Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Kwaśniewska pierwszy raz pokazała się w bikini. Tak odważnych zdjęć jeszcze nie publikowała
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.09.2023 10:19

Ola Kwaśniewska pierwszy raz pokazała się w bikini. Tak odważnych zdjęć jeszcze nie publikowała

Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska w bikini, fot. KAPiF; instagram.com/aleksandraleksandrowna

Ola Kwaśniewska nie należy do gwiazd, które często pokazują się w strojach kąpielowych lub bieliźnie. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego zazwyczaj z humorem opowiada o anegdotkach z codziennego życia lub chwali się sukcesami zawodowymi. Tym razem Aleksandra zrobiła wyjątek i zamieściła w sieci zdjęcia w bikini.

Ola Kwaśniewska na Instagramie

Kwaśniewska w ostatnim czasie sporo podróżowała. Często chwaliła się w sieci zdjęciami z wypraw ze znajomymi oraz mężem Kubą Badachem. Instagram Oli prowadzony jest z ogromnym humorem: widać, że ma ona ogromny dystans do siebie. Zaskarbiła tym sobie już niemal 340 tysięcy obserwujących osób.

W ostatnim czasie jej mama Jolanta Kwaśniewska ujawniła,  że życie Oli w wieku nastoletnim nie było łatwe. Była pierwsza dama ogłosiła, że dziewczynka musiała mieć nawet podwójne, fałszywe dokumenty, kiedy chodziła do szkoły.

Ola Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska na premierze biżuterii Tomasza Ossolińskiego, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF
Wojny ciąg dalszy. Aneta Glam twierdzi, że wie, gdzie naprawdę mieszka Caroline Derpienski! "Piwnica 50 kilometrów od Miami"

Ola Kwaśniewska miała fałszywe dokumenty

Aleksander Kwaśniewski został Prezydentem Polski w 1995 roku. Pełnił tę funkcję do 2005. Ola urodziła się 16 lutego 1981, miała więc zaledwie 14 lat, kiedy jej tata objął najwyższy urząd w państwie. Życie nastolatki niespodziewanie bardzo się skomplikowało.

Niedawno Jolanta Kwaśniewska ujawniła, że w trosce o bezpieczeństwo Oli w szkole podstawowej, musiała ona mieć dwie legitymacje. Jedną z fałszywymi danymi, co miało uchronić ją przed potencjalnym niebezpieczeństwem. 

To był fantastyczny dyrektor szkoły, poprosiłam go, żeby Ola była osobą anonimową. On się zgodził, byśmy wyrobili Oli legitymację na fałszywe nazwisko. Dzięki temu nie była Aleksandrą Kwaśniewskąmówiła Jolanta w rozmowie z Magdą Mołek. 

Te czasy dawno już jednak minęły. Teraz Aleksandra jest już dorosła: ma 42 lata i od dawna układa sobie życie u boku Kuby Badacha. Teraz podzieliła się z internautami bardzo intymną fotografią. Zobaczycie ją poniżej.

Ola Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Ola poślubiła muzyka Jakuba Badacha w 2012 roku. Ich małżeństwo pełne jest miłości i wspólnych przygód. Aleksandra postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pochwaliła się prywatnym zdjęciem w bikini, ukazującym ją w hotelowym basenie. Jak zwykle zrobiła to z ogromnym humorem.

Powyższym zdjęciem osoby w zbiorniku wodnym pragnę przyciągnąć waszą uwagę do zamieszczonej obok mapy, która niestety średnio się prezentuje w stroju kąpielowym. Jest to bowiem z grubsza nasza Szwajcariada czyli #grandtraintour, o której rozpiskę prosiliście – wyjaśniła Ola, publikując trasę swojej podróży.

Ola Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska.jpg
Ola Kwaśniewska, fot. KAPiF