Najpopularniejszy serwis showbiznesowy w social mediach
Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto Film i TV kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Paulina Smaszcz zabrała partnera na salony...? Nie, to tylko uwielbiana dziennikarka. Jak siostry?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.09.2023 10:11

Paulina Smaszcz zabrała partnera na salony...? Nie, to tylko uwielbiana dziennikarka. Jak siostry?

Paulina Smaszcz
Paulina Smaszcz na premierze z partnerem? fot.

Na premierze nowego spektaklu w Teatrze 6. piętro "Edukując Ritę" zjawiło się mnóstwo gwiazd polskiego show-biznesu. Przed fotografami pozowały same sławy, ale na jedną szczególnie zwróciliśmy uwagę. Czy to Paulina Smaszcz? I to w duecie z mężczyzną?

Paulina Smaszcz na premierze spektaklu?

Paulina Smaszcz ostatnimi czasy podbija portale plotkarskie odważnymi wypowiedziami na temat byłego męża i jego nowej partnerki. Choć z Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek łączą ją jedynie rozprawy sądowe, gwiazda nie przestaje zaskakiwać.

Podczas sobotniej premiery spektaklu "Edukując Ritę" musieliśmy przetrzeć oczy na widok pojawiających się gwiazd. Ta sama fryzura, podobna stylizacja, a co zaskakującej jeszcze mężczyzna przy boku! Czyżby Paulina Smaszcz postanowiła ponownie wstrząsnąć show-biznesem?

Paulina Smaszcz (42).jpg
Paulina Smaszcz na premierze z partnerem?, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (44).jpg
Paulina Smaszcz na premierze z partnerem?, fot. KAPiF
Paulina Smaszcz (43).jpg
Paulina Smaszcz na premierze z partnerem?, fot. KAPiF
Wstrząsające wyznanie Pauliny Smaszcz. Znalazła się w niebezpieczeństwie? "Obyś zdechła. Ty i twoje pomioty" Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Paulina Smaszcz zabrała ze sobą partnera?

Pojawienie się na premierze Pauliny Smaszcz stanowiłoby wystarczający szok, jednak dziennikarka w towarzystwie mężczyzny? Wiadomo, że byłym mężem gwiazdy jest Maciej Kurzajewski. Po zakończeniu małżeństwa kobieta rzadko wspomina o miłosnych relacjach.

Na premierze spektaklu mogliśmy zobaczyć, że gwieździe do złudzenia przypominającej Paulinę Smaszcz towarzyszył Michał Kołodziejczyk. To postawiło sprawę jasno.

Anita Werner niczym Paulina Smaszcz

Choć Paulina Smaszcz potrafi zaskakiwać, tym razem podobieństwo okazało się złudne. Na czerwonym dywanie niczym kopia głośnej gwiazdy pokazała się prezenterka TVN, Anita Werner. Gwieździe towarzyszył wieloletni partner, który zajmuje się dziennikarstwem sportowym.

Już zaczynając od fryzury, można było się łatwo pomylić. Nastroszone krótkie blond włosy są wręcz charakterystycznym elementem wyglądu Pauliny Smaszcz. Dopasowana kreacja również przywoływała na myśl byłą żonę Macieja Kurzajewskiego.

Anita Wener w stylizacji wyglądała niczym siostra Pauliny Smaszcz. Modowe inspiracje mogą jednak być jedynym czynnikiem, który łączy obie gwiazdy.

Anita Werner (5).jpg
Anita Werner niczym Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Anita Werner (4).jpg
Anita Werner niczym Paulina Smaszcz, fot. KAPiF
Anita Werner (6).jpg
Anita Werner niczym Paulina Smaszcz, fot. KAPiF