Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Przykre jak syn potraktował księcia Williama w Dniu Ojca
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 17.06.2024 14:13

Przykre jak syn potraktował księcia Williama w Dniu Ojca

Książę William
fot. EastNews

Książę William świętował 16 czerwca Dzień Ojca. W sieci pojawiło się jego wspólne zdjęcie z dziećmi. Niestety dopatrzono się przykrego szczegółu.

Książę William o stanie zdrowia księżnej Kate

Księżna Kate pod koniec zeszłego roku nagle zniknęła z życia publicznego rodziny królewskiej. Zaniepokojeni fani nieustannie dopytywali, co się z nią dzieje. Pojawiło się mnóstwo teorii spiskowych, aż w końcu żona Williama nagrała wideo, w którym opowiedziała o chorobie. Okazuje się, że księżna walczy z nowotworem. Po kilku miesiącach przerwy ku uciesze Brytyjczyków pojawiła się na paradzie Trooping The Colour organizowanej z okazji urodzin monarchy. Już wcześniej William zapewniał, że jego żona ma się coraz lepiej. 

Jest lepiej, dziękuję. Bardzo chciałaby tu dziś być - mówił podczas spotkania w Portsmouth, kilk adni przed paradą.

Pojawienie się księżnej na urodzinach teścia nieco uspokoiło zmartwionych całą sytuacją fanów rodziny królewskiej.

Takiego skandalu w Brytyjskiej monarchii jeszcze nie było. Meghan przebiła wszystkich Rodzina królewska oficjalnie odcina się od Meghan i Harry'ego. Nagła decyzja schorowanego króla

Rodzina królewska na Trooping The Colour

Na tę paradę Brytyjczycy czekają każdego roku z wielką niecierpliwością. Trooping The Colour to bowiem moment kiedy wszyscy najważniejsi członkowie brytyjskiej monarchii pojawiają się wspólnie na słynnym balkonie Pałacu Buckingham, by podziwiać paradę wojskową na cześć króla. 

Tym razem największe zainteresowanie wzbudziło pojawienie się księżnej Kate, która jest w trakcie chemioterapii. Uwagę skupiły na sobie także dzieci następcy tronu, a zwłaszcza najmłodsze z nich, czyli 6-letni Louis. Znany on jest ze swojego krnąbrnego charakteru, który pokazał też tym razem. Chłopiec tańczył na balkonie i przekomarzał się ze swoją siostrą Charlotte, która prosiła go, by był spokojny. 

Uwagę na zachowanie Louis zwrócono także podczas obchodzonego w Wielkiej Brytanii Dnia Ojca.

Książę Louis na zdjęciu z okazji Dnia Ojca

W Wielkiej Brytanii Dzień ojca obchodzony jest 16 czerwca. Książę William postanowił uczcić go w wyjątkowy sposób. Najpierw opublikował własne archiwalne zdjęcie z Królem i publicznie złożył mu życzenia. 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca Tato - napisał.

Na profilu księcia i księżnej Walii pojawiła się również fotografia następcy tronu z trojgiem dzieci: Georgiem, Charlotte i Louisem. 

Kochamy cię tato. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia ojca - napisano.

Internauci natychmiast zauważyli jeden przykry szczegół. Chodzi o 6-letniego Louisa, który jako jedyny nie objął ojca na fotografii. Na ten temat wypowiedziała się jedna z ekspertek. 

Louis trzyma lewą rękę opuszczoną, co sugeruje, że bardzo chce udowodnić, że nie jest już małym dzieckiem - mówi ekspertka od mowy ciała w rozmowie “The Mirror”.

W tym momencie przypominają się nagrania z początku roku szkolnego, gdy to mały Louis wyrywał swoją dłoń z ręki ojca. Widać, że Louis chce pokazać, że jest już samodzielny. 

Książę William z rodziną, fot. EastNews
Książę William z rodziną, fot. EastNews