Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Robert i Anna Lewandowscy stracili dziecko. Piłkarz zdobył się na szczere wyznanie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 28.03.2023 16:50

Robert i Anna Lewandowscy stracili dziecko. Piłkarz zdobył się na szczere wyznanie

Robert Lewandowski
Fot. PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News

Robert Lewandowski i Anna aktywnie działają w mediach społecznościowych, jednocześnie chroniąc wiele aspektów swojego życia prywatnego. Niedługo jednak będzie miał premierę film, w którym piłkarz po raz pierwszy tak szczerze otworzył się na temat wielkiej straty, jakiej doświadczył wraz z żoną.

Na platformie Prime Video pojawi się dokument „Lewandowski – Nieznany”. Produkcja opowie nie tylko o rozwoju kariery naszego piłkarza, ale też o trudnych momentach w życiu. Jednym z nich będzie poronienie Anny Lewandowskiej.

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska: dzieci

Robert i Anna pobrali się w 2013 roku. Cztery lata później na świat przyszła ich córeczka Klara. Laura urodziła się w 2020. Obecnie cała rodzina cieszy się miłością i bliskością. Był jednak moment, w którym małżonkowie doświadczyli wielkiego bólu.

Po raz pierwszy o poronieniu opowiedziała Anna w listopadzie 2022 roku. Zareagowała wtedy na karygodne słowa Jarosława Kaczyńskiego. Dowiedzieliśmy się wtedy, że komplikacje pojawiły się przy pierwszej ciąży, w 2016 roku. Żona sportowca poroniła akurat w trakcie mistrzostw Europy we Francji.

Jak on ją musi kochać. Maciej Kurzajewski tak publicznie zwrócił się do Kasi Cichopek

Anna Lewandowska opowiedziała o poronieniu

– Przekonałam się, że szczęścia nie można kupić, bo poważnie zachorowałam. O północy zadzwonił lekarz, przyszły wyniki badań: Hepatitis C, czyli wirusowe zapalenie wątroby. Byliśmy tuż po ślubie, chcieliśmy mieć dzieci. Pół roku czekałam na lek. Kuracja była wyniszczająca, ale wyzdrowiałam i znów mogliśmy się starać o dziecko. Tylko to nie było proste – opowiadała Lewandowska w wywiadzie dla magazynu „Twój Styl”.

„Gdy wreszcie test wyszedł pozytywny i ledwo zdążyliśmy się ucieszyć, poroniłam. Mój organizm był osłabiony, choroba mogła doprowadzić do marskości wątroby. Umiem walczyć o siebie, ale wtedy byłam bezradna, zamykałam się w sobie. Szłam na trening i siedziałam w sali godzinami, żeby zagłuszyć złe myśli” wspominała Anna, dodając, że pocieszenie znalazła w modlitwie.

Robert Lewandowski opowiedział o utracie dziecka

Pamiętam moment mistrzostw Europy we Francji. To był okres, w którym staraliśmy się z Anią o dziecko. Przyleciała do mnie parę dni wcześniej. I okazało się, że Ania poroniła. Mimo tego, że prywatnie człowiek jest załamany, rozczarowany, smutny, to musi tak naprawdę stawić czoła temu wszystkiemu, wychodząc na boisko. Spróbować skupić się na tym, co powinien – opowiada Lewandowski w nadchodzącym dokumencie.

Serwis Prime Video wyemituje dokument „Lewandowski – Nieznany” już niedługo. Film pojawi się na platformie 31 marca 2023 roku. Będziecie oglądać?

Zobacz zdjęcia:

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, fot. KAPiF
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, fot. PATRICIA DE MELO MOREIRA/AFP/East News
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska, fot. KAPiF

Źródło: „Lewandowski: Nieznany”, Twój Styl