Swiatgwiazd.pl
Ranczo, bójka gwiazd

youtube.com/serialetvp

Przed laty między czołowymi gwiazdami "Rancza" doszło do bójki. Konflikt między nimi narasta od dawna

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Kilka lat temu dwie największe gwiazdy serialu "Ranczo" wdały się w konflikt, który nieomal skończył się na drodze sądowej. Jak się okazuje, do dzisiaj sprawa budzi wiele emocji.

  • W 2015 roku między Magdaleną Waligórską a Arkadiuszem Naderem doszło do konfliktu.

  • Arkadiusz Nader został pobity. Aktor złożył doniesienie na policję.

  • Okazuje się, że źródło konfliktu między dwójką aktorów pojawiło się już w 2011 roku.

W 2015 roku, pomiędzy Magdaleną Waligórską i Arkadiuszem Naderem grających w serialu Ranczo szczęśliwe małżeństwo, doszło do ostrego starcia. Nader został dotkliwie pobity. Złożył zawiadomienie na policję. 

Konflikt w serialu Ranczo

Magdalena Waligórska i Arkadiusz Nader, czyli serialowi Wioletka i Stasiek, grali zgraną parę małżonków. Tym bardziej było to ogromnym zaskoczeniem, gdy na jaw wyszła sprawa ich ogromnego konfliktu, a nawet bójki.

Do zdarzenia doszło 20 czerwca 2015 roku w Teatrze Nowym w Zabrzu. Między Waligórską i Naderem wybuchła awantura. Aktorka uderzyła Arkadiusza w twarz. Do kłótni dołączył się również inny młodszy aktor, który również zadał cios Naderowi. 

Arkadiusz Nader zdecydował się zgłosić sprawę na policję. Z jego zeznań, które przedstawił redakcji Faktu, wynika, że drugim mężczyzną uczestniczącym w bójce był partner Magdaleny, także grający w spektaklu, Mateusz Lisiecki. 

Waligórska miała podejść po spektaklu do Nadera i wykrzyknąć: A co ty tu robisz?! Wypier...aj stąd, ch... . Obok niej od razu pojawił się Lisiecki i uderzył starszego aktora. Jak twierdził pokrzywdzony, młody mężczyzna groził mu, że wszystkie ich spotkania będą w ten sposób wyglądać. 

Arkadiusz Nader złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. 

Zarzuty Waligórskiej 

Magdalena Waligórska przez długi czas nie udzielała komentarza w sprawie. Kiedy w końcu zdecydowała się przerwać milczenie, oświadczyła, że również złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Jak zasugerowała, jej oskarżenia nie dotyczyły sytuacji z Teatru Nowego w Zabrzu, ale zachowania Nadera przez ostatnie 4 lata. 

- Nie wejdę w słowną szarpaninę - mówiła w wywiadzie, twierdząc, że wystarczy jej, że złożyła już zawiadomienie na policję. 

Wkrótce okazało się, że aktorka oskarżyła serialowego Staśka o molestowanie i popełnienie przestępstwa na tle seksualnym. 

Tabloidy szybko odkryły, jaka mogła być pierwotna przyczyna konfliktu między dwójką aktorów. Okazało się, że w 2011 roku miał miejsce pewien incydent. Przed premierą sztuki Smak Mamrota w Sali Kongresowej w Warszawie Magdalenie Waligórskiej zrobiono pewien kawał. Kiedy gwiazda stała na scenie, technik wyświetlił na monitorze fragment filmu pornograficznego. Chociaż widownia niczego nie widziała, aktorka była bardzo poruszona. Podobno właśnie od tamtej chwili jej wrogie nastawienie skierowane było szczególnie w stronę Arkadiusza Nadera.

Ostatecznie prokuratura w Zabrzu umorzyła sprawę o molestowanie seksualne, nękanie i groźby, a konflikt między gwiazdami Rancza nie zakończył się w sądzie. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Piotr Gąsowski popełnił wpadkę w programie na żywo. Fani: "masakra"

  • Pobita aktorka wciąż jest w ciężkim stanie. "Ledwo się poruszam"

  • Ania Bardowska zataiła prawdę przed mężem

Źródło: Plejada.pl 

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >