Swiatgwiazd.pl
pjimage (19)

Fot. instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski śpi w namiocie na dachu swojego auta. "Pol'and'Rock Festival ogłaszam za udany"

2 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

Przemek Kossakowski po głośnym rozstaniu z Martyną Wojciechowską w końcu pokazał się publicznie. Mogliśmy go zobaczyć na festiwalu muzycznym Pol'and'Rock, gdzie wybrał dosyć niecodzienne miejsce do spania. Było wygodnie?

Czyżby Przemek Kossakowski poczuł się już gotowy na zmierzeniem się z aparatami paparazzi? Wszystko wskazuje na to, że wcale nie zamierza się ukrywać.

Przemek Kossakowski koczuje na dachu samochodu

Przemek Kossakowski na pewien czas po rozstaniu postanowił osunąć się w cień. Jak widać, nie na długo, bo właśnie mogliśmy zobaczyć go na tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Podczas wydarzenia wraz ze swoimi podopiecznymi z programu Down the road przemawiał ze sceny.

Fotoreporterzy od razu zainteresowali się Kossakowskim i postanowili odwiedzić miejsce, w którym spał. Okazało się, że noclegownię urządził sobie na parkingu. Dokładniej mówiąc, namiot umieścił na dachu własnego samochodu. Niby niepozorna kwatera z pewnością jest bardzo wygodna.

Na Instagramie Kossakowskiego już nie raz pojawiało się zdjęcie tego wynalazku i jak widać, prezenter musi za nim przepadać. Z resztą na samym festiwalu uśmiechał się szeroko do fotoreporterów, którzy robili mu zdjęcia podczas wypoczynku w namiocie.

pjimage (18)

Doda rozpłakała się ze wzruszenia. "Po prostu nie daję rady"

CZYTAJ DALEJ

Głośne rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Jeszcze niedawno wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to idealnie dobrana para. Nic bardziej mylnego. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie ich małżeństwo rozpadło się, a smutna prawda wyszła na jaw dopiero niedawno.

Wiadomo, że to Przemek podjął ostateczną decyzję o rozstaniu. Czy teraz faktycznie jest mu lepiej?Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >