Swiatgwiazd.pl
Oliwia Bieniuk

instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk pozuje w stroju kąpielowym. Jarosław rozczula się nad dorastającą córką

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Oliwia Bieniuk wzbudza swoją osobą coraz większe zainteresowanie, jednocześnie błyskawicznie zaskarbiając sobie sympatię obserwatorów. Córka zmarłej przed laty aktorki chętnie i odważnie wkracza w show-biznesowy zgiełk. Oliwia ochoczo prowadzi też swój profil na Instagramie, gdzie pokazuje najciekawsze epizody z życia. Ostatnie fotki wzbudziły spore poruszenie internautów, a w szczególności ojca, Jarosława Bieniuka.

  • Oliwia Bieniuk wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

  • Wakacyjne zdjęcia 18-latki rozpalają do czerwoności

  • Jarosław Bieniuk komentuje zdjęcie córki

Oliwia jest jedną z trzech pociech, których doczekali się Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska. Pierworodna zmarłej w 2014 roku aktorki już od kilku lat wzbudza ogromne zainteresowanie kolorowej prasy, w szczególności za sprawą uderzającego podobieństwa do matki. Identyczne rysy twarzy to jednak nie jedyne, co Oliwia odziedziczyła po Ani - 18-latka od niedawna wykazuje zainteresowanie aktorstwem i chętnie błyszczy przed obiektywem.

Debiut Oliwii na wielkiej scenie

Z każdym miesiącem kariera Oliwii zaczyna nabierać rozpędu. Nic więc dziwnego, że telewizja Polsat zaproponowała jej udział w "Tańcu z gwiazdami". I tak oto już za kilka tygodni 18-latka stanie na wielkiej scenie, by zawalczyć o kryształową kulę.

Tymczasem to nie udział w tanecznym show wzbudził największą uwagę obserwatorów, a najnowsze, wyjątkowo odważne, zdjęcia Oliwii. Kilka dni temu Jarosław Bieniuk z ukochaną Zuzanną Pactwą i trójką pociech wylądował w słonecznej Portugalii. Do mediów społecznościowych szybko przedostały się pierwsze wakacyjne fotki, a te, na których króluje Oliwia, odbiły się szczególnie głośnym echem.

18-latka kilkukrotnie już udowodniła, że pozując przed obiektywem czuje się jak ryba w wodzie i nie ma oporów nawet przed odsłonięciem ciała. Korzystając z okazji, Oliwia uraczyła fanów fotkami prosto z portugalskiej plaży, pozując w dość odważnym stroju kąpielowym.

Jarosław Bieniuk reaguje na zdjęcie córki

Eksponujący biust strój zachwycił obserwatorów, którzy w ułamku sekundy zasypali Oliwię komplementami. Pojawiły się też porównania do... Afrodyty.

- Boże dziewczyno, Ty rozbrajasz mnie.

- Przepiękna.

- Bogini.

- Afrodyta - czytamy w komentarzach.

O krótki wpis pokusił się nawet sam tata Oliwii. Jarosław Bieniuk nie mógł powstrzymać się od nostalgicznego komentarza, z trudem przyznając, że jeszcze nie tak dawno Oliwia była małą dziewczynką.

- A "wczoraj" zaprowadzałem do przedszkola - skomentował.

Chociaż Jarosław z pewnością wolałby zatrzymać czas, jego "mała córeczka" staje się kobietą i co więcej, coraz chętnie podąża śladami mamy.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >