Swiatgwiazd.pl > Newsy > Olga Frycz apeluje po badaniach kontrolnych, to nie koniec. "Zauważyli jakiś guzek"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 24.01.2023 18:04

Olga Frycz apeluje po badaniach kontrolnych, to nie koniec. "Zauważyli jakiś guzek"

Olga Frycz
KAPiF

Olga Frycz opowiedziała w mediach społecznościowych o swoim zdrowiu. Aktorka zrobiła sobie oraz swoim dwóm córeczkom badania profilaktyczne. Wykazały one niestety u niej guzek na tarczycy. Po wszystkim wystosowała ważny apel do swoich fanów.

Na Instagramie gwiazdy filmu "Wszystko, co kocham", pojawił się wpis opatrzony zdjęciem z gabinetu lekarskiego. Frycz pokazała na nim też lekarkę, która zaopiekowała się nią w czasie wszystkich testów.

Olga Frycz ma guzek na tarczycy

Frycz wyznała, że zawsze w styczniu robi badania profilaktyczne. Tym razem wykupiła imponujący pakiet. "USG piersi, badanie krwi, wykupiłam pakiet taki specjalny dla kobiet plus markery nowotworowe, dodatkowo TSH, FT4, FT3, anty-TPO i anty-TG" pisze aktorka.

"Doktor zobaczyła jakiś guzek na tarczycy, więc dziś jeszcze czeka mnie wizyta u endokrynologa plus USG tarczycy" dodaje Olga. Nie wiadomo jeszcze, czy jest on groźny, jednak uśmiech na zdjęciu sugeruje, że Frycz nie martwi się nim na zapas.

Córka Jana Frycza wyznała też, że zrobiła badanie krwi Helence i Zosi. " Im też wykupiłam takie pakiety dla dzieci i byłyśmy na USG jamy brzusznej" informuje aktorka. " Moja ulubiona i najpiękniejsza dermatolog [...] prześledziła znowu wszystkie moje pieprzyki, bo chociaż oglądała je kilkanaście tygodni temu, to po moim ostatnim wyjeździe na Teneryfę pojawiły się nowe sztuki" wyjaśnia z satysfakcją.

Olga Frycz wystosowała apel w sprawie badań

"Warto się badać i bardzo do tego namawiam i życzę Wam dużo zdrowia" napisała Olga na Instagramie. Jej apel spotkał się z bardzo ciepłym odzewem internautów. W komentarzach odezwała się też Anna Czartoryska-Niemczycka, pisząc " Wow! Dzięki za przypomnienie! Też się zaraz zapisuję".

Ja też namawiam. Koniecznie. Badania ratują niejedno życie. Wygrałam walkę z rakiem piersi. Teraz robię jeszcze bardziej szczegółowe badania.

– Lubię takie posty. Profilaktyka jest bardzo ważna! Mam nadzieję, że wszystkie inne badania wyszły dobrze.

– Profilaktyka ratuje życie! Brawo – piszą fani aktorki.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Jak dziś wyglądają dzieci Kazimiery i Macieja Solejuków z "Rancza"? [Zdjęcia]

  3. Królikowska nie spodziewała się, co spotka ją w Dzień Babci. Poruszenie w domu aktorki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!