Swiatgwiazd.pl > Film i tv > "Przybłędy". Widzowie ostrzegają: "Nie oglądaj przed snem". O czym jest film?
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.03.2023 10:11

"Przybłędy". Widzowie ostrzegają: "Nie oglądaj przed snem". O czym jest film?

Film "Przybłedy"
fot. kadr "The Strays"/Netflix

Nowy horror o nazwie "Przybłędy" pojawił się już na Nefliksie. Brytyjski thriller opowiada o kobiecie, której życie zmieniło się z dnia na dzień. Ta trzymająca w napięciu produkcja, gwarantuje gęsią skórkę. 

Od 22 lutego 2023 roku film dostępny jest na platformie, miłośnicy mrocznych filmów grozy powinni dodać go na swoją listę do obejrzenia. 

"Przybłędy": fabuła

Film opowiada o kobiecie o imieniu Neve (Ashley Madekwe), która prowadzi normalne życie w bogatej dzielnicy w Wielkiej Brytanii. Gdy w mieście pojawi się dwóch nieznajomych, jej życie zacznie się walić, jak domek z kart. 

Widzowie są zachwyceni produkcją, w szczególności zakończeniem, które nie wszystkim przypadnie do gustu. Kim są nieznajomi, którzy namieszają w życiu bohaterki? Dowiecie się po obejrzeniu filmu. 

Blanka poinformowała, czy zrezygnuje z Eurowizji. Gorzkie oświadczenie: "Zabrano mi piękny moment"

"Przybłędy": obsada

Główną rolę Neve zagrała aktorka Ashley Madekwe 44-letnia Brytyjka, którą wcześniej mogliśmy zobaczyć w takich produkcjach jak "Zemsta" czy "Sekretny dziennik call girl". Dwóch nieznajomych Marvina i Abigail zagrają Jorden Myrie i Bukkry Bakray.

W filmie pojawią się również takie nazwiska jak: Maria Almeida, Samuel Small, Justin Salinger, Michael Warburton, Lucy Liemann, Rob Jarvis, Alfredo Tavares czy Caroline Martin. 

"Przybłedy": opinie

Film ma już swoich zwolenników i wiele przychylnych komentarzy. Najwięcej emocji wzbudził jednak jego koniec, jedni są nim oburzeni, a drudzy zachwyceni. 

Jeśli chcesz dziś dobrze spać, nie oglądaj "Przybłędy" tuż przed snem – pisze jeden z fanów na Twitterze. 

Mnie wciągnął, oglądałam za jednym zamachem.

Bardzo mi się podobało, rzadko kiedy film trzyma mnie w napięciu przez cały czas, a ja uwielbiam takie niespodziewane zakończenia.

Bardzo się cieszę, że te dziwne, upiorne filmy stały się ostatnio tak popularne! – czytamy na facebook'u pod zwiastunem.