Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Aleksandra Popławska od lat jest w szczęśliwym związku. Teraz potwierdziła radosne wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.09.2023 08:51

Aleksandra Popławska od lat jest w szczęśliwym związku. Teraz potwierdziła radosne wieści

Aleksandra Popławska, Marek Kalita
Aleksandra Popławska potwierdziła radosne nowiny, fot. KAPiF

Aleksandra Popławska po latach otworzyła się na temat związku z Markiem Kalitą. Okazuje się, ze niedawno para postanowiła sformalizować związek. Aktorka nie była jednak szczęśliwa z faktu, że musi dzielić się tą informacją z mediami. Wszystko przez osobę z jej bliskiego otoczenia.

Aleksandra Popławska od lat tworzy szczęśliwy związek

Aktorka jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd polskiego show-biznesu. Choć o jej karierze mówi się bez przerwy, kwestie prywatne są szczególnie chronione. Wiadomo, że od ponad dwóch dekad tworzy szczęśliwy związek z Markiem Kalitą. Para w 2005 roku doczekała się nawet narodzin córki.

Nic jednak nie wskazywało na sformalizowanie relacji. Teraz Aleksandra Popławska odkryła prawdę. Okazuje się, że duet powiedział sobie "tak". 

Aleksandra Popławska, Marek Kalita (2).jpg
Aleksandra Popławska potwierdziła radosne nowiny, fot. KAPiF
Ewa Bem ma problemy ze zdrowiem. Do fanów docierają kolejne przykre wieści

Aleksandra Popławska szczerze o ślubie

Ostatni czas był emocjonalnym rollercoasterem w życiu aktorki. Niedawno informowała obserwatorów o ogromnej żałobie, a teraz dochodzą informacje o ślubie. Okazuje się, że gwiazda z własnej woli wolałaby nie ujawniać przed mediami tak intymnej wiadomości. Gdy jednak osoba z jej otoczenia potwierdziła plotki, postanowiła sama zabrać głos w sprawie własnego życia.

Nie podawałam takiej informacji mediom. To sprawa prywatna, ale jak widać, ktoś z mojego otoczenia bardzo chciał się podzielić tą informacją. No cóż, trzeba zweryfikować przyjaciół. W Wikipedii i tak od lat pisano, że mam męża, więc żadna nowość dla zainteresowanych. Ale tak, wzięłam bardzo "sekretny" ślub, jak widać - wyjawiła w rozmowie z Plejadą.

Aleksandra Popławska.jpg
Aleksandra Popławska potwierdziła radosne nowiny, fot. KAPiF

Aleksandra Popławska zdecydowała się na skromną uroczystość

Gwiazdy show-biznesu często decydują się na śluby bez tłumu gości czy wiedzy mediów. Ostatnio mogliśmy "z zaskoczenia" dowiedzieć się o uroczystości Ewy Wachowicz, a okazuje się, że Aleksandra Popławska poszła w jej ślady.

Jak donosi "Rewia" para wyznała sobie miłość pod koniec sierpnia podczas skromnej ceremonii. Urzędnik cywilny miał być zaproszony do ich domu. Takiej prywatności dawno nie widziano wśród celebrytów.

Aleksandra Popławska, Marek Kalita.jpg
Aleksandra Popławska potwierdziła radosne nowiny, fot. KAPiF
Aleksandra Popławska (2).jpg
Aleksandra Popławska potwierdziła radosne nowiny, fot. KAPiF

Źródło: Rewia, Plejada