Rafał Brzozowski Żródło: eastnews & TRICOLORS

Kim jest narzeczona Rafała Brzozowskiego?

11 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Rafał Brzozowski znów na językach. W obliczu spekulacji o domniemanym reprezentowaniu Polski na Eurowizji w 2021 roku media znów licznie zwróciły się ku jednemu z najbardziej rozpoznawalnych prezenterów TVP. Choć piosenkarz pilnie strzeże swego życia prywatnego, wiadomo, kim jest wybranka jego serca. Anna Tarnowska rozkręca karierę zawodową w show-biznesie.

  • Rafał Brzozowski zwykle nie komentuje doniesień na temat swojego życia prywatnego
  • Wiadomo jednak, czym zajmuje się jego wybranka Anna Tarnowska
  • Kobieta spełnia się jako modelka
  • Piosenkarz odniósł się do plotek o swoim ewentualnym występie na Eurowizji w 2021 roku

Mimo tytułu gwiazdy TVP Rafał Brzozowski pozostaje jedną z najbardziej zagadkowych postaci polskiego show-biznesu. Wszystko dlatego, że piosenkarz trzyma życie prywatne z dala od mediów, a na jego Instagramie próżno szukać wspólnych zdjęć z partnerką. Ostatecznie media dopięły jednak swego, a światło dzienne ujrzały informacje dotyczące związku, w jakim trwa Rafał Brzozowski. Od lat panią jego serca ma być Anna Tarnowska.

Czym zajmuje się wybranka Rafała Brzozowskiego?

Pojawienie się Rafała Brzozowskiego na gali rozdania Telekamer “Tele Tygodnia” w 2020 roku u boku Anny Tarnowskiej z miejsca stało się dużym medialnym wydarzeniem. Nie chwalą się wspólnymi zdjęciami w sieci, nie wpuszczają fanów do życia prywatnego. Z dostępnych w Internecie danych łatwo wywnioskować jednak, jaką profesją trudni się ukochana piosenkarza.

Anna Tarnowska zajmuje się pozowaniem do zdjęć. Na oficjalnym profilu Tarnowskiej na Instagramie możemy zauważyć, że to właśnie “modelką” określiła się przed wszystkimi odwiedzającymi jej internetowy zakątek osobami. Fach zdają się potwierdzać liczne zdjęcia ukochanej Rafała Brzozowskiego, na których to prezentuje się głównie w strojach kąpielowych i bieliźnie.

Rok temu podczas 23. gali rozdania Telekamer Rafał Brzozowski miał wyjawić, na jakim etapie znajdowała się wówczas jego relacja z Anną Tarnowską. Okazało się, że para wkroczyła na wyższy etap i zaręczyła się.

Anna Dymna opowiedziała o swoim małżeństwie i ślubie synaAnna Dymna opowiedziała o swoim małżeństwie i ślubie synaCzytaj dalej

- Myślę, że są takie imprezy, na które warto też trochę przyjść prywatnie. Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy - opowiadał wówczas Rafał Brzozowski.

Naturalnie media chętnie uaktualniłyby ten status na “małżeński”. Jedyne, czego do tego brakuje, to oficjalne potwierdzenie prosto ze źródła. Piosenkarz zapytany o ślub udzielił krótkiej odpowiedzi.

- Umawialiśmy się, że jak będziemy pewne rzeczy ogłaszać, to na pewno powiemy - zapewniał były zapaśnik.

Rafał Brzozowski reprezentantem Polski na Eurowizji 2021?

O Rafale Brzozowski jest w ostatnim czasie głośno między innymi z powodu plotek na temat jego ewentualnego występu na 65. Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalista odniósł się do narastających w sieci plotek podczas rozmowy z przedstawicielami radia RMF.

- Chyba wiem, w jakim kontekście jest ten telefon. Rzeczywiście jest tak, że pracowałem ostatnio nad płytą i jedna z piosenek spodobała się, jeśli chodzi o występ na Eurowizji. Natomiast to cały czas jest jeszcze spekulacja i to nie są moje decyzje - oznajmił wówczas Rafał Brzozowski.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Onet, Instagram

Następny artykuł