Robert Makłowicz Żródło: Fot. TRICOLORS/East News

Robert Makłowicz opowiedział o swoim ślubie

3 Kwiecień 2021 Kamila KrótkaKamila Krótka

Roberta Makłowicza każdy kojarzy, a to ze względu na jego zamiłowanie do gastronomii. Gwiazdor telewizji rzadko jednak zdradza, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Natomiast jeden szczegół, który postanowił zdradzić, do dziś wzbudza wiele emocji. Chodzi o jego ślub.

  • Robert Makłowicz jest znany głównie ze swoich umiejętności kulinarnych
  • Mało kiedy podejmuje temat życia osobistego
  • Wiemy, jak wyglądał jego ślub
  • Było to niesamowite doświadczenie

Robert Makłowicz - człowiek o wyjątkowej charyzmie, elokwencji, jak i poczuciu humoru. Co wiemy o jego życiu osobistym?

Robert Makłowicz to nie tylko król kuchni

Mimo że Roberta Makłowicza znamy głównie z telewizyjnych ekranów, nie uchodzi on za typowego celebrytę. Nie dzieli się z mediami swoim życiem prywatnym, zwykle zastępując tę kwestię tematami związanymi z jego pasjami, jakimi są podróże i gotowanie.

Na co dzień Makłowicz swoje życie dzieli pomiędzy Kraków a Dalmację. I tak się składa, że to właśnie dzięki swojemu programowi telewizyjnemu poznał swoją przyszłą żonę - Agnieszkę Pogodę. Co ciekawe, para wzięła ślub w… Armenii! I to właśnie z tym faktem związana jest wyjątkowa historia.

Agnieszka Pogoda jest absolwentką teatrologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na PWSFTViT w Łodzi. Na planie programu Makłowicza była ona pierwszą kierowniczką produkcji.

Zenek Martyniuk podarował Danielowi luksusową posiadłość. Muzyk chce powierzyć mu również nowy biznesZenek Martyniuk podarował Danielowi luksusową posiadłość. Muzyk chce powierzyć mu również nowy biznesCzytaj dalej

- Gdy ją poznałem, to był momencik, mgnienie oka, gdy się w niej zakochałem… - powiedział w wywiadzie z “Faktem”.

Ślub w Armenii

Początkowo para po prostu wspólnie wyjeżdżała, potem jednak ich relacja stała się regularnym związkiem. Małżeństwo dodatkowo przypieczętowało tę relację. W 1991 roku Robert i Agnieszka pobrali się.

Ślub odbył się w Armenii i co było wyjątkowe - z zachowaniem wszystkich ormiańskich tradycji. Jak powiedział Makłowicz, ceremonia zaślubin trwała kilka godzin. Zdecydowanie nie wyglądała tak jak ceremonia, którą znamy z Polski.

Dlaczego Armenia? Jak wspominał Makłowicz, kraj ten jest bliski jego sercu, gdyż to właśnie stamtąd pochodzą jego przodkowie. Ceremonia wygląda następująco: ksiądz stoi tyłem do ludzi, a przodem do ołtarza. Para młoda nie zawiera małżeństwa, nakładając na palce obrączki, a… korony.

Ceremonia trwa ponad 10 godzin, jednak jak mówił Makłowicz, nic z niej nie zrozumiał, bo ksiądz używał języka ormiańskiego. Tylko pozazdrościć takiej uroczystości!

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Plejada.pl

Następny artykuł