Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski z ukochaną przekazali radosne wieści. Ale nowiny
Karolina Kurek
Karolina Kurek 10.05.2024 13:21

Piotr Stramowski z ukochaną przekazali radosne wieści. Ale nowiny

Piotr Stramowski
for. KAPiF

Piotr Stramowski jest szczęśliwie zakochany. Aktor poinformował. że rodzina jego i Natalii Krakowskiej już niedługo się powiększy. Szczegóły. 

Piotr Stramowski: kariera aktorska

Piotr Stramowski ukończył PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Od zakończenia nauki rozwijał karierę, a telewidzowie mieli okazję go zobaczyć w takich serialach jak “Na dobre i na złe”, “Żmijowisko”, czy “Ultraviolet”. Największą rozpoznawalność przyniosły mu role w filmach wyreżyserowanych przez Patryka Vegę - “Pitbull. Nowe Porządki”, “Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, “Botoks”, “Kobiety mafii” czy “Bad boy”. W ostatnim czasie zagrał również główną rolę w serialu stacji telewizyjnej Polsat ”Bracia". 

W 2023 roku był jednym z uczestników uwielbianego show “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jego życiu prywatnym też ostatnio sporo się działo. Jeszcze przed rozwodem poznał nową miłość.

Ale się działo na widowni "TzG"! Piotr Stramowski z partnerką i dzieckiem, Ralph Kaminski z przyjacielem, mąż Pavlović... [ZDJĘCIA] Kasia Warnke udzieliła głośnego wywiadu, który oburzył fanów. Padły gorzkie słowa o macierzystwie

Małżeństwo Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

Głośnym tematem w mediach był związek artysty z aktorką, Katarzyną Warnke. Para poznała się na planie filmu “W spirali”. Tam narodziło się między nimi uczucie i stworzyli związek. Ich relacja wywołała kontrowersje ze względu na różnicę wieku - aktorka jest o 10 lat starsza od Piotra Stramowskiego

Zakochani jednak nie przejmowali się komentarzami tego typu. W 2016 roku zawarli związek małżeński, a trzy lata później urodziła im się córka Helena. W 2022 roku para wydała oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała o rozstaniu. 

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najważniejszym priorytetem, prosimy o poszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie - napisali w mediach społecznościowych.

Aktualnie Piotr Stramowski układa sobie życie u boku Natalii Krakowskiej, która pracuje jako neurobiolog i ma syna z poprzedniego związku. Artysta wyznał, że u boku obecnej partnerki odnalazł szczęście. Para poznała się na planie filmu “Fighter”. 

Jesteśmy albo we dwójkę, albo we czwórkę - jestem albo z moją dziewczyną, albo z naszymi dziećmi. I to też jest takie wychowywanie naprzemiennie, śmiejemy się, że wszystko mamy naprzemiennie, nawet psa. To jest trudne i w tym wszystkim, żeby znaleźć schemat, to jest teraz dla mnie takie wyzwanie dla taty i partnera i też dla osoby, która chce zadbać o siebie, o swoją karierę i marzenie - opowiadał w podcaście Natalii Szymańczyk.

Ich relacja układa się wspaniale. Teraz przyszła pora na kolejny krok.

Rodzina Piotra Stramowskiego się powiększy

Aktor i jego partnerka nie zamierzają zwlekać i przenoszą swój związek na kolejny etap zaangażowania. Para niedawno zamieszkałą ze sobą, a Natalia Krakowska pochwaliła się relacją z przeprowadzki w mediach społecznościowych. Piotr Stramowski poinformował także, że ich rodzina się powiększy. Zakochani zdecydowali się na przygarnięcie piesków. 

W naszym rodzinnym patchworku również jest ukochana, trzyletnia owczarkowata Nelcia. Już niedługo zmieniamy miejsce zamieszkania i mam nadzieję, że dołączą do nas inne zwierzaki - wyznał w wywiadzie dla “Życia na Gorąco”. 

Artysta jest miłośnikiem zwierząt i wspiera wiele akcji charytatywnych działających na ich rzecz. Stramowski ujawnił także, że wraz z ukochaną planują rozpocząć wspólnie pracę nad nowym projektem, 

Lubię tworzyć, dlatego pracuję nad czymś, co za chwilę pojawi się na rynku. Będzie to moje i zrobione tak, jak czuję. Cieszę się, że są też inne możliwości niż tylko bycie aktorem - mówił. 

Jesteście ciekawi, o jakim projekcie mówi?

Piotr Stramowski z partnerką  fot. KAPiF
Piotr Stramowski z partnerką  fot. KAPiF
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Piotr Stramowski,  fot. KAPiF