Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Kaczorowska

instagram.com/agakaczor

Po wielkim skandalu Agnieszka Kaczorowska zrobiła sobie przerwę od mediów. Teraz zapowiedziała powrót

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

W ostatnich dniach nazwisko Agnieszki Kaczorowskiej nie znika z pierwszych stron kolorowej prasy. Po niefortunnym wpisie na Instagramie o "modzie na brzydotę" na aktorkę wylała się fala hejtu, a ona sama w końcu podjęła trudną decyzję o chwilowym odsunięciu się z social mediów.

  • Agnieszka Kaczorowska publikuje wpis o "modzie na brzydotę"

  • Rozgoryczone internautki atakują aktorkę

  • Kaczorowska powraca po krótkiej przerwie

O legendarnym wpisie Agnieszki Kaczorowskiej o "modzie na brzydotę" słyszał już chyba każdy obserwator rodzimego show-biznesu. Choć w kolejnym poście aktorka przeprosiła obserwatorów i podkreśliła, że nie miała na celu nikogo obrazić, mleko się wylało, a Agnieszka zebrała tego smutne konsekwencje.

Agnieszka Kaczorowska przeprasza fanów

Od niefortunnie ułożonego wpisu nie minął nawet tydzień, a życie Kaczorowskiej zdążyło już wywrócić się do góry nogami. Przypomnijmy, że w jednym z ostatnich wpisów aktorka i tancerka postanowiła zwrócić uwagę Polaków na "nadmierną akceptację swojego ciała".

- Obserwuję obecnie modę na brzydotę. Trochę wydaje mi się, że wynika z chęci przeciwstawieniu się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy, a z drugiej ze zbyt skrajnego pojmowania takich haseł jak #bodypositive. [...] W świecie Instagrama również zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinny motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania. [...] Choć wszyscy krzyczą, że to prawda, dystans i akceptacja, to moim zdaniem jest to po prostu wygodne błotko, czyli maska, którą zakładasz, aby pasować do reszty otoczenia - napisała Agnieszka.

Agata Duda

Agata Duda zadała szyku na piątkowej inauguracji. Suknia w kaktusy zwraca uwagę

CZYTAJ DALEJPonieważ post Agnieszki w mgnieniu oka rozpętał burzę i sprawił, że na nią samą wylała się prawdziwa fala hejtu, szybko zamieściła w sieci kolejny wpis... tym razem przepraszając za poprzedni.

- Jeżeli ktokolwiek poczuł się urażony czytając mój poprzedni post, to szczerze przepraszam.
Nie taka była intencja i nie odnosił się do nikogo bezpośrednio. Natomiast jak każdy, mam prawo mieć swoją opinię i pogląd na dany temat. Niektórzy rozumieją i się zgadzają, inni nie rozumieją, jeszcze inni się nie zgadzają. I Ok. Tu stawiam kropkę - oznajmiła.

Mimo przeprosin aktorki poruszenie wcale nie mijało. W końcu Kaczorowska podjęła trudną decyzję o krótkiej przerwie od social mediów.

Kaczorowska wraca do sieci

Chociaż przerwa nie była długa, bo trwała zaledwie kilka dni, wielu internautów błyskawicznie spostrzegło, że w cieniu wielkiego skandalu Agnieszka stała się mniej aktywna na Instagramie, a wręcz nie pojawiała się na nim w ogóle.

Dopiero teraz aktorka potwierdziła na InstaStory, że zdecydowała zrobić sobie krótką przerwę od mediów, by zaczerpnąć głębokiego oddechu.

- Dzień dobry świecie, słuchajcie, ponieważ dbam o siebie, nie tylko o siebie, bo jest nas dwie w jednym ciele, dałam sobie kilka dni takiego totalnego wyciszenia, relaksu, spokoju - prawiła w instagramowej relacji, dziękując ukochanemu mężowi za wsparcie - Oczywiście obok mnie cały czas był Maciek i Emilka. I za tę miłość, która panuje w naszym domu, dzisiaj jestem niesamowicie wdzięczna - dodała.

Wygląda na to, że krótka przerwa pozwoliła Agnieszce nabrać dystansu do całej sytuacji i podejść do niej z większą dozą spokoju.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Marta Lempart zmaga się z poważnymi problemami. Pomagają jej rodzice

  • Małgorzata Kożuchowska w różowych włosach. Pokazała zdjęcie sprzed lat

  • Maciej Dowbor zapomniał o imieninach żony? Joanna Koroniewska zareagowała

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >