Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ewa Wachowicz świętuje 52. urodziny. W jej życiu zawsze dużo się działo, nie brakowało trudnych chwil i wielkich wyzwań
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 19.10.2022 18:14

Ewa Wachowicz świętuje 52. urodziny. W jej życiu zawsze dużo się działo, nie brakowało trudnych chwil i wielkich wyzwań

Ewa Wachowicz EA
fot. TRICOLORS/East News

Ewa Wachowicz pokazała w mediach społecznościowych, jaką niespodzianką obdarowała ją produkcja Polsatu. Prezenterka, świętując 52. urodziny, nie mogła wymarzyć sobie bardziej trafionego tortu. Słodkości przedstawiały jej największe sukcesy.

Gwiazda Polsatu przez lata sprawdzała się w różnych rolach od prowadzącej kulinarnych programów, po jurorkę, aż do uczestniczki konkursów piękności. Życie Ewy Wachowicz opiewa w wiele ciekawych rozdziałów. Z okazji 52. urodzin stacja telewizyjna postanowiła uhonorować niektóre z nich.

Ewa Wachowicz otrzymała wyjątkowy prezent na urodziny

Z Polsatem związana jest od 2007 roku, gdy rozpoczęła współpracę przy programie "Ewa gotuje". Kulinarne przepisy przypadły do gustu widzom, którzy obdarzyli ją sympatią, a stacja telewizyjna kolejnymi projektami.

Po wieloletniej współpracy członkowie Polsatu postanowili świętować z Ewą Wachowicz jej urodziny w wyjątkowy sposób. Produkcja przygotowała dla niej specjalny tort, który był połączeniem jej dwóch pasji: górskich wspinaczek oraz konkursów piękności.

Prezenterka z ogromnym uśmiechem pozowała z prezentem, a zdjęciami ze słodką niespodzianką podzieliła się w mediach społecznościowych.

Cudownie zaczął mi się urodzinowy dzień! Tort w kształcie góry (jeszcze do zdobycia) i bukiet kwiatów w koronie Miss! Dziękuję przyjaciołom z @polsatofficial Jesteście wspaniali. Dziękuję z całego serca — pisała.

Przypomnijmy, że Ewa Wachowicz w wolnym czasie pasjonuje się zdobywaniem górskich szczytów. Na swoim koncie ma już takie znane wierzchołki jak m.in.: Elbrus, Kilimandżaro, Demawend, Pico de Orizaba, Giluwe i Ojos del Salado.

Przed rozpoczęciem kariery w telewizji prezenterka przeżyła przygodę jako uczestniczka konkursów piękności. W 1992 roku zyskała tytuł Miss Polski, a już w następnym reprezentowała nasz kraj na arenie międzynarodowej. W konkursie Miss World otrzymała tytuł III wicemiss świata. To jednak tylko część jej życiowych dokonań.

Ewa Wachowicz — życie prywatne i kariera

Dziennikarka już za czasów studiów pokazała, że żadnej pracy się nie boi. Podczas edukacji dorabiała jako sprzątaczka w klubach studenckich, a także opiekując się dziećmi. W latach 90. rozpoczęła przygodę z modelingiem, która przyniosła jej tytuł najpiękniejszej Polki oraz otworzyła drzwi do show-biznesu.

Po wydaniu kilku książek kulinarnych na stałe rozgościła się w medialnym świecie. Prowadziła takie programy jak m.in.: "Ewa gotuje", "Top Chef", a także brała udział w show "Taniec z gwiazdami", gdzie zajęła 7. miejsce.

W życiu prywatnym Ewa Wachowicz mierzyła się ze słodko-gorzkimi chwilami. W 1996 roku poślubiła dziennikarza, Przemysława Osuchowskiego, z którym doczekała się córki, Aleksandry. Para rozstała się jednak po ponad dekadzie małżeństwa.

Obecnie prezenterka rozwija swoją karierę również w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 200 tysięcy internautów. Z okazji jej 52. urodzin w komentarzach przekazują oni gratulacje oraz słowa wsparcia na następne lata kariery. Zobacz zdjęcia:

Ewa Wachowicz EA
fot. TRICOLORS/East News
Ewa Wachowicz
fot. Ja Fryta from Strzegom - Ewa WachowiczUploaded by Dudek1337, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=27188620
Ewa Wachowicz
fot. Serecki, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=74309115

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

3. Sara James pokazała swoją dziewczynę? "Kochanie, piękna jesteś"