Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rafałowi Maślakowi mocno oberwało się za chrzest córki. Ma żal szczególnie do jednej sławnej osoby
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 08.04.2024 18:42

Rafałowi Maślakowi mocno oberwało się za chrzest córki. Ma żal szczególnie do jednej sławnej osoby

Rafał Maślak, fot. KAPiF; instagram.com/rafalmaslak
Rafał Maślak, fot. KAPiF; instagram.com/rafalmaslak

Rafał Maślak wyznał w ostatnim wywiadzie, że gdy poinformował w mediach społecznościowych, że chce ochrzcić dziecko, spotkał się z krytyką wielu osób publicznych. Gwiazdor wyjawił, czyje słowa zdenerwowały go najbardziej.

Rafał Maślak i jego rodzina

Rafał Maślak zyskał popularność dzięki tytułowi Mistera Polski, jaki uzyskał w 2014 r. Po sukcesie posypały się propozycje, a mężczyzna zaczął sprawdzać się również jako aktor. Podziwiać można było go chociażby w popularnym serialu “Barwy szczęścia”.

Prywatnie od sześciu lat jest szczęśliwym mężem. W 2019 r. na świat przyszło jego pierwsze dziecko - syn Maksymilian. Dwa lata później rodzina powitała również córeczkę, Michalinę.

Gwiazdor chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich dzieci, również te wykonane podczas ważnych momentów ich życia. Fani mogli zobaczyć m.in. fotografie z chrztu drugiej pociechy modela.

Aleks Mackiewicz oddaje pieniądze zarobione w "TzG". Wiadomo do kogo trafią Był gwiazdą "Przyjaciółek". Zmienił nazwisko i ma nietypowy zawód. Aktor zarabia krocie na tym zajęciu

Rafał Maślak skrytykowany?

Część internautów nie była zadowolona z faktu, że Rafał Maślak zdecydował się ochrzcić swoją pociechę. Do głosów niezadowolenia gwiazdor odniósł się podczas rozmowy z Plejadą.

Niech każdy robi to, co chce i sam decyduje o tym, co robi. Wszyscy w tym kraju dążymy do tego, żeby była wolność słowa i żeby mniejszości, większości miały swoje zdanie. Ja nikomu nie mówię, co ma robić. Akurat zostałem w takich wartościach wychowany i czuję się z tym bardzo dobrze - tłumaczył.

Do tematu powrócił również w rozmowie z Żurnalistą. Jak przyznał, krytyka spadła na niego nie tylko ze strony anonimowych komentatorów w sieci, ale również znanych osób publicznych. Czyje słowa zabolały go najbardziej?

Kto najbardziej zdenerwował Rafała Maślaka?

Rafał Maślak wyznał Żurnaliście, że był zadziwiony frustracją internautów, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że model chce wychować swoje dziecko w wierze, w której sam wzrastał.

Ja zawsze twierdzę, że niech każdy robi to, co uważa, niech każdy swój ogródek uprawia, jeżeli oczywiście nie krzywdzi tym innych. Wtedy się wkurzyłem i to jeszcze kilka znanych osób się przyczepiło do mnie. Nie wiem jakim prawem mieliby oceniać mnie i to, co ja robię - orzekł model.

Kto zatem najbardziej zalazł za skórę Rafałowi Maślakowi? Okazuje się, że chodzi o jednego z najpopularniejszych showmanów w Polsce.

Na Wojewódzkiego się wkurzyłem. Kolega mi przysłał, że on był w Kanale Sportowym i zaczął się wypowiadać na temat sytuacji, że ja chrzczę dziecko. Zdziwiło mnie to bardzo, bo to jest moja sprawa, czy ja chrzczę to dziecko i że pokazuję to światu. Jestem osobą wierzącą, jest to dla mnie ważne i to jest moja sprawa - podsumował model.

Myślicie, że Kuba Wojewódzki zdecyduje się odpowiedzieć?

Rafał Maślak
Rafał Maślak z córką, fot. instagram.com/rafalmaslak
Rafał Maślak
Rafał Maślak z żoną i córką, fot. instagram.com/rafalmaslak
Rafał Maślak
Rafał Maślak z rodziną, fot. instagram.com/rafalmaslak
KAPIF_1000pix_K829948F.jpg
Kuba Wojewódzki, fot. KAPiF

Źródło: “Żurnalista”, plejada.pl