Swiatgwiazd.pl
Paulina Krupińska zazdrosna o męża? Powodem ma być inna polska gwiazda

TRICOLORS/East News

Paulina Krupińska zazdrosna o męża? Powodem ma być inna polska gwiazda

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

W tygodniku "Na żywo" pojawił się zaskakujący artykuł na temat Pauliny Krupińskiej i jej małżonka, Sebastiana Karpiela-Bułecki. Otóż zdaniem magazynu modelka ma być zazdrosna o swojego męża, a powodem takiego uczucia ma być... Barbara K

  • Tygodnik „Na żywo” donosi, że Paulina Krupińska jest zazdrosna o swojego małżonka

  • Powodem zazdrości ma być aktorka Barbara Kurdej-Szatan

  • Piosenkarz ma bardzo dobre zdanie o artystce, z czego zdaje sobie sprawy jego żona

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od 7 lat i nigdy nie pojawiły się doniesienia o rzekomej zazdrości jednej z połówek, aż do niedawna. Wg tygodnika „Na żywo” w ich związku miał pojawić się zgrzyt, który miał być wywołany właśnie zazdrością.

Paulina Krupińska jest zazdrosna o małżonka?

Kiedy sięgniemy pamięcią 8 lat do tyłu, możemy przypomnieć sobie pogłoski o romansie modelki Pauliny Krupińskiej i piosenkarza Sebastiana Karpiela-Bułecki. Po jakimś czasie okazało się, że łączy ich coś więcej niż tylko romans. Ostatecznie relacja celebrytów zakończyła się małżeństwem, które trwa do dziś.

Jakiś czas temu modelka wypowiadała się na temat swojego męża, jak o osobie, która bardzo ceni sobie wolność i swobodę. Krupińska zaznaczyła w rozmowie z „Plejadą”, że związek polega również na tym, by pozwalać na rozwój ukochanej osobie.

Nie można się z tymi słowami nie zgodzić, jednak od jakiegoś czasu w ich małżeństwie miały pojawić się delikatne zawirowania. Wg tygodnika „Na żywo” Paulina Krupińska ma być zazdrosna o swojego małżonka, a powodem tejże zazdrości ma być... Barbara Kurdej-Szatan.

Magazyn podaje, że aktorka i piosenkarz poznali się w 2015 roku podczas festiwalu w Opolu. Od tamtej chwili Karpiel-Bułecka ma być oczarowany jej wdziękiem i talentem. Rok później poznali się bliżej przy okazji kampanii reklamowej jednej z marek obuwniczych. Wokalista zespołu Zakopower miał dać się namówić na występ tylko z powodu obecności Kurdej-Szatan.

Co więcej, jedna z osób pracujących w produkcji zdradziła „Na żywo”, że naprawdę się lubią, jednak mają zasady. Oboje są w związkach małżeńskich i nie mają zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy. Na dodatek tygodnik przytoczył wypowiedź Pauliny Krupińskiej, która mogłaby poniekąd potwierdzać jej rzekomą zazdrość.

- Zawsze, kiedy jest rozmowa o Basi, Sebastian podkreśla: Jest piękna, mądra i wszechstronna. Mojemu góralowi podoba się Baśka - czytamy w „Na żywo”.

Barbara Kurdej-Szatan powodem kłótni w domu Karpielów?

Całkiem niedawno swoją premierę miała książka Katarzyny Olubińskiej pt. „Kobieta w wielkim mieście”. Znalazła się w niej wypowiedź Pauliny Krupińskiej o swoim małżonku, gdzie nazywa go cholerykiem, często tracącym cierpliwość.

Tygodnik „Na żywo” podaje także, że Sebastian Karpiel-Bułecka zdaj sobie sprawę z faktu, że jego małżonka i dzieci są dla niego największym szczęściem i radością. Rzekomy udział Barbary Kurdej-Szatan w zazdrości o piosenkarza to jedynie niepotwierdzone doniesienia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >