Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Rozstanie wisi w powietrzu? Tak Magda Gessler o mężu jeszcze nie mówiła. Padły bardzo ostre słowa
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 29.01.2024 09:35

Rozstanie wisi w powietrzu? Tak Magda Gessler o mężu jeszcze nie mówiła. Padły bardzo ostre słowa

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, fot. KAPiF

Magda Gessler przez długi czas cieszyła się niezachwianą pozycją w TVN. Sytuacja ta jednak zaczęła być niepewna przez wzgląd na ostatnią aferę z udziałem Janusza Palikota. Na domiar złego nieciekawie robi się także w jej życiu prywatnym. Restauratorka dosadnie oznajmiła, co myśli o propozycji Waldemara odnośnie ich wspólnej przyszłości. 

Magda Gessler jest w wielkich tarapatach

Magda Gessler to jedna z najsłynniejszych polskich restauratorek. Zasłynęła dzięki roli prowadzącej w “Kuchennych rewolucjach”. Teraz jej przyszłość w TVN stała się niepewna. Wszystko za sprawą nagrania, jakie opublikował na swoim Instagramie polityk Janusz Palikot. Na wideo widać jak mężczyzna siedzi w restauracji z Gessler i rozmawiają o trunku, który jest produkowany przez polityka. Znajdował się on w papierowym opakowaniu, co sprawiło, że na myśl Magdy przyszły pewne skojarzenia. 

Wygląda jak duży k***s, który zawsze sterczy! Więc po wódce tak proszę państwa [sterczy – przy red.], tak, jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości, lub był nieśmiały czy coś takiego, to po tej wódce tak jest, i nie trzeba tych środków, co to tam czarują, czarują w internecie – wołała Gessler, pocierając dłońmi tubę w sugestywny sposób.

Po czym dodała:

Ale jak ja się pokażę, robię la*kę Palikotowi, k**wa. Nie jemu na jawie, ale jego kartonowi, k**wa, czyli to rodzaj, powiedziałabym, protezy – zawołała Magda.

Były minister rządu PiS Jacek Ozdoba publicznie stwierdził, że po tej aferze składa zawiadomienie do prokuratury.

Dopiero co od Palikota uciekał Wojewódzki. Dziś w wulgarny sposób promuje tego człowieka Gessler. Ciekawe co na to oszukani ludzie? Żadna stacja nie powinna tolerować takiej patologii. Składam zawiadomienie do prokuratury na p. Gessler i J. Palikota. Ich patologiczne zachowanie nie może być tolerowane – napisał polityk w sieci.

 

 

Prokuratura u Magdy Gessler. Restauratorka może mieć poważne kłopoty Magda Gessler udzieliła szczerego wywiadu. Po jednym z pytań padły wulgaryzmy

Reakcja TVN na nagranie Gessler z Palikotem

Jeden z informatorów “Faktu” z TVN wyjawił, co uważa stacja o ostatnim incydencie. Ujawniono też, w jakich okolicznościach powstało wideo.

Nikt nie winy Magdy. To było prywatne spotkanie, do którego doszło blisko dwa lata temu, a nagranie nigdy nie powinno zostać udostępnione. Sprawą zajmą się prawnicy. Dostała jednak zakaz komentowania całej sytuacji – czytamy na portalu.

Okazało się, że to Janusz Palikot będzie miał problemy, z opublikowanie ich prywatnego nagrania. 

Palikot wyciągnął prywatne nagranie i opublikował, by wypromować swoją książkę. Magda czuła się przy nim swobodnie, bo przyjaźnili się ponad 20 lat. Nigdy by jej nie przyszło do głowy, że wideo zostanie opublikowane i wykorzystane w taki sposób. Sprawa wchodzi na tory prawne – ujawnia informator.

Magda Gessler odrzuca propozycję męża

Ostatnimi czasy mąż Gessler Waldemar Kozerawski zaproponował jej ciekawą propozycję. Ukochany restauratorki chce, żeby gwiazda przeniosła się na Florydę i przeszła na emeryturę. Od wielu lat para żyje w związku na odległość. Magda Gessler jednak nie zamierza zwalniać tempa i przechodzić na emeryturę. W podkaście Imponderabilia nie przebierała w słowach. 

 Nie widzę się na emeryturze. Nie wiem, co to jest. Mój mąż cały czas chce, żebym przeszła na emeryturę. Chyba zwariował. Chce, żebym zmywała statki i mu gotowała. Chciałby wyjechać na Florydę, a przecież to jest umieralnia. Podobno dla bogatych ludzi, ale co za różnica? Śmierć jest śmierć. Dotyczy wszystkich ludzi. Więc dla mnie Floryda to jest umieralnia. 

Magda jest w szoku, że ktoś w jej wieku może w ogóle myśleć o emeryturze. Podkreśliła, że śmierć jej niestraszna. 

Jakiś obłęd! Jak można w ogóle w tak młodym wieku myśleć o emeryturze?! To już człowiek się zabija od razu – wyznała Magda Gessler w podkaście dla Imponderabilia. - Nie boję się śmierci, wiem, że zginę w biegu – dodała.

Myślicie, że Magda Gessler i jej mąż dojdą do porozumienia?

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, fot. KAPiF
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski, fot. KAPiF
Magda Gessler, fot. KAPiF
Magda Gessler, fot. KAPiF
Magda Gessler, fot. KAPiF
Magda Gessler, fot. KAPiF