Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > TYLKO U NAS: Joanna Opozda nagle zaskoczyła dziennikarkę emocjonalnym wyznaniem. "Jest dla mnie wszystkim"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.02.2024 22:05

TYLKO U NAS: Joanna Opozda nagle zaskoczyła dziennikarkę emocjonalnym wyznaniem. "Jest dla mnie wszystkim"

Joanna Opozda
Joanna Opozda w nowym wywiadzie, fot. KAPiF

Joanna Opozda w minionych latach przeszła wiele z powodu konfliktu z Antkiem Królikowskim. Czy jej serce jest otwarte na kogoś nowego? W wywiadzie z naszą dziennikarką otworzyła się w niezwykły sposób.

Problemy Joanny Opozdy

Joanna Opozda od czasu związku z Antkiem Królikowskim przeżyła wiele trosk. Rozstanie z aktorem, który zostawił ją dla innej kobiety i samotne macierzyństwo było dopiero początkiem. Późniejsze medialne spory i wzajemne oskarżenia w mediach społecznościowych nie ułatwiły jej życia.

Aktorka bardzo dawno nie pojawiała się na wydarzeniach branżowych. Poza zawodowymi zobowiązaniami wiele czasu zajmuje jej wychowywanie małego Vincenta. Teraz jednak pojawiła się na gali Bestsellerów Empiku. Nie była tam sama, a plotki o nowym związku Opozdy rozgorzały na nowo. Wszystkie pikantne szczegóły znajdziecie poniżej.

Gwiazdy na gali Bestsellery Empiku 2023: Makłowicz, Ostrowska, Wieniawa, Opozda, Michałowski Joanna Opozda i Remigiusz Mróz już nie ukrywają, że coś ich łączy. Zdjęcia zza kulis gali obiegły sieć

Czy Joanna Opozda jest w nowym związku?

Joanna Opozda i temat jej rzekomego związku z pisarzem kryminałów Remigiuszem Mrozem pojawia się jak bumerang. Pierwsze doniesienia na ten temat pojawiły się już rok temu i na pewno nie ucichną po ostatniej gali rozdania nagród Bestsellerów Empiku. W mediach można przeczytać, jak duże przejawy zażyłości okazywali sobie podczas ceremonii.

Aktorka i pisarz kryminałów siedzieli obok siebie, a Opozda zrobiła mu sporo zdjęć. W tym roku statuetka w kategorii „Kryminał i thriller” powędrowała do brytyjskiej pisarki B.A. Paris. Mróz wyglądał na nieco zawiedzionego, lecz humor zdecydowanie poprawiało mu towarzystwo Asi.

Przy okazji wydarzenia redakcji Świata Gwiazd udało się porozmawiać z Joanną. Opozda niespodziewanie bardzo otworzyła się przed naszą dziennikarką. Co nam ujawniła?

Joanna Opozda dla Świata Gwiazd: "Jest chaosem i ukojeniem"

Kiedy zapytaliśmy Asię Opozdę, jaki tytuł miałaby jej autobiografia, zażartowała, że „Przeminęło z wiatrem”. Po chwili jednak spoważniała.

Byłoby tego na pewno sporo, bo u mnie w życiu dzieje się bardzo, bardzo dużo. Zawsze mówię, że ja szukam spokoju, a nie chaosu, w którym – mam wrażenie – nieustannie się znajduję. I dążę do tego spokoju, ale póki o nie jest mi to dane. Ostatnie lata nauczyły mnie pokory. Staram się być osobą ugodową i chyba coraz bardziej mi to wychodzi, muszę powiedzieć, że faktycznie jest lepiej – wyznała nam aktorka.

Zapytaliśmy, czy w całym chaosie, jakiego doświadcza, jej synek Vincent daje je siłę.

To mój synek jest największym chaosem. Ten chaos wprowadza do mojego życia od rana do nocy, kiedy za nim biegam. Ale na koniec dnia, kiedy się do siebie przytulimy – a on ma ostatni taki moment, że przechodzi bunt dwulatka – i się do mnie przytuli, to faktycznie jest moim ukojeniem. I zasypia mi w ramionach, nie ma nic piękniejszego. Potem oczywiście muszę go przełożyć do łóżeczka, bo to nie jest tak, że śpimy razem całą noc, bo on się strasznie wierci. Ale on jest dla mnie wszystkim. Jest i chaosem, i ukojeniem. Wszystkim – powiedziała Joanna ze wzruszeniem w głosie.

Co jeszcze zdradziła nam Asia Opozda? Cały wywiad z aktorką możecie obejrzeć tutaj:

Joanna Opozda na Bestsellerach Empiku, wywiad
Joanna Opozda w rozmowie ze Światem Gwiazd na Bestsellerach Empiku, fot. KAPiF
Joanna Opozda, nowy wywiad, co ujawniła
Joanna Opozda z synem, fot. instagram.com/asiaopozda
Remigiusz Mróz na Bestsellerach Empiku
Remigiusz Mróz na Bestsellerach Empiku, fot. KAPiF
Joanna Opozda na Bestsellerach Empiku, wywiad
Joanna Opozda w rozmowie ze Światem Gwiazd na Bestsellerach Empiku, fot. KAPiF
Joanna Opozda, nowy wywiad, co ujawniła
Joanna Opozda z synem, fot. instagram.com/asiaopozda