Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Paulina Gałązka komentuje hejt po "Dziewczynach z Dubaju". Aktorka zdradziła nam, na kim się wzoruje
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.10.2022 15:56

Paulina Gałązka komentuje hejt po "Dziewczynach z Dubaju". Aktorka zdradziła nam, na kim się wzoruje

Paulina Gałązka
Fot. Świat Gwiazd

Paulina Gałązka otworzyła się przed naszą dziennikarką podczas uroczystej premiery komedii "Bejbis". Zdradziła nam, jakie wiadomości otrzymywała po tym, jak ukazał się film "Dziewczyny z Dubaju" oraz opowiedziała, na kim wzoruje się podczas pracy na planie. Wiemy, kto jest dla niej największym autorytetem.

Paulina Gałązka zaskarbiła sobie serca widzów dzięki roli w szeroko komentowanym dramacie "Dziewczyny z Dubaju". Jak wspomina okres, kiedy twórcy i obsada byli bombardowani słowami krytyki? Gwiazda zabrała głos w sprawie hejtu. Ujawniła też, kto jest dla niej prawdziwym wzorem.

Paulina Gałązka otrzymała wiele wiadomości po premierze "Dziewczyn z Dubaju"

Podczas premiery komedii Andrzeja Saramonowicza "Bejbis" na ściance zjawiła się cała plejada gwiazd, a w tłumie lawirowały takie sławy, jak Marta Żmuda Trzebiatowska, Joanna Kudzbalska, Krzysztof Ibisz, Aleksandra Szwed, czy Grzegorz Małecki.

Oryginalną stylizacją zachwyciła także Paulina Gałązka — aktorka zdobywa coraz większą popularność dzięki występom w takich produkcjach, jak "Furioza", "Znaki", "Kobieta Sukcesu", czy "Powidoki". Jej rola w najnowszej produkcji jest, jak sama stwierdziła, symboliczna, co nie przeszkodziło jej w podboju ścianki w iście awangardowym wydaniu.

Dalszoplanowej reżyserce daleko jednak do głównej postaci z "Dziewczyn z Dubaju". Trudno się nie zgodzić, że produkcja wywołała niemałe kontrowersje w mediach, a Gałązka zyskała sporą popularność. Ona sama osobiście nie spotkała się z hejtem, lecz ze wzruszającymi gratulacjami. Sam film zebrał za to sporo hejtu. Ona sama dystansuje się od niemerytorycznych, nienawistnych uwag od przypadkowych osób.

Paulina Gałązka wyznała, kto jest jej autorytetem. Borys Szyc spłonąłby rumieńcem

Zapytaliśmy aktorkę, kto jest jej autorytetem. Z polskich gwiazd wymieniła na pierwszym miejscu Borysa Szyca. Wspomniała też o Agacie Kuleszy, z którą współpracuje w teatrze. Zagranicznym wzorem, którego bardzo lubi i podziwia, jest dla niej Gary Oldman.

Paulina bardzo zachwalała też współpracę z reżyserem "Bejbis" Andrzejem Saramonowiczem. "Ma on naprawdę trafne uwagi, ma w sobie dużą otwartość na aktora i wie, czego chce. To jest podstawa" podkreśla aktorka. Na planie czuła się znakomicie.

Jeśli chcecie zobaczyć coś aktualnego, o nas, ludziach, to zapraszam was na "Bejbis". Trochę humoru, trochę dramatu, ale na pewno nie będziecie się nudzić — obiecuje na koniec Gałązka.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz zdjęcia:

Paulina Gałązka
fot. Świat Gwiazd
Paulina Gałązka
fot. Świat Gwiazd
Paulina Gałązka
fot. Świat Gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Rozenek zrównana z ziemią po kolejnym występie w "DDTVN". Znowu przesadziła? "Tracicie widzów"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.