Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski i Joanna Krupa na wspólnym wyjeździe! Kto by pomyślał, że są ze sobą aż tak blisko
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 20.01.2024 12:06

Piotr Stramowski i Joanna Krupa na wspólnym wyjeździe! Kto by pomyślał, że są ze sobą aż tak blisko

Piotr Stramowski i Joanna Krupa
Piotr Stramowski i Joanna Krupa, fot. KAPiF

Piotr Stramowski i Joanna Krupa zostali przyłapani razem. Co robili? Świat Gwiazd zna szczegóły. 

Rozwód Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke poznali się w 2014 roku podczas castingu do filmu “W Spirali”. Od razu między nimi zaiskrzyło i nie przeszkadzała im różnica wieku. Aktor jest bowiem dekadę młodszy od swojej byłej już żony. 

Przez kolejne lata wszystko układało się między nimi fantastycznie. W 2016 roku wzięli ślub, o którym poinformowali dopiero po fakcie. W 2019 roku aktorska para doczekała się córeczki, Helenki. Zdawało się, że małżonkowie stanowią idealny duet.

Po czasie jednak relacje między nimi uległy znacznemu ochłodzeniu. W zeszłym roku potwierdzili informacje o rozstaniu, a niedawno sfinalizowali rozwód. 

Myślę, że dziecko też nas obciążyło bardzo. Prowadziliśmy naprawdę bardzo śmieszne życie. Byliśmy w show-biznesie taką hollywoodzką parą, co sobie totalnie wymyśliliśmy w polskich warunkach i to było mega. (...) Mieliśmy ścisłe grono przyjaciół, z którymi bawiliśmy się, więc impreza, impreza, impreza, Piotrek siłownia, ja joga, detoks, impreza i tak... To życie było jedną wielką zabawą - stwierdziła Kasia Warnke w rozmowie z Żurnalistą. 

Nie są oni jedyną medialną parą, która rozstała się w ostatnim czasie i zaskoczyła fanów swoją decyzją. Związek zakończyła też Joanna Krupa. 

Joanna Krupa założyła biznes z 4-letnią córką! Zaskakujący pomysł i wizja wielkiego sukcesu na horyzoncie Joanna Krupa i Douglas Nunes razem na urodzinach córki. Pokazali zdjęcia z imprezy

Rozstanie Joanny Krupy i Doglasa Nunesa

Joanna Krupa, zanim związała się z Douglasem Nunesem miała już za sobą jedno nieudane małżeństwo. Gdy poznała drugiego męża, wydawało się, że jest naprawdę szczęśliwa. Po kilku miesiącach znajomości para była już zaręczona. Długo nie czekali też na ślub. Zakochani pobrali się w 2018 w Krakowie. Małżonkowie wiedli szczęśliwe życie w USA, a Joanna od czasu do czasu pojawiała się w Polsce, gdzie miała wiele ofert pracy. 

W listopadzie 2019 roku na świat przyszła ich córeczka Asha. Rodzice dziewczynki chętnie mówili również o planach na kolejne potomstwo. Wielkim zaskoczeniem było, gdy w social mediach pojawiło się oświadczenie Joanny o rozstaniu. 

Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy przed sobą. Ze względu na moją rodzinę nie będę tego dalej komentowała, tylko powiem, że każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi możliwymi rodzicami, idąc naprzód - napisała w social mediach.

Świat Gwiazd dowiedział się, że modelka wyjechała u boku Piotra Stramowskiego. Znamy szczegóły ich wyjazdu. 

Piotr Stramowski i Joanna Krupa razem w Neapolu

Piotr Stramowski i Joanna Krupa na brak pracy zdecydowanie nie mogą narzekać. Aktor nieustannie pojawia się w nowych produkcjach, a modelka jest nie tylko gwiazdą “Top Model”, ale współpracuje też z wieloma znanymi markami. 

Jak dowiedział się Świat Gwiazd aktor i modelka pojawili się razem… na polu. Co tam robili? To zdradziło nasze źródło. 

Joanna i Piotr razem wystąpią w reklamie mleka roślinnego. Aktor wcieli się w postać górala, a w spocie towarzyszyć mu będzie właśnie Joanna - zdradziła dla Świata Gwiazd osoba z branży. 

My już nie możemy się doczekać, aby dowiedzieć się, jak wygląda reklama z ich udziałem. Podobną współpracę reklamową nawiązał również Liber.  

Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF
Joanna Krupa, fot. KAPiF