Swiatgwiazd.pl
M jak miłość

Kadr z odcinka 1074 serialu "M jak miłość"; screen youtube.com/serialetvp

Ostatni odcinek "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną. Barbara stanie przed ważnym wyborem. Chodzi o wnuków

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

W finałowym odcinku kolejnego sezonu hitowej produkcji TVP „M jak miłość” nie zabraknie emocji. Serialowa Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) stanie przed trudnym wyborem. Seniorka będzie musiała zdecydować, którego wnuczka wesprzeć. W potrzebie znajdą się bowiem Paweł, syn Marysi, oraz Mateusz, syn Marka.

  • Niebawem na antenie zagości ostatni odcinek 21. sezonu „M jak miłość”

  • Serialowa Barbara Mostowiak stanie przed trudnym wyborem

  • Będzie musiała zdecydować, którego wnuka wesprzeć

  • Wiemy, co słychać u odtwórczyni roli Basi, Teresy Lipowskiej

„M jak miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Powstały w 2000 roku format utrzymuje się na antenie do dziś. Losy fikcyjnej rodziny Mostowiaków przyciągają przed odbiorniki setki telewidzów. Już za parę dni dobiegnie końca kolejny sezon hitowej produkcji.

Emocjonujący finał „M jak miłość”

W poniedziałek 31 maja TVP wyemituje ostatni odcinek 21. sezonu „M jak miłość”. Entuzjaści serialu powinni nastawić odbiorniki na stację TVP2 o godzinie 20:55.

Twórcy zadbali o to, by finał 21. sezonu „M jak miłość” był emocjonujący. Jednym z najbardziej poruszających wątków ma być w tym przypadku ten dotyczący nestorki rodu Mostowiaków, Barbary. Serialowa Basia będzie musiała podjąć trudną decyzję.

Barbarze Mostowiak przyjdzie zdecydować, którego z wnuków wesprzeć. Będzie musiała wybierać między Pawłem a Mateuszem. Oboje potrzebują obecności ukochanej babci - powody są jednak zupełnie inne.

Syn Krzysztofa Krawczyka

Opiekun syna Krzysztofa Krawczyka wkrótce przejdzie operacje. Kolejna przykra sytuacja w życiu Juniora

CZYTAJ DALEJ

Podczas nowego otwarcia bistro Paweł (Rafał Mroczek) zamierza oświadczyć się ukochanej, France. Liczy na to, że w tej ważnej dla niego chwili otoczą go bliscy, w tym babcia Barbara. Mateusz natomiast (Krystian Domagała) potrzebuje babci w trudnym życiowym punkcie zwrotnym, jakim okazał się rozpad jego małżeństwa z Lilką (Monika Mielnicka).

Bohaterka „M jak miłość” nie będzie mogła się rozdwoić i być w dwóch miejscach jednocześnie. Będzie musiała wybrać, czy przyjąć zaproszenie Pawła, czy raczej otoczyć opieką Mateusza

Barbara pojedzie na otwarcie odnowionego bistro, które zmieni nazwę na „Nasz zielony sad”. Wciąż będzie niepokoiła się jednak o Mateusza, z którym spróbuje się skontaktować. Syn Marka Mostowiaka zostawi seniorce przejmującą wiadomość. Z jej pomocą poinformuje, że zamierza wyjechać; poprosi również o to, by rodzina nie próbowała go szukać.

Co słychać u odtwórczyni roli Barbary Mostowiak?

Wiemy już, że serialowa Barbara Mostowiak stanie przed trudną decyzją. Co słychać jednak u odtwórczyni roli seniorki, aktorki Teresy Lipowskiej? Ostatnie medialne doniesienia w tej sprawie raczej nie napawają optymizmem.

W rozmowie z tygodnikiem „Dobry Tydzień” Teresa Lipowska przyznała, że doskwiera jej samotność. Nie bez znaczenia jest w tym przypadku śmierć ukochanego małżonka aktorki, który odszedł w 2006 roku. Więcej na ten temat można przeczytać >TUTAJ<.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: SuperExpress, Telemagazyn

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >