Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Roksana Gac z "Projektu Lady" pokazała swoją dziewczynę. "Love is love"
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 02.08.2022 18:12

Roksana Gac z "Projektu Lady" pokazała swoją dziewczynę. "Love is love"

Roksana Gac
fot. Beata Zawadzka / East News

Zwyciężczyni 2. edycji programu "Projekt Lady" pochwaliła się światu swoją radością i miłością. Opublikowała w sieci serię zdjęć oraz nagranie z partnerką. Coming out gwiazdy TVN spotkał się z niebywałą reakcją internautów.

Roksana Gac lata temu wzięła udział w programie TVN, w którym przeszła ogromną metamorfozę. Przemiana zaprowadziła ją do finału, który zwyciężyła. Swoją historią, charyzmą i uśmiechem zyskała sympatię widzów, którzy śledzą jej losy po dziś dzień.

Roksana Gac z programu "Projekt Lady" dokonała coming outu

"Projekt Lady" to uwielbiany przez widzów program, w którym mogą śledzić przemiany uczestniczek. Tytułowe damy pod okiem ekspertek przychodzą liczne szkolenia, biorą udział w warsztatach, a także dzielą się historiami swojego życia. Uczestniczka, która przejdzie największą przemianę, zwycięża program. Nagrodą główną jest trzymiesięczne stypendium w renomowanej szkole językowej w Oksfordzie.

W drugiej edycji programu poznaliśmy wiele ciekawych kobiet, jednak na miano "Lady" zapracowała sobie Roksana Gac, która zwyciężyła program. W programie podzieliła się swoja trudną historią. Wyjawiła wówczas, że będąc nastolatką, wraz z siostrą trafiła do pogotowia opiekuńczego. Z czasem Roksana zaczęła spędzać czas z nieodpowiednim towarzystwem, co skończyło się licznymi problemami. Udział w programie pomógł jej uporać się z trudną przeszłością.

Swoją popularność wykorzystała do dalszego rozwoju kariery, a jej losy śledzi po dziś dzień wielu internautów. Obserwatorzy Roksany mieli w ostatnim czasie możliwość obejrzenia relacji gwiazdy z licznych wyjazdów. Uczestniczka "Projektu Lady" nie była sama. Towarzyszyła jej pewna kobieta, która z czasem okazała się wybranką jej serca.

Roksana Gac pokazała swoją dziewczynę

Roksana Gac zamieściła na swoim Instagramie serię czułych zdjęć, na których pozuje ze swoją partnerką. Panie nie szczędziły sobie pocałunków i objęć. W hashtagach pod zdjęciem możemy przeczytać:

Love is love.

With my girl.

Odbiór coming outu Roksany spotkał się z niebywałą reakcją internautów. W sieci mnożą się pozytywne komentarze, życzenia oraz gratulacje. Na Instagramie zwyciężczyni "Projektu Lady" możemy przeczytać:

— Szczęścia i ogrom miłości. — Mega urocze.

— Dobrze widzieć Cię szczęśliwą! Powodzenia dziewczyny. — Piękne zdjęcia i piękna para.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Gac z partnerką
Roksana Gac z partnerką, fot. instagram.com/gac.roksana
Roksana Gac
Roksana Gac, fot. instagram.com/gac.roksana
Roksana Gac
Roksana Gac, fot. instagram.com/gac.roksana
Roksana Gac
Roksana Gac, fot. instagram.com/gac.roksana

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Wiśniewski z byłą żoną i córką podbił scenę, publiczność szalała. Uwagę wszystkich zwrócił jeden szczegół

  2. W głowie nie mieści się, gdzie Trump pochował byłą żonę. Ma miliardy, a chciał zaoszczędzić

  3. Zły czas dla rodziny królewskiej, kolejny wielki skandal. Chodzi o Karola, w tle ogromne pieniądze Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].