Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Julia Von Stein ma dość. Psychopata włamywał się do jej domu. Szczegóły mrożą krew
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 07.09.2023 20:36

Julia Von Stein ma dość. Psychopata włamywał się do jej domu. Szczegóły mrożą krew

Julia Von Stein
Psychopata włamywał się do mieszkania Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein

Julia Von Stein mieszka w ekskluzywnym, eleganckim apartamentowcu. Mimo to nie może liczyć na spokój. Od dłuższego czasu dręczona jest bowiem przez jak sama określa: psychopatę. Znowu próbował włamać się do jej mieszkania. Celebrytka właśnie opowiedziała, co się wydarzyło, jest wyraźnie załamana.

Gdzie mieszka Julia von Stein?

Gwiazda programów „Królowe życia” oraz „Diabelnie boskie” mieszka w Warszawie, w wyjątkowym miejscu. Wieżowiec Cosmopolitan Twarda 2/4 został zaprojektowany przez Helmuta Jahna. Ma 44 piętra, z czego pierwsze zajmują lokale usługowe i biura, a wyższe – luksuowe mieszkania oraz dwupiętrowe apartamenty. Ceny zaczynają się tam od 30 tysięcy złotych za metr kwadratowy.

Jednak nawet w takim miejscu von Stein nie może czuć się bezpiecznie. Właśnie zamieściła w relacji na Instagramie nagranie, w którym opisuje koszmarną sytuację. Od dawna nękana jest przez niebezpiecznego mężczyznę. Właśnie doszło do kolejnego zajścia. Poniżej wszystkie szczegóły.

Agata Duda po metamorfozie! Na fotografiach z Rumunii widać, że już nie wygląda jak ta sama osoba

Julia von Stein

To miał być zwyczajny dzień w życiu Julii. Wcześniej tego dnia publikowała nagrania z wizyty w salonie kosmetycznym, gdzie robiła rzęsy. Później miał do niej przyjechać jej przyjaciel. 

Miał wziąć klucze, które mu zostawiła na recepcji, wejść do jej apartamentu i tam na nią poczekać. Okazuje się, że w międzyczasie doszło do kolejnej próby włamania. Nękający ją przestępca jest zdeterminowany.

Słuchajcie, ja mu zostawiłam swój drugi klucz, ze względu na psychopatę, z którym mam sprawę na prokuraturze, który próbował mnie uprowadzić, który już miał pełno włamań do mnie do domu. To kolejny raz pan próbował się włamać. Cosmopolitan, ciężko, ale jednak się da – mówi z rezygnacją i rozpaczą von Stein.

To jednak nie wszystko. Na kolejnym filmie gwiazda TTV opisała, jak wygląda jej obecna sytuacja. Próba włamania tym razem miała poważne skutki.

Julia von Stein.JPG
Nagranie Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein
Julia von Stein.JPG
Nagranie Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein
Julia von Stein.JPG
Nagranie Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein

Julia von Stein ma prześladowcę „Mam już ku*wa dość”

Okazało się, że „wizyta” prześladowcy ma konsekwencje. Przestępca, próbując się włamać, zniszczył zamki do mieszkania Julii.

Są tak skrzywione zamki u mnie w mieszkaniu, do drzwi wejściowych, że słuchajcie, drugi klucz w ogóle nie działa. Jadę właśnie po Łukasza na czwarte piętro, na takie nasze wspólne piętro, ale ja mam już k*rwa dość po prostu. Mnie wiecznie przesłuchują, a pana nie są w stanie zatrzymać – mówi roztrzęsiona von Stein.

Na czwartym piętrze budynku, w jakim mieszka, jest część wspólna dla mieszkańców, gdzie mogą się spotykać. Znajduje się tam wielki taras widokowy, kącik fitness i siłownia. Jednak Julii dziś nie w głowie te udogodnienia. Na nagraniu pokazała, jak bezskutecznie próbuje otworzyć drzwi do własnego mieszkania.

To jest ku*wa niebywałe. Ja pie*dolę – mruczy pod nosem załamana gwiazda, dodając, że czwarty raz w tym roku będzie musiała wymieniać zamek.

Współczujemy i mamy nadzieję na jak najszybsze rozwiązanie tej sytuacji.

Julia von Stein.JPG
Nagranie Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein
Julia von Stein.JPG
Nagranie Julii von Stein, fot. instagram.com/julia_von_stein