Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak wygląda brat Andrzeja Piasecznego. Z Krzysztofem nie ma najlepszych relacji. Wiemy, co ich poróżniło
Karolina Kurek
Karolina Kurek 24.02.2024 07:46

Tak wygląda brat Andrzeja Piasecznego. Z Krzysztofem nie ma najlepszych relacji. Wiemy, co ich poróżniło

Andrzej Piaseczny
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny rzadko zabiera głos na temat życia prywatnego. Okazuje się, że między nim a bratem Krzysztofem zaistniały różnice zdań. O co poszło? Jak wygląda brat wokalisty?

Kariera Andrzeja Piasecznego

Andrzej Piaseczny to polski piosenkarz, a swoją karierę rozpoczął w 1992 roku. Był członkiem zespołu “Mafia”, z którym wydał kilka albumów. Będąc wokalistą grupy, nawiązał współpracę z Robertem Chojnackim. Panowie wydali razem album “Sax & Sex”, który zdobył status podwójnej platyny.

W 1998 roku wydał solowy album “Piasek”. Jedna z piosenek Andrzeja Piasecznego “Pogodniej (Złoty środek)" była motywem muzycznym serialu Telewizji Polskiej “Złotopolscy”, gdzie muzyk grał, od początku do zakończenia produkcji u boku m.in. Anny Przybylskiej. 

Piaseczny jest jednym z najpopularniejszych polskich artystów. Dziś ma na koncie 13 wydanych albumów. Do jego największych hitów muzycznych należą m.in. "Mocniej"?", “Jeszcze bliżej.”, “chodź, przytul, przebacz” czy “Śniadanie do łóżka”.

W latach 2021-2022 był jednym z jurorów w programie “Taniec z gwiazdami”.

Andrzej Piaseczny chce wziąć ślub z partnerem. Kiedy to zrobi? Wszystko ujawnił Andrzej Piaseczny w podróży z przystojniakiem. Tak zaśpiewał zaspanemu towarzyszowi

Życie prywatne Andrzeja Piasecznego

W mediach od lat obecne było spore zainteresowanie życiem prywatnym Andrzeja Piasecznego. Pojawiały się plotki odnośnie orientacji wokalisty m.in o jego związku z Michałem Pirógiem. Jednak sam muzyk unikał tematu.

Zmieniło się to w 2021 roku, wtedy też Andrzej Piaseczny wydał album “50/50”. Pojawił się na niej utwór “Miłość”, a w jego tekście takie zdanie: “A życie chciałbyś dzielić tylko z nim”. Artysta przyznał, że nawiązuje to do jego życia, tym samym dokonując coming-outu.

Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - powiedział w rozmowie z Radiem Zet.

Piaseczny od jakiegoś czasu jest w szczęśliwym związku, jednak tożsamość jego partnera nie jest znana. A ja wygląda jego ż

Konflikt w rodzinie Piasecznego?

Piaseczny chroni swoje życie prywatne i rzadko podejmuje temat rodziny. Telewidzowie mieli okazję zobaczyć jego mamę Alicję, gdy wraz z synem wystąpiła w show TVN “Starsza pani musi fiknąć”. Muzyk zrobił także wyjątek, gdy w mediach społecznościowych pokazał zdjęcie z siostrą Basią. Tematu brata jednak unikał.

Okazuje się, że nie jest to postać anonimowa. Krzysztof Piaseczny jest prawnikiem, sędzią i harcmistrzem ZHR. Działał także w opozycji demokratycznej, za co otrzymał Złoty Krzyż Zasługi od prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Dla Piaska problemem mogą być poglądy polityczne brata - donosi informator portalu “Super Express”.

Między Andrzejem a Krzysztofem Piasecznym występują różnice zdań odnośnie polityki w naszym kraju. "Piasek" w jednym z wywiadów wyznał, że jego brat jest zwolennikiem ugrupowania politycznego “Prawo i Sprawiedliwość”. Piosenkarz nie ukrywał także, że ich relacje nie są najlepsze.

Jest w rodzinie linia podziału, ale myślę, że ona występuje w bardzo wielu miejscach. I to już nie jest śmieszne, że przekroczyliśmy granice przyzwoitości w obrzucaniu się obustronnie inwektywami - powiedział Andrzej Piaseczny w rozmowie z “Onet”.

Zaskoczeni?

Zobacz też: https://swiatgwiazd.pl/pokazali-blagalnego-sms-a-od-dody-byla-bezradna-probowala-wszystkiego-by-ratowac-zycie-i-zdrowie-bliskiej-osoby-kk-lo-230224

Zobacz też: https://rozrywka.goniec.pl/urodziny-synka-joanny-opozdy-i-krolikowskiego-kogos-zabraklo-ms-mk-230224

Krzysztof Piaseczny, fot. kard TV Trwam
Krzysztof Piaseczny, fot. kard TV Trwam
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF