Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piaseczny zdradził, ile jest już ze swoim partnerem. Wiadomo, co ze ślubem
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 26.05.2024 10:40

Piaseczny zdradził, ile jest już ze swoim partnerem. Wiadomo, co ze ślubem

Andrzej Piaseczny
fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny jakiś czas temu dokonał coming outu. Teraz wyjawił, kiedy dokładnie związał się ze swoim obecnym partnerem. Przy okazji wokalista zdradził swoje ślubne plany. Zwrócił uwagę na bardzo istotny szczegół.

Jubileusz Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny jest obecny na polskiej scenie muzycznej już od 30 lat. W tym czasie stworzył takie ponadczasowe hity jak "Chodź, przytul, przebacz", "Imię deszczu", "Prawie do nieba" oraz "Śniadanie do łóżka".  Piaseczny świętował swój jubileusz z wielkim rozmachem podczas Polsat Hit Festiwalu. Na scenie towarzyszyli mu specjalni goście, w tym Matt Dusk i Kuba Badach. Artysta otrzymał także specjalne wyróżnienie, które wręczyli mu Nina Terentiew i Krzysztof Ibisz.

Emocje wzbudza nie tylko jego działalność artystyczna, ale także życie prywatne. Andrzej Piaseczny jakiś czas temu zdradził prawdę dotyczącą swojej orientacji seksualnej.

Andrzej Piaseczny chce wziąć ślub z partnerem. Kiedy to zrobi? Wszystko ujawnił Andrzej Piaseczny w podróży z przystojniakiem. Tak zaśpiewał zaspanemu towarzyszowi

Coming out Andrzeja Piasecznego

Przez długi czas niewiele było wiadomo o życiu osobistym Andrzeja Piasecznego, ponieważ artysta rzadko wypowiadał się na ten temat. Sytuacja zmieniła się w 2021 roku, kiedy muzyk zdecydował się na coming out, co zrobił za pomocą piosenki "Miłość". W tekście utworu znajduje się wers: "A życie chciałbyś dzielić tylko z nim". Piaseczny przyznał, że odnosi się to do jego życia uczuciowego, ujawniając tym samym, że jest w związku z mężczyzną.

Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - powiedział w rozmowie z Radiem ZET.

Andrzej Piaseczny otwarcie wyraża pragnienie sformalizowania swojego związku z partnerem w przyszłości. Muzyczny artysta wyraża nadzieję, że w Polsce w ciągu następnych lat będzie to możliwe. Z naciskiem podkreśla, że kwestia związków partnerskich w kraju jest istotna i należy publicznie ją omawiać.     

Oczywiście jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (...) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji - powiedział w rozmowie z portalem “Pomponik”. 

Piaseczny, pytany przez dziennikarza, czy w przypadku możliwości, on i jego partner zdecydują się na ślub, odpowiedział bez wahania:

Jest spore prawdopodobieństwo.

Teraz z kolei dowiedzieliśmy się natomiast, jak długo zakochani są już razem. Powrócił także temat ślubu. Szczegóły poniżej.

Andrzej Piaseczny zdradził szczegóły swojego związku

Andrzej Piaseczny wyjawił, ile czasu jest już ze swoim partnerem. Artysta nie ukrywa, że długo czekał na miłość swojego życia.

Mam 53 lata i jestem w stałym związku, w takim dobrym i trwałym, od sześciu lat. To znaczy, że przez czterdzieści kilka te miłości były różnego formatu. To, co dobre, to jest dzisiaj i ważne jest, by o tym wiedzieć - powiedział w rozmowie z dziennikarką serwisu Shownews.

W jednym z wywiadów Andrzej Piaseczny ujawnił, że jego marzeniem jest zawarcie małżeństwa ze swoim partnerem, kiedy prawo w Polsce na to pozwoli. We wspomnianej wyżej rozmowie potwierdził swoje wcześniejsze słowa.

Myślę, że tak. Co nie znaczy, że będzie to ślub publiczny - zastrzegł.

Spodziewalibyście się tego?

Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF