Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.03.2024 13:56

Ola Kwaśniewska tłumaczy się z krzywdy wyrządzonej Kasi Cichopek. Stanęła w obronie Marcina Hakiela. Teraz to się zaczynie drama

Kasia Cichopek, Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF

W mediach społecznościowych nie cichną głosy po premierowym odcinku podcastu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Boleśnie oberwało się Oli Kwaśniewskiej, która została skrytykowana przed kamerami przez byłą gwiazdę TVP. Teraz odpowiada na jej zarzuty. Sama wyciągnęła mocne argumenty. Dojdzie do medialnej afery?

Kasia Cichopek uderza w Olę Kwaśniewską po wywiadzie z Marcinem Hakielem

Po zwolnieniu z Telewizji Polskiej jednej z najsłynniejszych duetów "Pytania na śniadanie" przeniósł się do internetu, gdzie rozpoczął nowy projekt. W pierwszy dzień wiosny widzowie podcastu "Serio?" mogli poznać kulisy związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Ten nie odbył się bez skandali.

Gdy gwiazda "M jak miłość" postanowiła zakończyć małżeństwo z Marcinem Hakielem w mediach społecznościowych rozpoczęła się fala hejtu. Negatywne komentarze doprowadziły do tego, że Kasia Cichopek bała się nawet wyjść na scenę podczas spektaklu.

Plotki na temat relacji prowadzących śniadaniówki TVP podsyciła rozmowa Marcina Hakiela i Oli Kwaśniewskiej w programie "Miasto kobiet". Tancerz po raz pierwszy opowiedział wtedy o tym jak dowiedział się o niewierności żony.

Kasia od jakiegoś czasu prosiła o więcej wolności. Okazało się, że ta wolność ma imię – powiedział przed kamerami.

O samym rozwodzie Kasia Cichopek długo milczała. Dopiero podczas podcastu otworzyła się na to co przeszła. Nie kryła żalu do Oli Kwaśniewskiej.

Największy hejt, jaki ja zebrałam, to od kobiet. Z “Miasta kobiet”. Na kanale kobiecym. O co chodzi? Jak tak w ogóle można?! - mówiła z przejęciem.

Na odpowiedź córki byłego prezydenta nie trzeba było długo czekać. Wyciągnęła mocne argumenty i stanęła w obronie Marcina Hakiela. Co zarzuciła koleżance po fachu?

Kasia Cichopek łamiącym głosem o tym, co przeszła po rozwodzie. Do pionu postawiła ją Anna Mucha Cichopek przerywa milczenie. Mówi o krzywdzie, jaką wyrządziła jej Kwaśniewska. "Jak tak w ogóle można?!"

Ola Kwaśniewska staje w obronie Marcina Hakiela. Jak miał wyglądać głośny wywiad?

Wywiad z tancerzem już wcześniej wzbudził wiele emocji wśród internautów. Część zarzucała prezenterce wykorzystanie osobistych problemów małżeństwa do stworzenia głośnego materiału. Ola Kwaśniewska po raz kolejny przypominała, o czym tak naprawdę miała być ta rozmowa.

Przypominam, że tematem rozmowy z Marcinem nie było rozstanie z żoną, tylko emocje, które rzekomo nie przystoją mężczyźnie. Nikt z nas nie zakładał i nie oczekiwał, że padną jakiekolwiek szczegóły dotyczące tego rozstania. Trudno jednak, żebym rzuciła się kneblować gościa, który powiedział na ten temat równo dwa zawoalowane zdania - podkreślała w rozmowie z Plotkiem.

Wywiad zmienił jednak postrzeganie rozstania gwiazdorskiego duetu. Kasia Cichopek długo mierzyła się z konsekwencjami słów byłego męża. Ola Kwaśniewska, korzystając z okazji, postanowiła także nieco wbić szpilę w koleżankę po fachu. Jak nikt powinna zrozumieć jej położenie. Te słowa wywołają aferę?

Ola Kwaśniewska odpowiada Kasi Cichopek. Co ma jej do zarzucenia?

Była prowadząca "Miasta kobiet" odniosła się do hejtu, jaki miał dotknąć Kasię Cichopek po opublikowaniu rozmowy z jej byłym partnerem. Ola Kwaśniewska zarzeka się, że z jej ust nie padła żadna krytyka w stronę aktorki.

Nie wiem, o jakim hejcie mówimy, ponieważ nigdy nie powiedziałam o Kasi jednego złego słowa - zaznaczyła.

Co więcej, zwróciła uwagę na podobieństwa w wykonywanych (jeszcze do niedawna) przez nich zawodach. Kasia Cichopek w "Pytaniu na śniadanie" również musiała poruszać z gośćmi różne kwestie, często zahaczające o prywatność.

Jestem natomiast nieco zaskoczona, że jako osoba, która sama przeprowadziła na telewizyjnej kanapie setki rozmów z gośćmi zaproszonymi przez redakcję, może uważać, że za słowa tych gości odpowiada dziennikarz siedzący naprzeciwko - rzuciła sugestywnie.

Na horyzoncie widać kolejny konflikt między gwiazdami? Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski już od dawna nie mogą odpędzić się o zainteresowania.

Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF
Ola Kwaśniewska
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF
Kasia Cichopek
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF
Marcin Hakiel
Ola Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem, fot. KAPiF

Źródło: Plotek