Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Przemek Kossakowski śpi w namiocie na dachu swojego auta. "Pol'and'Rock Festival ogłaszam za udany"
Kamila Krótka
Kamila Krótka 02.08.2021 02:00

Przemek Kossakowski śpi w namiocie na dachu swojego auta. "Pol'and'Rock Festival ogłaszam za udany"

pjimage (19)
Fot. instagram.com/przekossakowski

Przemek Kossakowski po głośnym rozstaniu z Martyną Wojciechowską w końcu pokazał się publicznie. Mogliśmy go zobaczyć na festiwalu muzycznym Pol'and'Rock, gdzie wybrał dosyć niecodzienne miejsce do spania. Było wygodnie?

Czyżby Przemek Kossakowski poczuł się już gotowy na zmierzeniem się z aparatami paparazzi? Wszystko wskazuje na to, że wcale nie zamierza się ukrywać.

Przemek Kossakowski koczuje na dachu samochodu

Przemek Kossakowski na pewien czas po rozstaniu postanowił osunąć się w cień. Jak widać, nie na długo, bo właśnie mogliśmy zobaczyć go na tegorocznej edycji Pol'and'Rock Festival. Podczas wydarzenia wraz ze swoimi podopiecznymi z programu Down the road przemawiał ze sceny.

Fotoreporterzy od razu zainteresowali się Kossakowskim i postanowili odwiedzić miejsce, w którym spał. Okazało się, że noclegownię urządził sobie na parkingu. Dokładniej mówiąc, namiot umieścił na dachu własnego samochodu. Niby niepozorna kwatera z pewnością jest bardzo wygodna.

Na Instagramie Kossakowskiego już nie raz pojawiało się zdjęcie tego wynalazku i jak widać, prezenter musi za nim przepadać. Z resztą na samym festiwalu uśmiechał się szeroko do fotoreporterów, którzy robili mu zdjęcia podczas wypoczynku w namiocie.

Głośne rozstanie Wojciechowskiej i Kossakowskiego

Jeszcze niedawno wydawało się, że Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to idealnie dobrana para. Nic bardziej mylnego. Zaledwie kilka miesięcy po ślubie ich małżeństwo rozpadło się, a smutna prawda wyszła na jaw dopiero niedawno.

Wiadomo, że to Przemek podjął ostateczną decyzję o rozstaniu. Czy teraz faktycznie jest mu lepiej?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].