Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Był gwiazdą "Przyjaciółek". Zmienił nazwisko i ma nietypowy zawód. Aktor zarabia krocie na tym zajęciu
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.04.2024 13:18

Był gwiazdą "Przyjaciółek". Zmienił nazwisko i ma nietypowy zawód. Aktor zarabia krocie na tym zajęciu

Adam Adamonis
Adam Adamonis, fot. KAPiF

Gwiazdor przyjaciółek jakiś czas temu poinformował o zmianie nazwiska. Teraz okazuje się, że postanowił zająć się niespotykanym zawodem. Co takiego robi?

O czym jest serial "Przyjaciółki"?

"Przyjaciółki" to kultowy serial Polsatu. Fabuła skupia się na losach czterech kobiet, które po wielu latach spotykają się na imprezie organizowanej przez ich szkołę. Od tego momentu ich przyjaźń odżywa, a razem stawiają czoła licznych życiowym wyzwaniom. 

W rolach głównych występują znane aktorki: Inga (Małgorzata Socha), Patrycja (Joanna Liszowska), Anka (Magdalena Stużyńska) i Zuza (Anita Sokołowska). Niedawno serial pożegnał się z postacią grana przez Anitę Sokołowską, której bohaterka zmarła. 

Co ciekawe jeden z aktorów znanych z serialu poinformował o ważnej dla siebie zmianie. 

Kim jest pierwszy mąż Anity Sokołowskiej? Mężczyzna występował w popularnych serialach Ogromna radość w domu Małgorzaty Sochy, nadszedł ważny dzień. "Momentami w to nie wierzę"

Aktor z "Przyjaciółek" zmienił nazwisko

Przed kilkoma laty Adam Krawczyk zaskoczył wszystkich swoją nagłą decyzją. Bezpośrednio po śmierci swojego dziadka, któremu zawsze mógł zaufać, celebryta postanowił pozbyć się swojego rodowego nazwiska. Chciał w ten sposób upamiętnić swego zmarłego dziadka, bohatera czołgistę, który walczył o Polskę. Tak więc Krawczyk zmienił się w Adamonisa.

Zmiana nazwiska pojawiła się z pragnienia, a nie z potrzeby, że coś mi to da. Poczułem, że albo je wezmę, będzie ze mną i będę cały czas trzymał taką ideę i energię dziadka, albo nie - wyjawił w rozmowie z agencją informacyjną "Newseria Lifestyle".

To nie koniec zmian w jego życiu. Aktor postanowił zająć się ciekawym zawodem. 

Czym zajmuje się Adam Adamonis?

Choć większość ludzi kojarzy Adama głównie z serialu "Przyjaciółki", okazuje się, że ma on także drugą stronę zawodową. Od kilku lat zajmuje się terapią ciała i organicznym ruchem. W wywiadzie dla portalu "Oh.me" Adamonis wyznał, że początkowo traktował te zajęcia jako swoje hobby, ale wszystko zmieniło się, gdy opracował “autorską metodę pracy ruchu organicznego, która zmienia nasze wzorce w taki sposób, byśmy mieli więcej energii i witalności w ciele”. Jego zainteresowanie tą dziedziną sięga dzieciństwa — w wieku 6 lat przeszedł traumatyczne doświadczenie związane z usunięciem migdałków.

To było dla mnie bardzo trudne przeżycie. Niewiele z tego momentu pamiętam. (...) Efektem była moja blokada mowy i jąkanie się. Czasem jedno zdanie mówiłem kilka minut, co oczywiście powodowało ogromną frustrację, bo właśnie miałem iść do szkoły - mówił we wspomnianym wcześniej wywiadzie.

Interesujące jest to, że rodzice Adama nigdy nie zdecydowali się na skierowanie go do logopedy. W dążeniu do zmiany swojego życia zaczął eksplorować nowe ścieżki.

Szukałam na własną rękę i intuicję rozwiązań: jak uspokajać oddech, jak ogarniać swoje emocje. A potem jako już nastolatek szukałem różnych warsztatów pracy z ciałem i tym sposobem znalazłem swoją drogę do pokonania blokady mowy - zdradził na łamach "Oh.me".

Już od lat Adamonis prowadzi projekt "Ciało Wie", w ramach którego udostępnia wskazówki dotyczące uwolnienia ciała od przewlekłego napięcia. Cała inicjatywa zdobyła ogromną popularność. Niedawno na swoim koncie na Instagramie aktor wspomniał, że otrzymuje wiele zapytań dotyczących indywidualnej terapii. 

Ceny za te usługi wyglądają następująco: za tzw. konsultację wstępną aktor pobiera 195 zł, za indywidualną sesję terapeutyczną poprzez dotyk – 295 zł, a jednodniowe zajęcia wyceniane są na 550 zł.

Co o tym myślicie?

Adam Adamonis, fot. KAPiF
Adam Adamonis, fot. KAPiF
Adam Adamonis, fot. KAPiF
Adam Adamonis, fot. KAPiF
Adam Adamonis, fot. KAPiF
Adam Adamonis, fot. KAPiF