Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Andrzej Piaseczny już planuje ślub z partnerem. O wszystkim opowiedział
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.05.2024 10:24

Andrzej Piaseczny już planuje ślub z partnerem. O wszystkim opowiedział

Andrzej Piaseczny
fot. KAPiF

Andrzej Piaseczny jest w szczęśliwym związku. Artysta niedawno opowiedział o ślubie, który planuje ze swoim partnerem. Szczegóły. 

Andrzej Piaseczny na scenie

Andrzej Piaseczny rozpoczął karierę muzyczną na scenie w 1992 roku. Był wtedy członkiem zespołu “Mafia”, z którym wydał kilka płyt. Pierwszy solowy album “Piasek” ukazał się na rynku muzycznym w 1998 roku. 

Jeden z utworów, który znalazł się na krążku, czyli “Pogodniej (Złoty środek)" stał się motywem muzycznym popularnego serialu “Złotopolscy”, w którym Piaseczny przez wiele lat grał u boku takich gwiazd, jak Henryk Machalica, Anna Przybylska, czy Anna Dereszowska.

Dziś “Piasek” jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystów. Ma na koncie 13 wydanych albumów i występuje na największych imprezach muzycznych w naszym kraju.

Fani ostatnio jednak najmocniej interesowali się życiem wokalisty, który po wielu latach dokonał coming outu. Teraz opowiedział o ślubie z partnerem.

Wielkanocne stoły gwiazd. Szelągowska, Dowbor, Piaseczny i inni pochwalili się dekoracjami Tak wygląda brat Andrzeja Piasecznego. Z Krzysztofem nie ma najlepszych relacji. Wiemy, co ich poróżniło

Coming out Piasecznego

Przez wiele lat niewiele było wiadomo na temat życia prywatnego Andrzeja Piasecznego. Artysta rzadko zabierał głos na ten temat. Sytuacja uległa zmianie w 2021 roku. Muzyk postanowił wtedy zrobić coming out, a dokonał tego za sprawą piosenki “Miłość”. 

Otóż tekst tego utworu zawiera takie zdanie: “A życie chciałbyś dzielić tylko z nim”. Piaseczny przyznał, że odnosi się to do jego życia uczuciowego, tym samym przyznał, że jest w związku z mężczyzną.

Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem - powiedział w rozmowie z Radiem ZET.

Artysta nie ukrywa już, że jest w szczęśliwej relacji. Przyznał jednak, że brakuje mu tylko jednej rzeczy.

Andrzej Piaseczny o ślubie z partnerem

Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że w przyszłości bardzo chciałby sformalizować związek z partnerem. Artysta ma nadzieję, że w ciągu kilku lat w Polsce będzie to możliwe. Muzyk podkreśla, że kwestia związków partnerskich w naszym kraju jest bardzo ważna i trzeba o tym głośno mówić.

Oczywiście jestem za tym, żeby apelować zawsze i przypominać i żeby mówić, że tak, obiecywaliście nam państwo. (...) Myślę sobie, że nie ma tu co mieć pretensji - powiedział w rozmowie z portalem “Pomponik”. 

Piaseczny zapytany przez dziennikarza, czy jeśli będzie to możliwe, on i jego partner zdecydują się na ślub, odparł bez wahania:

Jest spore prawdopodobieństwo.

Pozostaje zatem czekać na ten szcześliwy moment.

Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF
Andrzej Piaseczny, fot. KAPiF