Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olek Sikora zapytany o Małgosię Tomaszewską. Rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 31.01.2024 09:05

Olek Sikora zapytany o Małgosię Tomaszewską. Rozwiał wszelkie wątpliwości na temat tego, co ich łączy

Co łączy Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską? Fot. KAPiF
Co łączy Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską? Fot. KAPiF

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora uchodzili za jeden z najbardziej zgranych i cenionych przez widzów duetów w “Pytaniu na śniadanie”. Przez lata roiło się od plotek, że gwiazdy łączy coś więcej niż praca. Jak jest naprawdę? Głos zabrał sam prezenter.

Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora zwolnieni z "Pytania na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” przechodzi zmiany obsadowe podyktowane rewolucją, jaka ma miejsce w państwowych mediach od połowy grudnia. Nowe szefostwo formatu zadecydowało o zwolnieniu wszystkich dotychczasowych gospodarzy show.

“Czystek” nie uniknęli nawet ulubieńcy widzów, czyli: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy za swoją pracę, w ubiegłym roku uhonorowani zostali Telekamerą dla najlepszego duetu prezenterów.

Niestety, podobny los spotkał Małgorzatę Tomaszewską i Aleksandra Sikorę, którzy nieoczekiwanie poinformowani zostali o braku chęci przedłużenia współpracy ze strony Telewizji Polskiej.

Moje myśli krążą teraz jedynie wokół córki. Robię wszystko, by spokojnie donosić ciążę - orzekła dziennikarka po stracie pracy w rozmowie z “Faktem”.

Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz pojawili się z tym "PnŚ". Wystarczył jeden symbol, by wywołać zamieszanie Beata Tadla poprowadzi "Pytanie na śniadanie"? Nie zgadniecie, kto będzie jej towarzyszył

Jak Małgorzata Tomaszewska zareagowała na zwolnienie z "Pytania na śniadanie"?

Małgorzata Tomaszewska, która już wkrótce wyda na świat swoje drugie dziecko, miała podobno bardzo przeżyć zwolnienie z “Pytania na śniadanie”. Przypomnijmy, że gwiazda jasno deklarowała, że chce pracować w show tak długo, jak pozwoli jej na to stan zdrowotny w czasie ciąży.

Małgosia bardzo to przeżyła, bo kochała pracę w "Pytaniu". Ostatnie tygodnie były dla niej i dla innych nerwowe. Co chwila docierały do nich kolejne plotki z korytarza, a nikt z władz z nimi nie rozmawiał o planach stacji - przekazał informator “Faktu”.

W tym trudnym czasie wsparciem jest dla niej z pewnością Aleksander Sikora, z którym świetnie dogadywała się na planie programu. Gwiazdy zapałały do siebie tak wielką sympatią, że w pewnym momencie usłyszeć można było pogłoski na temat tego, że łączy je coś więcej niż tylko praca i koleżeństwo. Jak jest naprawdę? Milczenie w sprawie przerwał nieoczekiwanie sam Sikora.

Czy Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska są w związku?

Aleksander Sikora zorganizował na swoim Instagramie sesję Q&A, podczas której odpowiadał na pytania internautów. Jedno z nich dotyczyło relacji z Małgorzatą Tomaszewską.

Internauta postanowił zapytać o to, czy prezenterzy są w związku. Zasugerował też, że bardzo do siebie pasują. Były gospodarz “Pytania na śniadanie” postanowił raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości.

Dobrze dograliśmy się w pracy, dość często nazywając się “telewizyjnym małżeństwem”. W życiu prywatnym przyjaźnimy się. Nie jesteśmy razem i nie… nie mamy dziecka, bo i taką teorię gdzieś słyszałem - wyznał Aleksander Sikora.

Myślicie, że gwiazdor odpowiedział szczerze? Koniecznie dajcie znać w komentarzach o tym, co myślicie!

instagram Aleksandra Sikory
fot. instagram.com/oleksikora
Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, fot. KAPiF
Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, fot. KAPiF
Aleksander Sikora i Małgorzata Tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, fot. KAPiF