Swiatgwiazd.pl > Newsy > Sara James nie mogła opanować emocji. Musiała pożegnać się z bliską osobą
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 03.08.2022 17:40

Sara James nie mogła opanować emocji. Musiała pożegnać się z bliską osobą

Sara James (2)
instagram.com/sara_james_music, kadr z programu "America's Got Talent"

Sara James zalała się łzami. Właśnie pożegnała bliską osobę, z którą spędziła ostatnie dni. Na Instagramie ukazała się relacja, w której zwyciężczyni "The Voice Kids" oraz półfinalistka "America's Got Talent" nie mogła opanować emocji. Myślała, że da sobie z tym radę.

Sara James, a właściwie Sara Egwu James ma zaledwie 14 lat, a już zdobyła serca widzów w całej Polsce. Po oszałamiającym zwycięstwie w 4. edycji "The Voice Kids" młoda gwiazda ruszyła na podbój Ameryki. Występ w tamtejszym "Mam talent" zakończył się wielkim sukcesem. Teraz na Instagramie wokalistki pojawiła się poruszająca relacja.

Sara James ma za sobą intensywny czas. Półfinalistka "America's Got Talent" spędza wakacje na scenie

Sara James zdobyła popularność wiosną ubiegłego roku, kiedy swoim głosem zachwyciła trenerów w "The Voice Kids". Ostatecznie jej opiekunami zostali Tomson i Baron, którzy z powodzeniem doprowadzili ją aż do finału, w którym zwyciężyła. Teraz 14-letnia gwiazda znów podbiła serca publiczności — tym razem za oceanem.

Po tym, jak w programie "America's Got Talent" wykonała utwór Billie Eilish "Lovely", z miejsca otrzymała wejście do półfinału. Złoty przycisk wcisnął nie kto inny, jak Simon Cowell — otrzymała gorącą aprobatę od najsurowszego jurora show. Obecnie młoda wokalistka oczekuje na ponowne spotkanie z zagraniczną sceną, które będzie miało miejsce już na przełomie sierpnia i września.

Tymczasem Sara zaczęła wakacje. Trzeba jednak przyznać, że nie spędza ich, jak typowa nastolatka. Pomiędzy chwilami relaksu, gwiazda daje koncerty w całej Polsce. Pod koniec czerwca zagrała w Białymstoku, zaś ostatni kadr z estrady pochodził z miejscowości Ośno Lubuskie.

Sara James nie mogła powstrzymać łez. Przyszedł czas pożegnania

Na scenie w Ośnie wystąpiła nie tylko 14-letnia gwiazda "The Voice Kids", ale także jej przyjaciele. Wśród nich znalazł się także Levi Diaz, zwycięzca hiszpańskiej wersji programu oraz uczestnik Eurowizji Junior 2021. Być może to właśnie tam poznał polską wokalistkę, swoją równolatkę.

Wygląda na to, że pomiędzy nimi zadzierzgnęła się wyjątkowo silna nić przyjaźni. Na profilu młodego gwiazdora, obok relacji z koncertu, pojawiła się także seria pełnych uroku, wspólnych zdjęć z Sarą. Z kolei wśród jej relacji zagościło zabawne nagranie z placu zabaw, na którym oboje z dziecięcą energią korzystali z chwili relaksu. Levi zapozował nawet do zdjęcia z mamą swojej przyjaciółki, Arletą Dancewicz.

Niestety, wszystko, co dobre szybko się kończy. Nadszedł czas pożegnania, które dwójka finalistów "The Voice Kids" z dwóch różnych stron Europy przyjęła bardzo emocjonalnie. Na udostępnionym nagraniu widać, że nastoletni artyści wpadli sobie w ramiona, a Sara James dzielnie wycierała łzy z twarzy chłopca.

Sama starała się być "tą silną", jednak kiedy jechała już w samochodzie, emocje wreszcie znalazły ujście. Wokalistka pokazała zalaną łzami twarz.

– Ups, myślałam, że jestem twardsza. Jednak też płaczę – przyznała.

Sara James, Levi Diaz (3)
fot. instagram.com/sara_james_music
Sara James, Levi Diaz (1)
fot. instagram.com/sara_james_music
Sara James, Levi Diaz (6)
fot. instagram.com/sara_james_music
Sara James, Levi Diaz (4)
fot. instagram.com/sara_james_music
Sara James, Levi Diaz (5)
fot. instagram.com/sara_james_music
Sara James, Levi Diaz (2)
fot. instagram.com/levidiazz

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kate założyła na siebie tysiące złotych, nie ona była jednak gwiazdą. Wszyscy patrzyli tylko na jedno

  2. Roznerski pokazał najważniejszą kobietę w życiu, fani znają ją doskonale. "To jest miłość"

  3. Gwiazda TVN dokonała coming outu, pokazała swoją dziewczynę. Nie mogła spodziewać się takiej reakcji Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Fakt