Rolnik szuka żony uczestniczka Żródło: instagram.com/natalalala321

Natalia z "Rolnik szuka żony" urodziła. Piękne zdjęcie maleństwa

6 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Natalia, uczestniczka 6 edycji programu “Rolnik szuka żony”, urodziła dziecko. Postanowiła opublikować fotografię pociechy w mediach społecznościowych. Przy okazji poinformowała obserwujących o tym, jakie imię będzie odtąd nosił najmłodszy członek jej rodziny.

  • “Rolnik szuka żony” podbija serca telewidzów od 2014 roku
  • Natalia odpowiedziała na list Sławomira, bohatera 6 edycji słynnego show
  • Choć jej relacja z rolnikiem nie rozwinęła się, Natalia odnalazła szczęście w miłości
  • Niedawno Natalia i jej małżonek zostali rodzicami

“Rolnik szuka żony” z marszu okazał się prawdziwym telewizyjnym hitem. Na udział w 6 edycji programu zdecydowała się Natalia, która została kandydatką Sławomira. Choć ich relacja nie zakończyła się happy endem, parę miesięcy po zakończeniu nagrań Natalia odnalazła szczęście w miłości i została żoną Macieja. Para niedawno powitała na świecie pierwszego potomka.

“Rolnik szuka żony” splata ludzkie losy od 2014 roku

“Rolnik szuka żony” to program typu reality show, który utrzymuje się na antenie TVP1 od 2014 roku. Produkcja oparta na zagranicznym formacie “The Farmer Wants a Wife” okazała się strzałem w dziesiątkę i w zaskakującym tempie zyskała pokaźne grono fanów. W każdym z sezonów czujne oko kamery śledzi losy kilku bohaterów programu, którzy pragną odmienić swe życie i odnaleźć prawdziwą miłość.

Emisja 6 sezonu programu “Rolnik szuka żony” przypadła na rok 2019. Widzowie mogli zapoznać się wówczas między innymi z losami rolnika Sławomira. Jedną z jego kandydatek na życiową partnerkę była Natalia. Ostatecznie ich relacja nie okazała się tą na całe życie; wybranką Sławomira została Małgosia.

Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” odnalazła szczęście w miłości

Pierwsze zaskakujące medialne doniesienia dotyczące uczestniczki programu “Rolnik szuka żony” pojawiły się już w 2020 roku. Media poinformowały wówczas, że Natalia Niemiec przygotowuje się do jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu - niebawem miała zostać mężatką. Natalia poznała swego przyszłego męża parę miesięcy po zakończeniu zdjęć do telewizyjnego show.

Niepokojące wieści w sprawie Macieja Dowbora. Prezenter odniósł się do sprawy, w komentarzach wrzeNiepokojące wieści w sprawie Macieja Dowbora. Prezenter odniósł się do sprawy, w komentarzach wrzeCzytaj dalej

W lipcu 2020 Natalia wyszła za Macieja. Młodej parze towarzyszyli wówczas inny bohaterowie słynnego reality show “Rolnik szuka żony” - Adrian i Ilona, których połączył udział w programie. W ubiegłe Święta Bożego Narodzenia Natalia miała zaskoczyć fanów kolejną ważną nowiną - ujawniła, że spodziewa się dziecka.

W piątek młoda mama postanowiła zapoznać swoich obserwujących z podobizną synka. Zdjęcie pojawiło się na oficjalnym profilu Natalii na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Syn Natalii zapozował w ubranku z podobizną komiksowego Batmana. Otrzymał tradycyjne, polskie imię - Jan.

- Janek już w domu - poinformowała uczestniczka programu “Rolnik szuka żony”, z dumą prezentując swoje maleństwo internautom.

Okazuje się, że syn uczestniczki programu “Rolnik szuka żony” przyszedł na świat we wtorek 2 lutego. Pod zdjęciem małego Janka posypały się liczne gratulacje, wyrazy zachwytu i życzenia pomyślności. Nie zabrakło także gorących życzeń samych przespanych nocy, co przy tak małym dziecku będzie raczej trudne do spełnienia, o czym młoda mama Natalia ma przekonać się już w najbliższym czasie.

Rolnik

Janek

Źródło: instagram.com/jaqbn; instagram.com/natalalala321

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Pudelek, o2.pl, se.pl, Radio Zet

Następny artykuł