Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Krzysztof Stanowski ujawnił prawdziwą tożsamość partnera Caroline Derpienski. Miał być "latynoskim miliarderem", a okazał się... Szok!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 17.02.2024 18:31

Krzysztof Stanowski ujawnił prawdziwą tożsamość partnera Caroline Derpienski. Miał być "latynoskim miliarderem", a okazał się... Szok!

Krzysztof Stanowski, Caroline Derpienski, Krzysztof Porowski
Stanowski demaskuje Derpienski, fot. KAPiF; YouTube @Kanał Zero

Kim jest partner Caroline Derpienski? Krzysztof Stanowski wreszcie ujawnił prawdziwą tożsamość „latynoskiego miliardera Jacka”. Dziennikarz zrelacjonował wyniki śledztwa w Miami. Co wyszło na jaw?

Krzysztof Stanowski demaskuje Caroline Derpienski w Miami

Krzysztof Stanowski do tej pory zasłynął jako demaskator kariery Natalii Janoszek. Na początku tego roku stało się jasne, że dziennikarz wziął na tapetę kolejną kontrowersyjną gwiazdę. Zapowiedział to w bardzo znaczący sposób, a wszyscy domyślili się, że tym razem przeprowadzi śledztwo o Caroline Derpienski.

Dobra, dajmy coś wyłącznie na tę platformę na dobry początek. Tyle osób o taki film prosiło… Zapowiada się dollarsowy Nowy Rok. Zobaczymy, co z tego wyjdzie – ujawnił w sieci Stanowski.

Już na początku stycznia 2024 Krzysztof opublikował zdjęcie z Miami.

Wszyscy się zastanawiają, co z tego wyjdzie. Czy dollarsowa królowa przetrwa weryfikację, czy może okaże się fejkową queen? Jak obstawiacie? – pytał dziennikarz.

Stanowski nie tylko spotkał się w Miami z Caroline, ale też z jej „miliarderem Jackiem”. Zjadł z nim obiad i kolację. Co ustalił? Jego doniesienia wywołają potężną dramę, szczegóły poniżej.

„Jakim prawem piszesz do mojego męża!”. Gwiazda TVN wściekła na Caroline Derpienski! Pokazała, co wysyła jej partnerowi Stanowski wziął się za Caroline Derpienski. Pierwsza relacja z Miami i od razu wielka afera

Krzysztof Stanowski ujawnia tożsamość partnera Caroline Derpienski

Materiał ze śledztwa Stanowskiego wylądował na jego nowym Kanale Zero na YouTube zaledwie kilka godzin temu. Już teraz ma grubo ponad ćwierć miliona wyświetleń, a liczba ta szybko rośnie. Jak bardzo Karolina Derpieńska z Białegostoku koloryzowała swoją karierę i życie u boku latynoskiego miliardera?

Na początku swojego filmu Krzysztof przywołuje postać „nemezis” Caroline, czyli Anetę Glam z programu „Żony Miami”. To właśnie ona od dłuższego czasu sygnalizowała, że słowa Derpienski o miliarderze Jacku nieco mijają się z prawdą. Na końcu tego tekstu znajdziecie zdjęcia Karoliny z jej partnerem, które ujawniła Aneta. A poniżej przeczytacie, co ustalił Stanowski.

Kim naprawdę jest "miliarder Jack"? Kto to Krzysztof Porowski?

Stanowski wyjaśnił, że podczas spotkania z partnerem Karoliny, ten poprosił go o nienagrywanie i niemówienie o nim. Dziennikarz zgodził się na to pierwsze, lecz uznał, że nie może przemilczeć prawdy o tożsamości mężczyzny. Niniejszym stało się jasne, że latynoski kochanek Derpienski to tak naprawdę polski biznesmen Krzysztof Porowski.

Dżak tak naprawdę ma na imię Krzysiek, Krzysztof Porowski. Zjedliśmy dwie kolacje i obiad, przegadaliśmy kilka godzin. Krzysztof jest postacią, której do końca nie umiem zrozumieć [...] Lubi imponować, rzucać się w oczy i popycha Karolinę, do tego by była popularna. On ją inspiruje, wymyśla akcje [...] Jest osobą, która stoi za Karoliną Derpienską i popycha ja w tę stronę, żeby była popularna, dlatego nie ma Karoliny bez Krzysztofa – mówi w nagraniu Stanowski.

To właśnie o Porowskim od dłuższego czasu pisała Aneta Glam, zatem okazuje się, że jej doniesienia były prawdziwe. O biznesmenie przed laty było głośno w związku ze śląską aferą korupcyjną. Mężczyzna spędził wtedy 2,5 roku w areszcie, za co później otrzymał odszkodowanie: 3 miliony złotych. W 2020 roku był fundatorem nagród na gali finałowej Miss Elite 2020. Caroline zdobyła tam tytuł II wicemiss, a nagrodą był wyjazd do Miami.

Film Krzysztofa Stanowskiego o Caroline Derpienski poniżej:

Caroline Derpienski, Krzysztof Stanowski, Krzysztof Porowski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, Krzysztof Stanowski, Krzysztof Porowski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF
Caroline Derpienski, Krzysztof Stanowski, Krzysztof Porowski
Caroline Derpienski, fot. KAPiF