Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Julia Von Stein

Julia Von Stein

Julia von Stein
07.07.2024 15:03 72. urodziny ojca Julii Von Stein. Jak ona mogła mu coś takiego powiedzieć

Julia von Stein zyskała popularność za sprawą programów TTV takich jak m.in.: "Królowe życia" czy "Diabelnie Boskie". Przed kamerami często mówiła o bliskich relacjach z rodziną. Teraz miała okazję świętować 72. urodziny ojca. Życzenia i strój wzbudziły kontrowersje. Celebrytka poszła o krok za daleko?

Julia Von Stein
17.06.2024 11:02 Kolejna afera z Julią Von Stein pod McDonald's

O Julii Von Stein zrobiło się głośno z zeszłym roku za sprawą afery pod jednym z lokali Mc'Donalds. Teraz celebrytka opowiada o kolejnej sytuacji, w której uczestniczyła pod restauracją. Szczegóły. 

Julia Von Stein
14.04.2024 10:24 Julia Von Stein wróciła do swojego byłego i szybko tego pożałowała. Wywinął jej niezły numer

Julia Von Stein zdecydowała się na zmiany w swoim życiu uczuciowym i dała szansę byłemu partnerowi. W krótkim czasie pożałowała tej decyzji. Jak się zachował?

Julia von Stein
06.04.2024 17:14 Julia Von Stein urządziła pogrzeb Gosi z "Dam i wieśniaczek". Zapewniła jej królewskie pożegnanie

Julia von Stein została jedną z najsłynniejszych "Królowych życia" z uwagi na swój niecodzienny zawód. Wraz z rodzicami prowadzi zakład pogrzebowy. Teraz pożegnała Gosię z “Dam i wieśniaczek”. Zapewniła jej królewski pogrzeb.

Julia von Stein
24.02.2024 16:56 Julia von Stein w rozpaczy. Pożegnała bliską osobę. Takie smutne wieści, że serce krwawi

Julia von Stein ogłosiła rozpaczliwe wieści. Nie żyje bliska jej osoba, dobrze znana też widzom. Relacja z hospicjum łamie serce, cała rodzina jest w ciężkim stanie.

Julia von Stein
05.10.2023 09:07 Julia von Stein kiedyś wyglądała zupełnie inaczej, dotarliśmy do jej zdjęć sprzed lat. Poznajecie?

Julia von Stein od czasów "Królowych życia" ma sporą rzeszę fanów, z którymi dzieli się kulisami wystawnego życia. Jak jednak wyglądała przed swoją metamorfozą w blond piękność. W mediach społecznościowych pojawiły się zaskakujące zdjęcia celebrytki.

Julia von Stein
28.09.2023 09:19 Cała Polska widziała aferę Julii von Stein w McDonald's. Teraz tak ją potraktowano! "Błagam na kolanach o litość"

Życie Julii von Stein pełne jest najróżniejszych przygód, którymi chętnie dzieli się z internautami. Tym razem zdarzyło jej się niemiłe spotkanie z osobą, od której w tamtej chwili zależało wszystko. To kolejna głośna sprawa z udziałem celebrytki po aferze w McDonald's.

Julia Von Stein
07.09.2023 20:36 Julia Von Stein ma dość. Psychopata włamywał się do jej domu. Szczegóły mrożą krew

Julia Von Stein mieszka w ekskluzywnym, eleganckim apartamentowcu. Mimo to nie może liczyć na spokój. Od dłuższego czasu dręczona jest bowiem przez jak sama określa: psychopatę. Znowu próbował włamać się do jej mieszkania. Celebrytka właśnie opowiedziała, co się wydarzyło, jest wyraźnie załamana.

Julia von Stein
31.08.2023 12:11 Sprawdziliśmy wykształcenie Julii von Stein. Jesteśmy pod wrażeniem! Te wieści utrą nosa hejterom

Julia von Stein jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu "Królowe życia". W internecie bije rekordy popularności, a jej każde publiczne wystąpienie przyciąga wzrok fotografów. Niewiele osób wie, że gwiazda już podczas wyboru ścieżki edukacji mocno związała się z mediami.

Julia von Stein
29.08.2023 18:46 Julia von Stein naprawdę nazywa się zupełnie inaczej. Mało kto wie, jak brzmi jej prawdziwe imię i nazwisko

Julia von Stein to wielka gwiazda stacji TTV i uczestniczka licznych programów rozrywkowych. Widzom dała się poznać przede wszystkim jako Królowa Życia, która fortunę zawdzięcza pracy w branży pogrzebowej. Mało kto jednak wie, jak celebrytka nazywa się naprawdę. Historia jej rodziny jest zadziwiająca.