Swiatgwiazd.pl > Newsy > Miała przy sobie "fałszywki"! Kwaśniewska publicznie tłumaczy to, co próbowano ukrywać latami
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.09.2023 17:29

Miała przy sobie "fałszywki"! Kwaśniewska publicznie tłumaczy to, co próbowano ukrywać latami

Ola Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF
Ola Kwaśniewska i Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF

Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska miała fałszywe dokumenty? Jolanta Kwaśniewska tłumaczy córkę z sytuacji, do jakiej doszło lata temu. Długo ukrywały ten sekret w tajemnicy przed mediami.

Kim jest Aleksandra Kwaśniewska?

Aleksandra Kwaśniewska urodziła się 16 lutego w 1981 roku w Gdyni. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale psychologii. Jako studentka, brała udział w kursach instruktorski na trenerkę salsy. Ciężka praca zaowocowała pracą w szkołach tańca Salsa Libre i Latin Groove. 

Ola zatańczyła nawet w "Tańcu z gwiazdami" u boku Rafała Maseraka, z którym wywalczyła trzecie miejsce. Udział w programie sprawił, że media znów się nią interesowały, w tym samym roku otrzymała nagrodę Kobiety roku 2006 "Glamour" w kategorii debiut. 

W 2011 roku razem z mamą poprowadziła program "Matki i córki" na TVN Style. Prowadziła również autorską audycję w radiu Planeta FM "Niedziela słodko-Kwaśniewska" w latach 2008 -2012.

Aleksandra Kwaśniewska (13).jpg
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Niespodziewane doniesienia z domu Aleksandry Kwaśniewskiej, emocje wzięły górę. O sprawie poinformowała fanów Aleksandra Kwaśniewska ujawniła, dlaczego nie pracuje już dla TVN. Wiadomo, kto podjął decyzję

Jaki wizerunek ma Aleksandra Kwaśniewska?

Kwaśniewska ma wizerunek sympatycznej, inteligentnej kobiety z klasą. Jej profil na Instagramie jest jednym z najbardziej lubianych w polskim internecie, a wszystko za sprawą przymrużenia oka, z jakim Aleksandra traktuje swoje wpisy.

Nie ma wątpliwości, że swoje cechy charakteru dziennikarka zawdzięcza mamie. Jolanta to dama polskiego show-biznesu, która przez miliony Polaków uważana jest za najbardziej lubianą Pierwszą Damą w historii Polski.

Ostatnio Kwaśniewska udzieliła wywiadu, w którym ujawniła skrywany latami sekret. Okazuje się, że Aleksandra Kwaśniewska posługiwała się fałszywymi dokumentami.

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie, fot. KAPIF
Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie, fot. KAPIF

Dlaczego Aleksandra Kwaśniewska miała fałszywe dokumenty?

W trosce o bezpieczeństwo, gdy Aleksandra chodziła do szkoły podstawowej, posiadała dwie legitymacje – jedną z prawdziwymi danymi i drugą z fałszywymi. Miało to uchronić ją przed ewentualnym niebezpieczeństwem, na które była szczególnie narażona jako córka prezydenta Polski.

To był fantastyczny dyrektor szkoły, poprosiłam go, żeby Ola była osobą anonimową. On się zgodził, byśmy wyrobili Oli legitymację na fałszywe nazwisko. Dzięki temu nie była Aleksandrą Kwaśniewską – wyznała w rozmowie z Magdą Mołek. 

Kwaśniewscy bardzo dbali o spokój i bezpieczeństwo córki:

Myślę, że my wtedy chroniliśmy się wzajemnie, ona nie mówiła nam pewnych rzeczy, a ja nie mówiłam jej, co się dzieje, nie mówiłam, że mam jakieś niedobre wieści, że ktoś czai się na nasze dziecko – dodała Jolanta Kwaśniewska. 

Przezorny zawsze ubezpieczony. 

Jolanta Kwaśniewska.jpg
Jolanta Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska (1).png
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF
Aleksandra Kwaśniewska 3.jpg
Aleksandra Kwaśniewska, fot. KAPIF