Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Piaseczny w podróży z przystojniakiem. Tak zaśpiewał zaspanemu towarzyszowi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.01.2024 15:50

Andrzej Piaseczny w podróży z przystojniakiem. Tak zaśpiewał zaspanemu towarzyszowi

Andrzej Piaseczny / Piasek
Andrzej Piaseczny na nowym filmie, fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny odchodzi z „Tańca z gwiazdami”, ale nie pozwoli o sobie zapomnieć. Właśnie rozczulił fanów uroczym nagraniem. Pokazał, komu śpiewa w podróży do snu.

Andrzej Piaseczny znika z "Tańca z gwiazdami"

Fani Piaska są niepocieszeni. Właśnie gruchnęły wieści, że z „Tańca z gwiazdami” odchodzi nie tylko Michał Malitowski, ale i Piaseczny. Menadżerka artysty wyjaśniła, jak zakończyła się współpraca z Polsatem.

Nikt nas nie wyrzucił, nikt nas nie zwolnił. Z formalnego punktu widzenia Andrzej był jurorem na mocy umowy, obowiązującej na jeden sezon. Podpisaliśmy ją raz, podpisaliśmy drugi. A tym razem nikt nas nie zaprosił, a nie mamy zwyczaju zabiegania o tego typu propozycje – mamy ich sporo – ogłosiła przedstawicielka artysty.

Andrzej nie smuci się jednak zakończeniem tego etapu. Dużo radości przynoszą mu nie tylko projekty muzyczne. Właśnie pokazał nowy film, który rozczuli wszystkich, poniżej szczegóły.

Andrzej Piaseczny sprowokowany przez nieznajomego. Mężczyzna przekroczył wszelkie granice Fala zwolnień w "Tańcu z Gwiazdami". Widzowie w szoku po odejściu kolejnego jurora: "Pora przestać oglądać"

Z kim jest Andrzej Piaseczny?

Piaseczny bardzo długo zwlekał z ujawnieniem swojej orientacji. Wreszcie w 2021 roku ujawnił, że od dawna jest w szczęśliwym związku z mężczyzną. Mieszka razem z nim w niewielkiej miejscowości, a jego sąsiedzi traktują ich z ogromną życzliwością. Do tej pory nie było wiadomo, kim jest ukochany Piasecznego.

Rąbka tajemnicy uchylił Mariusz Kozak z programu „Gogglebox. Przed telewizorem”. W jednym z wywiadów opowiedział o charakterze partnera Piaska. Okazuje się, że chłopak artysty jest bardzo nieśmiały. Kozak żartował, że na początku zwracał się do niego „proszę pana”.

Partner Piasecznego to nie jedyny mężczyzna, z którym ten spędza wiele czasu. Teraz piosenkarz pokazał, z jaką troską traktuje jeszcze jednego, młodego przystojniaka. Poniżej zdjęcia i szczegóły.

Piasek pokazał nowy film z przystojniakiem

Piaseczny nie spoczywa na laurach po odejściu z „Tańca z gwiazdami”. Rzeczywiście ma na głowie wiele innych projektów. Jednym z nich jest ogólnopolska trasa koncertowa „Zanim jeszcze święta…”. To projekt, który realizuje ze swoim partnerem muzycznym, wybitnym gitarzystą młodego pokolenia, Kacprem Dworniczakiem.

4 stycznia panowie występowali we Wrocławiu. Piasek pokazał, jak wygląda ich wspólna podróż do celu. Na nagraniu z samochodu widać pogrążonego we śnie Kacpra. W tle słychać piosenkę „Lulajże mi, lulaj”. Wyraźnie widać, że Andrzej pozwolił swojemu młodszemu koledze wypocząć przed trudami występów. Więcej o Kacprze przeczytacie TUTAJ.

Instagram Andrzeja Piasecznego
Andrzej Piaseczny i Kacper w podróży, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official
Instagram Andrzeja Piasecznego
Andrzej Piaseczny i Kacper na koncercie, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official
Instagram Andrzeja Piasecznego
Andrzej Piaseczny i Kacper na koncercie, fot. instagram.com/andrzejpiaseczny_official
Andrzej Piaseczny / Piasek
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny / Piasek
Andrzej Piaseczny w “Tańcu z gwiazdami”, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny / Piasek
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF