Swiatgwiazd.pl
Ślub od pierwszego wejrzenia - Marcin zakpił z Maćka?

kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/player.pl

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin zakpił z Macieja? Internauci ostro zareagowali

1 Maja 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" budzi coraz większe emocje, a fani coraz chętniej komentują losy uczestników w social mediach. Na kilka słów pod zdjęciem Macieja zdecydował się nawet Marcin – bohater drugiej edycji telewizyj

  • Maciej ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pochwalił się otrzymaną nagrodą

  • Jego zdjęcie skomentował m.in. Marcin z drugiej edycji popularnego show

  • W komentarzach wywiązała się dyskusja. Marcin odpowiedział internautom

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to jeden z bardziej kontrowersyjnych programów telewizyjnych, w którym uczestnicy poznają się dopiero na własnym ślubie. Mimo to format niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością. Wiosną tego roku ruszyła już piąta edycja.

Maciej i Laura „Ślubu od pierwszego wejrzenia”

W aktualnym sezonie „Ślubu od pierwszego wejrzenia” widzowie śledzą losy trzech par – Izy i Kamila, Laury i Maćka oraz Igi i Karola. Choć początkowo ulubieńcami widzów byli Laura i Maciej, w ostatnim czasie w sieci pojawia się coraz więcej negatywnych komentarzy na ich temat. Powodem tego jest między innymi kwestia wiary.

W związku Laury i Macieja z każdym kolejny odcinkiem widać coraz więcej różnic. Przełomem w ich relacji była rozmowa podczas podróży poślubnej, w której Maciej otworzył się na temat duchowości. Okazało się, że mężczyzna charakteryzuje się bardzo religijną naturą, u jego żony jest natomiast wręcz odwrotnie.

Widzowie z zapartym tchem śledzą każdy kolejny odcinek i zastanawiają się, czy mimo różnic Laura i Maciej zdecydują się opuścić program we dwójkę, rozpoczynając tym samym wspólne życie. Odpowiedzi na to pytanie szukają także w mediach społecznościowych. Nie jest bowiem tajemnicą, że program został nagrany dużo wcześniej i choć fani nie znają jeszcze jego zakończenia, bohaterowie wiedzą już, jaką podjęli decyzję.

Marcin drwi z Macieja?

W poszukiwaniu odpowiedzi sympatycy „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dotarli na profil społecznościowy Macieja. Choć mężczyzna w żadnym z postów nie zdradził w żaden sposób, czy kontynuuje swoją znajomość z Laurą, pochwalił się niedawnym osiągnięciem. Okazało się, że zdobył nagrodę w dziedzinie motoryzacji, którą od lat się fascynuje.

Zdjęcie Macieja w jednej chwili zalało morze komentarzy. Na kilka słów zdecydował się także Marcin – uczestnik, którego widzowie mogli oglądać w drugiej edycji telewizyjnego eksperymentu. Jego słowa nie przypadły jednak do gustu internautom.

- No proszę, jaki rajdowiec – napisał pod zdjęciem Maćka.

W obronie Maćka szybko stanęli internauci, którzy potraktowali komentarz Marcina jako obraźliwy. Natychmiast odpowiedzieli na jego słowa.

  • No proszę, jaki pan sztywny i nudziarz

  • Dlaczego śmieje się pan z Maćka – czytamy na Instagramie.

Tak sformułowane komentarze prędko doczekały się odpowiedzi. Zarzuty skomentował nawet sam zainteresowany. Jak wyjaśnił uczestnik drugiej edycji „Ślubu pd pierwszego wejrzenia”, Maciek to jego kolega, który dokładnie rozumie jego poczucie humoru. O obrażaniu się nie ma więc mowy.

- Ja się z Maćka nie śmieję! Znamy się i oboje wiemy, co miałem na myśli – napisał.

Zdjęcia wyróżniające artykuł to pochodzą z platformy Player, na które zobaczycie wszystkie odcinki „Ślubu pd pierwszego wejrzenia”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • W show TVP doszło do groźnego wypadku

  • Restauracji nie pomogła nawet Magda Gessler. Wszystko skończyło się w sądzie

  • Anna Lewandowska poinformowała fanów o wizycie u lekarza

Źródło: Instagram, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Barbara Bujar

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >