Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Gąsowski kpiący z Kammela i Nowakowska bliska wzruszenia. Przed nami kolejny koncert TVP
Martyna Kucharczyk
Martyna Kucharczyk 14.08.2022 09:10

Piotr Gąsowski kpiący z Kammela i Nowakowska bliska wzruszenia. Przed nami kolejny koncert TVP

Gąsowski Kammel Nowakowska
fot. TRICOLORS/East News, Pawel Wodzynski/East News, Piotr Molecki/East News

Już niedługo odbędzie się Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO w Elblągu, który poprowadzą czołowe gwiazdy TVP. Gdy do sieci trafił plakat promujący wydarzenie, Piotr Gąsowski nie krył swojego rozbawienia. Zakpił z Tomasza Kammela i jego stroju na fotografii.

Gąsowski słynie ze swoich prześmiewczych uwag i zadziwiających żartów. Tym razem na jego celowniku znaleźli się prowadzący Telewizji Polskiej. Nie trzeba było długo czekać, by głos zabrały kolejne osoby.

Uroczysty koncert z okazji Święta Wojska Polskiego

W poniedziałek 15 sierpnia obchodzić będziemy Święto Wojska Polskiego, które Telewizja Polska uczci przy pomocy uroczystego koncertu w Elblągu. Koncert poprowadzi Ida Nowakowska, Tomasz Kammel, Olek Sikora i Karolina Pajączkowska. Pierwsza ze wspomnianych gwiazd mówiła o zbliżającym się wydarzeniu w swojej relacji na Instagramie. Nowakowska ze wzruszeniem zaprosiła widzów do oglądania. Biorąc pod uwagę fakt, że tancerka otwarcie przyznaje, iż jest dumną patriotką, niewątpliwie uroczystość jest dla niej bardzo ważna.

Gdy do sieci trafiło zdjęcie zapowiadające koncert, głos zabrał Piotr Gąsowski. Niezwykle rozśmieszyły go mundury, które mają na sobie prowadzący ukazani na grafice. - Padłem i leżę! Tomek, do twarzy ci w moro... I z tą rakietą! Jest moc! Narodowa duma mnie normalnie od środka rozrywa jak granat! Zazdroszczę, że będziesz zapowiadał pana Jana Pietrzaka. A może i "cud życia" się pojawi?! - napisał Gąsowski.

Piotr Gąsowski zakpił z Tomasza Kammela

Chwilę później post Piotra Gąsowskiego udostępnił jego kolega ze stacji, Maciej Dowbor. Jego również rozbawił wizerunek Kammela i postanowił żartobliwie zasugerować, że razem z Gąsowskim również powinni wystąpić w mundurach.

- Ale jakbyśmy tak razem mogli w mundurach... Ty i ja na scenie... To w sumie... Czemu by nie?! No przecież my jesteśmy stworzeni do koncertu w mundurach. Gdzie znajdziecie takich słodziaków jak my? - napisał. Gąsowski kontynuował żarty i udostępnił nawet swoje stare zdjęcie z wojska. Sam Tomasz Kammel jednak nie odniósł się do żadnego z udostępnionych postów.

Maciej Dowbor
fot. Instagram Macieja Dowbora
Dowbor
fot. Instagram Macieja Dowbora
Piotr Gąsowski
fot. Instagram Piotra Gąsowskiego

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kwiatkowski zrzucił ubranie i pokazał się fanom. 47-letnia Kaźmierska nie mogła się powstrzymać

  2. Halejcio mieszka w willi za kilka milionów, teraz złożyła wniosek o wakacje kredytowe. "Ponoć jest super"

  3. Gwiazda w ogniu krytyki po występie w TVP, fani nie przebierali w słowach. "Niżej nie da się upaść" Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].