Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tajemnica Kurzajewskiego i Cichopek ujawniona! Wygadała się siostra Macieja. Ale radość!
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.02.2024 12:15

Tajemnica Kurzajewskiego i Cichopek ujawniona! Wygadała się siostra Macieja. Ale radość!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w ostatnich tygodniach nie mieli zbyt wiele powodów do radości. Teraz w ich życiu nastąpił przełom. O wszystkim opowiedziała siostra dziennikarza. Szczegóły.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pożegnali się z "Pytaniem na śniadanie"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przez lata byli prowadzącymi formatu Telewizji Publicznej “Pytanie na śniadanie”. To na planie śniadaniówki narodziło się pomiędzy nimi uczucie. Jednak w styczniu nowa szefowa programu zadecydowała, iż pora na zmianę gospodarzy w “Pnś”. Cichopek i Kurzajewski postanowili wówczas wydać oświadczenie.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu „Pytanie na Śniadanie”. Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów. Najważniejsze podziękowania kieruję również do naszych Widzów - napisali na Instagramie.

Cichopek pozuje z przystojniakiem i ogłasza "wiosenne porządki". Kurzajewskiego ani śladu... Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski na imprezie balują z plejadą gwiazd. Nie uwierzycie z kim zrobili sobie selfie!

Gdzie teraz pracują Cichopek i Kurzajewski

Fani pary po zaistniałych wydarzeniach w TVP wyrazili niepokój, co teraz z karierami prezenterów. Szczególnie zmartwił ich los postaci, granej przez Kasię Cichopek w “M jak miłość” - Kingi Zduńskiej. Aktorka jest częścią produkcji od początku emisji, czyli od 2000 roku. 

Produkcja popularnego serialu zapewniła jednak, że wątek Kingi - dziś jeden z najpopularniejszych wśród widzów jest rozpisany do końca roku.

Przebieg serialowych wątków mamy zaplanowany do końca roku i postać Kingi Zduńskiej jest w odcinkach oczywiście obecna - przekazano w rozmowie z “Faktem".

Cichopek już wróciła na plan “M jak miłość”. A co z życiem zawodowym Macieja Kurzajewskiego? Prezenter, który posiada wieloletnie doświadczenie w występowaniu przed kamerami, w dalszym ciągu jest jednym z dziennikarzy TVP Sport, gdzie relacjonuje m.in. skoki narciarskie.

Cichopek i Kurzajewski mają powody do radości

Po zwolnieniu z “Pytania na śniadanie” w mediach pojawiały się spekulacje, czy to wydarzenie nie rozdzieli Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jest jednak przeciwnie. Jak donosi tygodnik “Na żywo”:

O zawodowe sprawy też się nie martwią, tym bardziej że znalazł się ktoś, kto podał im pomocną dłoń - czytamy.

Według gazety byli gospodarze “Pnś” nie martwią się o przyszłość, a zwolnienie okazało się dla nich mobilizacją.

Zamiast użalać się nad swoim losem, natychmiast zaczęli działać. Mają już nawet kilka pomysłów na wspólną pracę. Wielką inspiracją jest dla nich siostra dziennikarza, która intensywnie pracuje nad swoim kanałem internetowym: Hope, nadzieja tu i tam - donosi “Na żywo”.

To właśnie siostra Maćka, Małgorzata postanowiła pomóc parze.

Zależy jej na tym, by na tym kanale prowadzone były rozmowy i wie, że nikt w tej roli nie sprawdzi się tak dobrze jak Maciej i Kasia - ujawnia informator “Na żywo”.

Głos w sprawie zabrała również sama Małgorzata:

Zarówno Maciej jak i Kasia żyli przed 'Pytaniem na śniadanie' i będą po ‘Pytaniu’- powiedziała.

Pozostaje pogratulować Kurzajewskiemu i Cichopek nowych wyzwań zawodowych.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. KAPiF