Swiatgwiazd.pl
Robert Więckiewicz powraca na ekrany

TRICOLORS/East News

Robert Więckiewicz powraca na ekrany. Zobaczymy go w zupełnie nowej roli

6 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Fani Roberta Więckiewicza nie mogli spodziewać się lepszej wiadomości. Okazuje się, że aktor, który od dawna nie pojawił się na ekranie, otrzymał nowy angaż. Już niebawem zobaczymy go w adaptacji jednej z uwielbianych przez Polaków książek Remigiusza Mroza. Kogo zagra?

  • Robert Więckiewicz jest polskim aktorem filmowym, telewizyjnym i teatralnym

  • W ostatnim czasie popularny artysta rzadko pojawiał się na ekranie

  • Teraz szykuje się do roli w „Behawioryście” – nowym serialu kryminalnym TVN

Robert Więckiewicz od lat cieszy się opinią jednego z najpopularniejszych i najbardziej cenionych aktorów w Polsce. Mimo to w ostatnim czasie fani na próżno szukali go na ekranie. Choć nowe produkcje wchodziły do kin i telewizji, nie było w nich śladu po lubianym aktorze.

Robert Więckiewicz wraca na ekrany

W ostatnich latach mogłoby wydawać się, że Robert Więckiewicz postanowił pożegnać się z aktorstwem. Fani jego talentu nie muszą się jednak obawiać. Z najnowszych doniesień Pudelka wynika bowiem, że aktor już szykuje się do nowej roli.

Nie będzie to zwykła rola. Po latach przerwy zawodowej Robert Więckiewicz nie wcieli się w postać epizodyczną, a w głównego bohatera nowego serialu. Format ma zostać zekranizowany przez TVN i opierać się na jednej z książek Remigiusza Mroza.

- Chodzi o serial „Behawiorysta” (…) Zdjęcia niedawno ruszyły. Ekipa będzie kręcić w Warszawie, Opolu oraz w górach. Koniec planowany jest na ostatnie dni lipca – zdradziła osoba z produkcji w rozmowie z Pudelkiem.

Kim zatem jest główny bohater? To Gerard Edling – ekspert z zakresu komunikacji niewerbalnej, który wkroczy do akcji już na początku serialu. Jego pomoc okaże się niezbędna podczas zamachu na nauczycieli przedszkola i ich podopiecznych. Postać grana przez Roberta Więckiewicza będzie musiała zmierzyć się z terrorystą.

W obsadzie – oprócz Roberta Więckiewicza – zobaczymy między innymi Katarzynę Dąbrowską, Krystiana Pesta, Annę Próchniak i Magdalenę Czerwińską. O rozpoczęciu zdjęć do serialu poinformował niedawno sam Remigiusz Mróz.

- (…) Obsada jest wprost wymarzona, a ekipa produkcyjna składa się z osób, co do których mam pełne zaufanie. Szykuje się naprawdę mocna produkcja – pisał na Facebooku.

Czas na Behawiorystę!Drugą po Chyłce ekranizacją będzie serial na podstawie cyklu z Gerardem Edlingiem – i pojawi się...

Opublikowany przez Remigiusza Mróza Czwartek, 15 kwietnia 2021

Robert Więckiewicz – kim jest?

Robert Więckiewicz urodził się 30 czerwca 1967 roku w Nowej Rudzie. Ukończył szkołę średnią w Legnicy, po czym wyjechał do Wrocławia, gdzie w 1993 roku został absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej.

Po ukończeniu studiów Robert Więckiewicz związał się z teatrem. Szybko pojawił się też na małym i wielkim ekranie. Największą rozpoznawalność przyniosły mu takie produkcje jak między innymi „Odwróceni”, „Vinci” i „Lejdis”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Lekarz nie pozostawił Annie Dymnej wątpliwości, ale aktorka odmówiła pomocy

  • Taniec z gwiazdami: Dramatyczne wyznanie gwiazdy, dotknęła ją śmiertelna choroba

  • Fenomenalne wieści od Sławomira i Kajry. Niespodziankę długo trzymali w tajemnicy

Źródło: Pudelek, Filmweb

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >