Swiatgwiazd.pl
Paulina Chruściel

Instagram.com / paulinachrusciel

Paulina Chruściel przechodzi trudny okres. Zmarł jej ojciec

14 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Paulina Chruściel jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Jej kariera wciąż kwitnie. Niestety, jak donoszą media, gwiazda przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Zmarła bliska jej osoba. Aktorka pogrążona jest w żałobie.

  • Paulina Chruściel znana jest z seriali takich, jak np. Komisarz mama, Singielka.

  • Aktorka przeżywa teraz bardzo trudne chwile - niedawno zmarł jej tata.

  • Osoba z produkcji serialu Komisarz mama w rozmowie z Rewią wyznała, że Paulina stara się w tym trudnym czasie nie rezygnować z pracy.

Paulina Chruściel już nie raz zachwyciła widzów na ekranach telewizorów. Wszystko za sprawą jej ról w popularnych serialach. Teraz nadszedł w jej życiu czas na bardzo trudne pożegnanie. Jednak, jak donoszą media, Paulina stara się jakoś trzymać i nie chce rezygnować z pracy.

Paulina Chruściel w żałobie po śmierci taty

Paulina Chruściel znana jest ostatnio widzom szczególnie z serialu Komisarz mama, w którym gra główną rolę. Aktorka występowała wcześniej m.in. w Singielce, a publiczność pokochała ją przede wszystkim za rolę Ludmiły Papierniak w Na dobre i na złe.

Okazuje się, że przed aktorką teraz bardzo trudny czas. Niedawno zmarł jej tata. Jednak jak poinformowała osoba z produkcji serialu Komisarz mama, Paulina stara się jakoś trzymać:

- Paulina przeżywa to, ale stara się trzymać. Producenci zaoferowali jej wolne dni, ale ona bierze tylko jeden, na pogrzeb. Poza tym stara się pracować. Jest dzielna.

Marzena Rogalska

Marzena Rogalska pojawiła się w trampkach na premierze filmu "Żużel"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gwiazda na szczęście może też liczyć na wsparcie rodziny. Jej ukochany mąż reżyser Łukasz Wiśniewski oraz 8-letnia córka Marianna są z pewnością dla niej wielką pomocą.

Bez nich moje życie wyglądałoby inaczej. Zwłaszcza w niepewnej branży cudownie jest mieć poukładane sprawy rodzinne, bo łatwo się pogubić - stwierdziła Paulina w jednym z wywiadów.

Paulina Chruściel:  Dążenie do ideału jest męczące i niezdrowe

Paulina Chruściel udzieliła jakiś czas temu wywiadu portalowi Kobieta.pl, w którym opowiedziała o swoich inspiracjach, równowadze, jodze i stosunku do pracy i narzucanych ideałów. Jak wyznała:

- Niedobrze być wciąż doskonałym, można oszaleć. Dążenie do ideału jest męczące i niezdrowe. Nie wierzę na przykład w doskonałość pokazywaną w mediach społecznościowych, na Instagramie. 

Gwiazda dodała także, że w swoim życiu prywatnym szuka odskoczni. Chociaż kocha swój zawód i granie jest dla niej niezwykle ważne, poza tym stara się rozwijać na wielu polach. Ostatnio rolę takiej odskoczni pełni w jej życiu rzeźbienie.

Zobacz post:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Gwiazdy.wp.pl, Kobieta.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >