Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozpacz w rodzinie Przybylskiej. Bieniuk przekazał smutne wieści
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.05.2024 08:17

Rozpacz w rodzinie Przybylskiej. Bieniuk przekazał smutne wieści

Jarosław Bieniuk
fot. KAPiF

Rodzina Ani Przybylskiej ma za sobą wiele tragedii, które pozostawiły ich w ogromnym smutku. Tym razem Jarek Bieniuk powiadomił o kolejnej przykrej stracie. Nie ukrywa bólu.

Związek Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Aktorka i piłkarza tworzyli jeden z najzgodniejszych związków polskiego show-biznesu, choć nigdy nie podjęli decyzji o formalizacji relacji. Przez wiele lat zachowywali się jednak jak małżeństwo, tworząc szczęśliwy dom i wspólnie wychowując trójkę dzieci: Oliwię, Szymona oraz Jana.

Dla Ani Przybylskiej rodzina była najważniejsza, co udowodniła m.in.: rezygnacją z wielkiej kariery dla przeprowadzki z bliskimi do Turcji. Ich szczęśliwe życie przerwała poważna choroba. Aktorka zmagała się z rakiem trzustki. Walka o jej zdrowie była dla partnera ogromnym wyzwaniem.

Dla nas wszystkich była to druzgocąca diagnoza, ale staraliśmy się wzajemnie pocieszać i żyć nadzieją. Pamiętam, że na jedno spotkanie do specjalisty z Akademii Medycznej pojechałem bez wiedzy Ani, tylko ze swoim kolegą. Lekarz przyznał nam, że Ani zostało od pół do półtora roku życia. Wyszedłem z gabinetu z myślą, że na pewno lekarz się myli, że się nie zna, że specjaliści z zagranicy na pewno nam pomogą i uratują Anię… To dawało mi dodatkowego powera i motywację do działania. Ani nie mówiłem nic o tej wizycie, nie chciałem jej dołować i odbierać nadziei - wspominała Jarek Bieniuk w rozmowie z portalem "Być Zdrowym".

Niestety gwiazda zmarła w wieku 35 lat. Dla rodziny był to ogromny cios. Teraz okazuje się, że nie jedyny.

W komentarzach aż huczy o ciąży córki Anny Przybylskiej Córka Przybylskiej gorzko o poprzednim partnerze. Kulisy związku

Ciężkie chwile w życiu rodziny Ani Przybylskiej

Aktorka odeszła w 2014 roku, jednak pamięć o niej nadal jest żywa. Bliscy wspominają gwiazdę, choć okoliczności jej przedwczesnego odejścia wciąż wywołują ból. Córka Anny Przybylskiej nawet postanowiła iść w ślady mamy. Oliwia Bieniuk występuje w telewizji, a także cieszy się popularnością w mediach społecznościowych.

Trudny los nie omijał jednak rodziny Jarka Bieniuka. W ostatnim czasie z ciężkimi doświadczeniami mierzyła się jego teściowa. Krystyna Przybylska usłyszała w sądzie wyrok w sprawie oszustki. Kobieta, z którą utrzymywała znajomość, naciągnęła ją na sporą kwotę. Choć doszło do skazania, mama Anny Przybylskiej nie była zadowolona.

BRAWO! Płakać czy się śmiać. Oszustka na wolności!!!! Wyrok w zawieszeniu. Co z naszym zdrowiem pieniędzmi  i rodzinami. Czy Pani sędzia wczuła się w nas poszkodowanych??? Tyle lat oszustwa i kradzieży przez oszustkę i jej rodzinę - pisała.

Teraz natomiast prawdziwą tragedię przeżywa sam Jarek Bieniuk. W mediach społecznościowych podzielił się z fanami smutną informacją. Odszedł jego przyjaciel.

Jarek Bieniuk w żałobie: kto zmarł?

Partner Anny Przybylskiej chętnie korzysta z mediów społecznościowych, by podzielić się z obserwatorami prywatnością. To tam internauci mogą zobaczyć, jak rozwija się jego związek z piękną modelką, Zuzanną Pactwą. Fani są przy nim również w chwilach smutku.

W jednym z postów podzielił się serią zdjęć swojego ukochanego pieska rasy shih tzu. Maleństwo towarzyszyło mu w wielu podróżach i stało się prawdziwym członkiem rodziny. Niestety informacja miała związek z odejściem jego pupila.

Żegnaj Przyjaciel. Będziemy tęsknić - pisał Jarek Bieniuk ze złamanym sercem.

Pod wpisem od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy z kondolencjami dla mężczyzny. Swoim smutkiem podzielili się m.in.: Sylwia Grzeszczak, Jacek Jeschke oraz Natalia Siwiec. Jarek Bieniuk nie krył wzruszenia ogromem wsparcia.

Kochani… Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa. Jedyną wadą tych naszych kochanych psiaków jest to, że żyją tak krótko - dodał.

Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Jarek Bieniuk w żałobie, fot. KAPiF
Jarosław Bieniuk, fot. KAPiF
Jarek Bieniuk w żałobie, fot. KAPiF

Źródło: Być Zdrowym