Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piłkarz zwyzywał Aleksandrę Popławską: "Ty k***o"! Na nagranie wideo zareagowała masa gwiazd
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 04.10.2023 16:17

Piłkarz zwyzywał Aleksandrę Popławską: "Ty k***o"! Na nagranie wideo zareagowała masa gwiazd

Piłkarz obraził Aleksandrę Popławską, fot. AKPA
Piłkarz obraził Aleksandrę Popławską, fot. AKPA

Piłkarz zaatakował Aleksandrę Popławską. Gwiazda wszystko udostępniła w sieci. Na trywialne zachowania sportowca zareagowało wiele gwiazd. Wśród nich Magda Mołek, Anna Kalczyńska i Joanna Koroniewska. O co poszło?

Aleksandra Popławska ofiarą przemocy domowej

Aleksandra Popławska, znana m.in. z serialu “Wataha” i filmu “Kobiety mafii”, od najmłodszych lat musiała stawiać czoła koszmarnym sytuacjom. W wywiadzie udzielonym “PANI” w 2019 roku wyznała, że jest DDA. Wielokrotnie padała ofiarą przemocy domowej ze strony ojca, który był nauczycielem WF-u.

Czasami, gdy wracałyśmy z siostrą ze szkoły, nasze wszystkie rzeczy leżały przed blokiem – książki, płyty, ciuchy. Tata nie chciał nas wpuścić do domu. Czułam wstyd – wspomina koszmar, którego doświadczyła z siostrą Magdaleną. Rodzina Popławskich znajdowała się pod opieką Niebieskiej Linii, czyli Ogólnopolskiego Pogotowia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie.

Niestety, historia skończyła się tragicznie: ojciec aktorki popełnił samobójstwo. 

Wiedziałam, że pije z rozpaczy, bo nie może sobie poradzić ze sobą i ze światem.

Aleksandra Popławska nie mogła dostać się do lekarza. W sieci opisała całą rozmowę Piękna polska prezenterka wzięła ślub w Hiszpanii. Obu sukni mogłyby jej pozazdrościć gwiazdy Hollywood

Aleksandra Popławska ofiarą hejtu

Popularność sprawiła, że Aleksandra zyskała spore grono fanów. Wielu widzów docenia jej talent aktorski. Są jednak i tacy, którzy propagują hejt na jej profilach w serwisach społecznościowych. O jednej z ostatnich sytuacji napisała na Instagramie.

Aleksandra Popławska ofiarą hejtu na Instagramie
Aleksandra Popławska ofiarą hejtu na Instagramie

Gwiazda zaangażowała się w popularną w sieci akcję “Nie śpij, bo cię przegłosują”, mającą na celu zachęcanie Polaków do udziału w wyborach parlamentarnych, które odbędą się 15 października. Godna podziwu postawa Aleksandry spotkała się nie tylko z pochwałami za reprezentowaną przez nią obywatelską postawę, ale także z krytyką. W prywatnej wiadomości ktoś, używając wulgarnego języka, napisał do aktorki:

„Ty kurwo właśnie idź spać".

Który piłkarz zwyzywał Aleksandrę Popławską?

Popławska nie zachowała biernej postawy. Zamieściła screen wiadomości i podzieliła się swoimi przemyśleniami. Ujawniła tożsamość mężczyzny. Okazało się, że za plugawymi słowami stoi piłkarz klubu KSWS Victoria Kaliska Dariusz Gołuński.

Gwiazda kina uświadomiła Gołuńskiego, dlaczego zdecydowała się zabrać głos w sprawie nadchodzących wyborów:

Pan @goly2303 czyli PAN Dariusz Gołuński piłkarz z Klubu KSWS Victoria Kaliska. Okrasił wpis wymiotującą emiotikonką. Dlaczego Panie Dariuszu Pan mnie obraża? Płace podatki, uczciwie i ciężko pracuję w zawodzie od 20 lat, jestem mamą, żoną i obywatelką tego kraju która namawia do udziału w wyborach nie podając konkretnej partii politycznej i nie obrażając przy tym nikogo. 

Piłkarz Dariusz Gołuński, zdjęcie profilowe na Instagramie
Piłkarz Dariusz Gołuński, zdjęcie profilowe na Instagramie

Aleksandra zarządała przeprosin:

Oczekuje od Pana przeprosin, oficjalnych tak jak miał Pan odwagę oficjalnie mnie obrazić. Proszę tym samym nie obrażać Pana Dariusza, skończmy z zasadą, że Polak obraża Polaka, głosujmy za ludzi którzy nie są pozbawieni kultury osobistej i namawiam raz jeszcze #nieśpijbocięprzegłosują @niespij.pl #kampaniaprofrekwencyjna.

Podstawa aktorki wywołała żywe reakcje wśród osób obserwujących jej poczynania na Instagramie. Do całej sytuacji, w odpowiedzi na film wideo z oświadczeniem artystki, odniosły się także znane osoby – wśród nich Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Anna Kalczyńska, Monika Mrozowska, Grażyna Wolszczak czy Magda Mołek, która napisała:

I tak będziemy teraz załatwiać TE sprawy! Brawo, Ola!

Odpowiedź Popławskiej w formie wideo na hejterskie słowa sportowca możecie zobaczyć poniżej.

Aleksandra Popławska, fot. AKPA
Aleksandra Popławska, fot. AKPA
Aleksandra Popławska, fot. AKPA
Aleksandra Popławska, fot. AKPA
Aleksandra Popławska, fot. KAPIF
Aleksandra Popławska, fot. KAPIF
Aleksandra Popławska, fot. KAPIF
Aleksandra Popławska, fot. KAPIF