Swiatgwiazd.pl
Iza i Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

instagram.com/tvn.7

"Ślub od pierwszego wejrzenia": wiadomo, jak potoczyły się losy Izy i Kamila

10 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zyskuje coraz większą oglądalność. Fani programu kibicują szczególnie Izie i Kamilowi. Chociaż na samym początku wiele osób nie wróżyło im świetlanej przyszłości ze względu na różnicę wi

Ślub od pierwszego wejrzenia połączył już nie jedną parę. Chociaż często przy pierwszym spotkaniu w urzędzie przyszli małżonkowie patrzą na siebie z dystansem, później okazuje się, że eksperci programu jednak wiedzą, co robią. Tak było w przypadku Izy i Kamila. Para najnowszej edycji programu na początku nie była zachwycona wyborem ekspertów, a szczególnie Iza, która przestraszyła się dużej różnicy wieku. Uczestniczka jest starsza od swojego małżonka o 5 lat. 

Ślub od pierwszego wejrzenia - czy eksperci się mylą? 

Chyba po raz kolejny można stwierdzić, że nie. Iza, na początku uprzedzona do Kamila, teraz coraz bardziej zaczyna się otwierać. Widać, że jej obawa związana z różnicą wieku powoli znika. Nie bez przyczyny. Kamil od samego początku wyraźnie zabiegał o jej względy. Najwidoczniej już w trakcie ślubnej ceremonii nie miał żadnych wątpliwości. 

Wszystkie pary w bieżących odcinkach wypoczywają teraz nad morzem. Podróż poślubna ma dać im okazję do bliższego poznania się i spędzenia czasu we dwoje. Najwyraźniej wyjazd służy relacji Izy i Kamila. Mężczyzna adoruje swoją żonę na każdym kroku. Widzowie byli szczególnie zachwyceni jego romantycznym gestem, którym zaskoczył Izę nad brzegiem morza. Czekał na nią z kwiatami i szampanem. To wyraźnie ją oczarowało. 

Niektórzy twierdzą, że Kamil wręcz stracił głowę dla swojej żony. Jako przykład podają sytuację, kiedy oboje po wyjściu z restauracji byli na tyle zajęci sobą nawzajem, że Kamil zapomniał o opłaceniu rachunku. Ta zabawna sytuacja z pewnością jeszcze bardziej ich do siebie zbliżyła. 

Czy para nadal jest razem? Czy po programie ich relacja wciąż rozwija się w dobrym kierunku? Wpis Kamila daje jednoznaczną podpowiedź. 

Czy Iza i Kamil są razem? 

Podczas oglądania jednego z ostatnich odcinków Kamil umieścił kilka kadrów na swoim Instagramie. To, w jaki sposób podpisał zdjęcia, może wiele sugerować. Najwidoczniej darzy tamte chwile wyjątkowym sentymentem. 

- Niesamowite uczucie wracać do tych chwil. Patrzę i patrzę, a tu takie sytuacje - podpisał jedno z ujęć. 

Nie skończyło się oczywiście na jednym zdjęciu. Drugie podpisał nie mniej wymownie: Niesamowite uczucie wracać do tych chwil.

Czy to może oznaczać, że małżeństwo po programie wciąż jest razem? Wiele wskazuje na to, że tak, ale niestety, by w pełni się o tym przekonać, musimy poczekać do końca programu. 

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Druzgocące, jak Norbi wyglądał na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

  • Jak żona zwracała się do Krzysztofa Krawczyka? Wieniec pożegnalny zdradził wszystko

  • Pamiętacie Zosię z "Rodzinki.pl"? Dziś jest już prawie dorosła

Źródło: Plotek.pl, Instagram

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >