Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Paparazzi > Pamiętacie Tatianę Okupnik? Po latach przerwy wraca do show-biznesu. Przyłapali ją paparazzi
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 11.02.2024 09:20

Pamiętacie Tatianę Okupnik? Po latach przerwy wraca do show-biznesu. Przyłapali ją paparazzi

Tatiana Okupnik
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF

Tatiana Okupnik po długiej przerwie wraca do muzyki. Jak się zmieniła? Aż ciężko uwierzyć, że gwiazda tak wygląda

Początki Tatiany Okupnik w show-biznesie

Tatiana Okupnik to wokalistka, która w show-biznesie zaczynała od współpracy z zespołem Blue Cafe. Odnosili razem wielkie sukcesy, a jej charakterystyczny głos kojarzyli fani muzyki. Później zdecydowała się na solową karierę. Z czasem jednak artystka poświęciła się życiu prywatnemu. 

Razem z mężem zamieszkała w Stanach Zjednoczonych i doczekali się dwojga dzieci. W ostatnich latach piosenkarka nie pojawiała się przed kamerami ze względu na swoją muzyką, ale opowiadając o niezbyt przyjemnych kulisach macierzyństwa. Jak zdradziła, wiele osób uważało to za błąd.

Był taki moment, kiedy stałam się mamą i powiedziałam o różnych ciemnych stronach macierzyństwa. Słyszałam wiele głosów: "Już nigdy nie będą na ciebie patrzyli jak na wokalistkę. Zepsułaś wszystko, tylko będziesz kojarzona z macierzyństwem i z jego ciemnymi stronami" - zacytowała w Dzień Dobry TVN.

Po długiej przerwie wraca na muzyczny rynek.

Tatiana Okupnik jest nieuleczalnie chora. "Kości zaczęły mi pękać na potęgę" Dominika Gawęda zdenerwowała się na dziennikarza. "Przepraszam, muszę być szczera"

Tatina Okupnik o powrocie do muzyki

Tatiana Okupnik już kilka lat temu zawiesiła swoją muzyczną karierę, całkowicie poświęcając się rodzinie. Teraz chce wrócić do łask słuchaczy, ponieważ muzyka jest nadal bliska jej sercu. 

Śpiewanie jest taką moją pasją i tak mi tego brakowało, w momencie kiedy poświęciłam się tylko rodzinie, że ja sobie nie wyobrażam, żebym mogła to sobie odpuścić i nawet jak słyszałam takie głosy, to miałam je daleko w tyle - powiedziała w “DDTVN”. 

Gwiazda szykuje dla swoich fanów nową płytę, którą zamierza wydać pod koniec tego roku. Zanim pojawi się ona w sprzedaży, będą promować ją dwa single. Jak zmieniła się wokalistka? Przed studiem programu czekali na nią paparazzi.

Tatiana Okupnik na zdjęciach paparazzi

Tatiana Okupnik pojawiła się w "Dzień Dobry TVN, by opowiedzieć o powrocie do muzyki, a dla paparazzi była to znakomita okazja, by zrobić jej kilka nowych zdjęć. Wokalistka zdecydowała się na klasyczną stylizację, czyli czarne spodnie, a także bordową kurtkę. 

Uwagę zwraca jednak powrót do dawnej fryzury z początków kariery. Gdy kilka lat temu opowiadała o ciąży i narodzinach dzieci w śniadaniówce mogliśmy zobaczyć ją w bardzo długich włosach. Widać, że postanowiła wrócić do korzeni. Też uważacie, że czas się dla niej zatrzymał i wygląda fantastycznie? Poniżej nowe zdjęcia Tatiany. 

Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik, fot. KAPiF
Tatiana Okupnik opowiedziała o chorobie. Pokazała, jak zmieniło się jej ciało
Tatiana Okupnik
Tatiana Okupnik szczerze o swojej chorobie
Tatiana Okupnik zdobyła się na szczerość i opowiedziała o zespole Ehlersa-Danlosa. Choroba skutecznie utrudnia jej funkcjonowanie i atakuje kolejne części jej organizmu. W jednym z nagrań, które trafiło do social mediów, wokalistka pokazała, jak schorzenie zmieniło jej ciało. „Taką kartę od losu wyciągnęłam” – przyznała.Tatiana Okupnik cierpi na zespół Ehlersa-Danlosa (w skrócie EDS)Wokalistka opowiedziała o chorobie w jednym z nagrań na InstagramiePokazała niektóre objawy nieuleczalnego schorzenia, np. giętkie nadgarstkiTatiana Okupnik zasłynęła jako wokalistka zespołu Blue Cafe. Choć współpracę z grupą zakończyła już wiele lat temu, wciąż cieszy się sporą popularnością. Niedawno wzięła udział w wywiadzie z Dorotą Wellman. Podczas rozmowy przyznała, że jest nieuleczalnie chora.
Czytaj dalej
Tatiana Okupnik trafiła do szpitala. Zrelacjonowała pobyt w sieci
Tatiana Okupnik
Tatiana Okupnik
Dziś, tj. 27 maja, Tatiana Okupnik zamieściła w mediach społecznościowych niecodzienny filmik. Piosenkarka nagrała materiał w szpitalnej sali. Jak się okazało, pilnie potrzebowała pomocy medyków. Kompozytorka wykorzystała okazję, by gorąco podziękować cichym, lecz prawdziwym bohaterom naszej rzeczywistości.Tatiana Okupnik trafiła do szpitalaPiosenkarka opublikowała nagranie z placówki medycznej na InstagramieNiedawno wyznała, że choruje na EDSOd pewnego czasu Tatiana Okupnik jest niezwykle aktywna w social mediach. Piosenkarka dzieli się tam osobistymi doświadczeniami, opowiadając między innymi o depresji poporodowej czy macierzyństwie. Dziś kompozytorka opublikowała zaskakujące nagranie - Tatiana Okupnik nakręciła materiał w jednym z toruńskich szpitali.
Czytaj dalej