Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Vogue Polska" pożegnał swoją gwiazdę. Na pogrzebie spełniono nietypową ostatnią wolę Izabeli Cieplińskiej
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 18.09.2023 21:24

"Vogue Polska" pożegnał swoją gwiazdę. Na pogrzebie spełniono nietypową ostatnią wolę Izabeli Cieplińskiej

Izabela Cieplińska
Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej, fot. instagram.com/izabelkacieplinska; Canva.com

Izabela Cieplińska, ikona polskiej prasy kobiecej, zmarła zupełnie niespodziewanie 11 września 2023 roku. Szefowa działu urody w „Vogue Polska” odeszła w wieku 45 lat, pozostawiając 8-letnią córeczkę. Dziś odbył się jej pogrzeb. Czy wiadomo już, jakie były przyczyny śmierci dziennikarki?

Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej

Cieplińska zmarła zupełnie nieoczekiwanie 11 września, pozostawiając w całkowitym szoku oraz żałobie 8-letnią córkę Wiktorię, rodzinę i współpracowników. To właśnie redakcja „Vogue Polska” dzień po jej śmierci poinformowała wszystkich o tym smutnym wydarzeniu.

Najpierw wchodził jej uśmiech, potem pojawiała się Iza. Będzie nam tego uśmiechu bardzo brakować. […] Wciąż nie możemy uwierzyć w to, że wczoraj odeszła od nas. […] Nasza redakcyjna koleżanka, doświadczona i dociekliwa dziennikarka, w pracy – prawdziwa pasjonatka, obdarzona ogromną wiedzą, a w życiu prywatnym – ciepła, oddana bliskim osoba – pisali o niej członkowie redakcji w oficjalnym komunikacie.

Dziś w sieci pojawiła się relacja z pogrzebu Izabeli, który odbył się w Łodzi. Poniżej szczegóły ceremonii oraz zdjęcia.

Izabela Cieplińska.jpg
Izabela Cieplińska, fot. instagram.com/izabelkacieplinska
Gwiazdor serialu "Suits" z Meghan Markle nie żyje. Miał tylko 43 lata. Zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi Zespół Perfect w żałobie, właśnie poinformował o śmierci. Muzyk nie żyje... "Z bólem serce żegnamy przyjaciela"

Jak wyglądał pogrzeb Izabeli Cieplińskiej?

Pogrzeb Izabeli Cieplińskiej odbył się 18 września o godzinie 11:00 w Łodzi. Ceremonia pożegnalna miała miejsce w kaplicy Cmentarnej przy ulicy Smutnej 6. Później trumna została przetransportowana na Cmentarz Komunalny Doły. Dziennikarkę żegnali najbliżsi, w tym 8-letnia córka Wiktoria oraz znajomi z magazynów, w jakich pracowała: „Vogue Polska”, „Elle” i „Cosmopolitan”.

Uroczystość poprowadziła mistrzyni świeckiej ceremonii pogrzebowej Aneta Dobroch. Na swojej stronie zdała ona relację z wydarzenia, publikując też zdjęcia. Podczas ceremonii pożegnalnej spełniono też ostatnią, nietypową wolę Izabeli – puzonista wykonał jej ulubione utwory.

Dzisiaj na cmentarzu Doły  w Łodzi miałam zaszczyt z Zakład Pogrzebowy Ameno pożegnać wspaniałą kobietę. […] Żegnały Ją również redakcje Elle, Cosmopolitan oraz koleżanki i koledzy z innych czasopism. Iza była cudowną osobą: córką, siostrą i przede wszystkim ukochaną Matką Wikusi. Wika ma 8 lat. […] Dzisiaj na życzenie Zmarłej: wybrane przez nią utwory w wykonaniu puzonisty – czytamy w komunikacie.

Nagła śmierć dziennikarki jest ciosem dla całego środowiska. Co wiadomo o przyczynach śmierci?

Izabela Cieplińska.jpg
Izabela Cieplińska, fot. instagram.com/izabelkacieplinska
Izabela Cieplińska.jpg
Izabela Cieplińska, fot. instagram.com/izabelkacieplinska

Nie żyje Izabela Cieplińska. Jakie są przyczyny śmierci?

Szefowa działu urody „Vogue Polska” aktywnie prowadziła media społecznościowe. Na Instagramie najczęściej pojawiały się zdjęcia z podróży oraz przeróżne ciekawostki i nowości z branży urodowej. Ostatnie wpisy zamieściła w wakacje.

Ostatni post pochodzi z 18 lipca, a przedostatni – z 14 lipca. Jeden i drugi jest bardzo pogodny i dotyczy perfum, którymi ekscytowała się dziennikarka. Później nie opublikowała już nic nowego. Póki co przyczyny śmierci nie zostały podane do informacji publicznej.

Izabela Cieplińska.jpg
Izabela Cieplińska, fot. instagram.com/izabelkacieplinska
Izabela Cieplińska.jpg
Izabela Cieplińska, fot. instagram.com/izabelkacieplinska