Swiatgwiazd.pl
Edyta Pazura jako dziecko

instagram.com/edyta_pazura

Poznajecie? Ma 26 lat starszego męża, którego kocha cała Polska. Ich związek wywołał skandal

14 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to dziś matka trójki dzieci i żona jednego z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Początek ich związku nie był dla niej najprostszy, jednak z czasem poradzili sobie ze wszystkimi przeciwnościami i stworzyli idealny związek małżeński. Powiedzielibyście, że to o 26 lat młodsza od swojego męża Edyta Pazura?

  • Edyta Pazura pokazała zdjęcie z dzieciństwa

  • Jest młodsza od swojego męża o 26 lat

  • Dziś jest matką trójki dzieci

Pazurowie nigdy nie ukrywali się przed błyskiem fleszy i chętnie udzielali wywiadów na swój temat, a mają o czym opowiadać.

Jak Edyta Pazura poznała swojego męża?

Zdjęcie z dzieciństwa Edyty Pazury wywołało spore poruszenie wśród jej obserwatorów na Instagramie, czemu kompletnie nie można się dziwić. Małżonka popularnego aktora wyglądała bardzo słodko, a co za tym idzie, zyskała mnóstwo „lajków”.

Nas skłoniło to do przytoczenia jej historii miłości z Cezarym Pazurą, która jest naprawdę wyjątkowa. Dwa lata temu obchodzili dziesiątą rocznicę ślubu. Z tej okazji udzielili wywiadu dla portalu „Viva!”, w którym opowiedzieli o tym, jak się spotkali.

Stało się to w pociągu, a dokładniej w wagonie WARS, na relacji Kraków - Warszawa. Edyta przyznała, że zauważyła, jak przygląda jej się znany aktor, jednak ona udawała, że go nie widzi. Miało to miejsce 31 maja 2007 roku, kiedy Edyta miała 19 lat, a Cezary 45.

Katie Piper - ea

Katie Piper została oblana kwasem. Przeszła już 400 operacji plastycznych

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:
Początki nie były dla niej łatwe. Dla niejednej osoby ich związek wywołał skandal. Wielokrotnie otrzymywała pytania, dlaczego w tak młodym wieku wiąże się z o wiele starszym od siebie mężczyzną, który... ma córkę jej rówieśniczkę. To nie miało żadnego znaczenia. Z biegiem czasu Pazurowie stali się parą, która może stanowić wzór dla niejednego, początkującego związku.

Pazurowie po latach

Dwa lata po pierwszym spotkaniu Pazurowie wzięli ślub. Było to w momencie, w którym Edyta znajdowała się już w zaawansowanej ciąży. Cezary Pazura jest bardzo szczęśliwym mężczyzną, i jak twierdzi, wymodlił sobie to szczęście.

Do dziś doczekali się trójki pociech. W 2009 roku na świat przyszła ich córka Amelia. Cztery lata później para doczekała się synka Antoniego, natomiast najmłodsza Rita przywitała się z rodzicami po raz pierwszy w roku 2018.

Edyta Pazura jest managerką swojego małżonka, a on sam poza aktorstwem prowadzi także kanał na YouTube, gdzie opowiada o swojej karierze aktorskiej i nie tylko. Podobnie zresztą, jak jego żona, jednak jej kanał nosi nazwę „Just Keep Living”, gdzie w większości przypadków znajdują się porady, lub rozmowy z ciekawymi ludźmi.

Zobacz zdjęcia:
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: viva.pl, instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Ile wiesz o programie "Mam Talent"?

Pytanie 1 z 7

W którym roku premierę miała polska wersja "Mam Talent"?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >