Swiatgwiazd.pl > Newsy > Małgorzata Rozenek-Majdan zagrożeniem dla "Dzień dobry TVN"? "Tracicie przez nią widzów"
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 20.10.2022 10:45

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrożeniem dla "Dzień dobry TVN"? "Tracicie przez nią widzów"

Małgorzata Rozenek (28)
kadr z programu "Dzień dobry TVN"

Odkąd do obsady "Dzień dobry TVN" dołączyła Małgorzata Rozenek-Majdan, w sieci nie milkną negatywne komentarze. Pod każdym z odcinków internauci wylewają słowa krytyki na temat jej sposobu prowadzenia rozmów z gośćmi, a także zachowania na antenie. Widzowie nie chcą oglądać nowej gospodyni na ekranie.

Ogłoszona pod koniec lata decyzja o zatrudnieniu Perfekcyjnej jako gospodyni "Dzień dobry TVN" spotkała się z mieszanymi opiniami, jednak trzeba przyznać, że wzbudziła spore zainteresowanie w mediach. Małgorzata Rozenek już od niemal dwóch miesięcy pojawia się na ekranie. I choć są osoby, które głośno jej kibicują, gros internautów wciąż nie pała sympatią do nowe prowadzącej.

Małgorzata Rozenek-Majdan mierzy się z krytyką. Co zarzucają jej internauci?

Powiedzieć, że internauci nie są zachwyceni sposobem prowadzenia "DDTVN" przez nową gospodynię, to jak nie powiedzieć nic. Od samego początku jej nowej kariery w sieci wylewa się fala krytyki. Oczywiście Rozenek-Majdan nadal cieszy się niesłabnącym podziwem i sympatią swoich fanów, jednak przeważająca część widzów deklaruje, że na jej widok zmienia stację.

Od samego początku żona Majdana przejawia kilka zachowań, które najwyraźniej doprowadzają publiczność do szału. Jednym z najczęściej powtarzanych argumentów przeciw niej jest sposób prowadzenia rozmowy. Zdaniem wielu, Perfekcyjna notorycznie przerywa gościom, a nawet swojemu partnerowi, Krzysztofowi Skórzyńskiemu.

Ostatnio pojawiły się nawet złośliwe komentarze, w których pytano, czy gwiazda jest gospodynią, czy też gościnią programu. Nie bez echa przeszły także częste odniesienia do własnej prywatności i rodziny.

– Pani Małgosia za często przerywa rozmówcom i z dużo mówi, zamiast dać się wypowiedzieć gościom no trochę jej za dużo... – czytamy na Instagramie.

Wśród zarzutów pojawiają się także problemy z dykcją, poprawnym mówieniem, a nawet głosem. Zwraca się też uwagę na kompulsywny odruch poprawiania włosów, który najwyraźniej za mocno rzuca się w oczy. Nie brakuje komentarzy, według których Małgorzata Rozenek-Majdan jest "niegrzeczna" i nieobecna, a przy tym dominuje na ekranie.

– Bardzo źle się ogląda panią prowadzącą, słaba dykcja, głos zupełnie nie do telewizji, coś strasznego. – Nie podoba mi się Pani. W żadnym europejskim kraju nie ma miejsca dla osób, które tak słabo się wypowiadają w swoim ojczystym języku.

– Dziś znowu nerwowe poprawianie włosów... Nie dała Pani dojść do słowa pani, która pokazywała ćwiczenia z pilates, to było wręcz niegrzeczne. Czy wiecznie Pani musi być tą nadrzędną? No nie da się tego oglądać dłużej niż 5 minut... Mam wrażenie, że ciągle myślami jest Pani gdzieś indziej... I te nietrafne komentarze ,chociażby do współprowadzącego... Pani Małgosia próbuje być fajna na siłę... – pisały widzki.

Małgorzata Rozenek-Majdan zagrożeniem dla "Dzień dobry TVN"? Internauci składają deklaracje

Oczywiście pod nagraniami i relacjami z planu pojawia się także mnóstwo głosów świadczących, że postawa nowej gospodyni stopniowo się poprawia. Pojawiają się głosy chwalące duet Rozenek-Skórzyński. Nie brakuje też jednak przykrych deklaracji od publiczności.

"Nie oglądam, kiedy prowadzącą jest pani Rozenek", "Tracicie widzów przez panią Rozenek", "Przełączyłam na inny kanał", "Przełączam". Wiele osób spekuluje, że ignorowanie opinii, a nawet usuwanie negatywnych komentarzy może odbić się na oglądalności. "Dzień dobry TVN" traci widzów?

– Ten format nie jest dla tak ekspansywnej osobowości i musiałaby przestać być sobą, żeby się spodobać widzom, a przecież nie o to chodzi… Osobowościowo jest gwiazdą, lubi wyrażać swoje zdanie, dyskutować, a nie jedynie zadawać pytania. Piękny wygląd nie kompensuje głosu drażniącego dla ucha. Myślę, że sprawdziłaby się w roli eksperta, który wskakuje na wizję na kilka minut – stwierdził jeden z fanów.

Zgadzacie się?

Dzień dobry TVN (16)
fot. instagram.com/m_rozenek
Dzień dobry TVN (17)
fot. instagram.com/dziendobrytvn
Dzień dobry TVN (14)
fot. instagram.com/dziendobrytvn
Dzień dobry TVN (18)
fot. instagram.com/dziendobrytvn
Małgorzata Rozenek (31)
fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"
Małgorzata Rozenek (33)
fot. kadr z programu "Dzień Dobry TVN"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Ewa Wachowicz świętuje 52. urodziny. W jej życiu zawsze dużo się działo, nie brakowało trudnych chwil i wielkich wyzwań

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.