Swiatgwiazd.pl
Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" zmieniła się nie do poznania

youtube.com/ majkcy

Serialowa Zosia z "Rodzinki.pl" zmieniła się nie do poznania

9 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Od momentu emisji ostatniego odcinka słynnego serialu "Rodzinka.pl" minął już niespełna rok. Produkcja przeszła do historii, ale najmłodsi aktorzy uchodzą za utalentowanych i bystrych ludzi, przed którymi świetlana przyszłość stoi otworem

  • Emilia Dankwa o swoich planach zawodowych

  • Czym zajmuje się dziś Emilia Dankwa?

  • Czy 15-latka wróciłaby do ewentualnej kontynuacji "Rodzinki.pl"?

Po zakończeniu emisji "Rodzinki.pl" Emilia Dankwa zniknęła z radaru mediów, co nie oznacza, że zaprzestała swojego rozwoju zawodowego i prywatnego. Dziewczyna w dalszym ciągu jest przepełniona pasją do wielu rzeczy i ma obrany jasny cel zawodowy, którym jest aktorstwo. Wyrasta przy tym na piękną i mądrą dziewczynę z zadatkami na aktorkę wielkiej sławy.

Emilia Dankwa kiedyś i dziś

Wielbiciele słynnej produkcji Telewizji Polskiej pt. "Rodzinka.pl" z przyjemnością wracają wspomnieniami do początków produkcji i jej bohaterów, którzy przez dziewięć lat dostarczali niemałej rozrywki wszystkim telewidzom. Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, czy Adam Zdrójkowski to pierwsze nazwiska, które przychodzą na myśl fanom serialu, jednak warto pamiętać także o reprezentantach najmłodszego pokolenia aktorów.

Jedną z takich osób jest Emilia Dankwa, czyli serialowa Zosia Zalewska, która dziś nie jest tak aktywna medialnie i zawodowo, jak wcześniej, ale w dalszym ciągu regularnie korzysta ze swoich mediów społecznościowych, gdzie zamieszcza wiele ciekawych zdjęć, udowadniając wszystkim, że wyrasta na piękną dziewczynę. Kiedy po raz pierwszy wchodziła na plan "Rodzinki.pl" miała niespełna 6 lat, zatem fani mogli bacznie przyglądać się, jak wyrasta na młodą i utalentowaną dziewczynę.

W mediach społecznościowych możemy zaobserwować, że młodziutka aktorka, która lada moment skończy 16. lat, w dalszym ciągu stawia na kręcone włosy, do których przyzwyczaiła swoich fanów. W komentarzach do zdjęć możemy zauważyć mnóstwo pozytywnych komentarzy, które spływają nie tylko od jej fanów, ale także, lub przede wszystkim znajomych świeżo upieczonej licealistki. 

Sława internetowa Emilii rozrasta się w błyskawicznym tempie. Jej Instagram śledzi już ponad 105 tys. osób i liczba ta regularnie wzrasta. Dziewczyna jest wielką pasjonatką jeździectwa konnego, z czym chciałaby wiązać przynajmniej część swojej przyszłości, oraz jak można wywnioskować z publikowanych w mediach społecznościowych zdjęciach, narciarstwa. Szczupła sylwetka i oryginalna uroda, którą uwielbia podkreślać, przywdziewając piękne, kobiece sukienki są jej znakiem firmowym, co bez wątpienia pomoże jej w rozkręceniu przyszłości aktorskiej.

Czym zajmuje się dziś Emilia Dankwa?

Kariera młodej aktorki nieco przyhamowała, w związku z tym postanowiliśmy skontaktować się z zainteresowaną oraz jej mamą, by zaczerpnąć kilku ciekawostek na temat jej życia zawodowego i prywatnego. Okazuje się, że Emilia uzyskała propozycję występu w dużym, międzynarodowym projekcie, jednak nie wszystko potoczyło się tak, jakby tego chciała:

- Wiązało się to z działalnością na Wyspach Brytyjskich, jednak przez pandemię koronawirusa niestety nie doszło to do skutku. Na ten moment mamy to, co mamy i wierzę, że w przyszłości na pewno będzie ich więcej. Być może potrzeba czasu, by przygotować się na ewentualną karierę, jeśli takowa się wydarzy - powiedziała nam mama aktorki, a zarazem jej PR Managerka, Monika Dankwa.

15-letnia artystka w dalszym ciągu pozostaje aktywna, zarówno jako aktorka, jak i pasjonatka. Mama dziewczyny zdradza, że istnieją małe projekty, w których Emilia bierze udziały, jednak nie są związane z tak dużymi przedsięwzięciami, jak wyżej przytoczony. Młoda artystka zapewnia, że ma zamiar wiązać swoją przyszłość z aktorstwem oraz modelingiem, który jest jej równie wielką pasją:

- Mam zamiar wiązać swoją przyszłość z aktorstwem i modelingiem i kierować się w tą stronę, jednak zobaczymy, co przyszłość przyniesie - mówi Emilia Dankwa dla Świata Gwiazd.

Emilia Dankwa i jej plany zawodowe

Mimo wielkiego zainteresowania aktorstwem i sprecyzowanymi planami Emilia Dankwa chciałaby robić coś więcej, by mieć zabezpieczoną przyszłość. Wiąże się to nie tyle z obawą o możliwe niepowodzenie, ile również z realizacją swoich zainteresowań, tj. jazda konna. Jak się okazuje, starsi koledzy po fachu wspierali ją duchowo i udzielali rozsądnych rad:

- Starsi koledzy aktorzy mówili Emilii o blaskach i cieniach zawodu aktora. Ciemną stroną aktorstwa jest to, że duży potencjał i chęć do pracy nie wystarczą, by pracować, by być obsadzonym - wspomina Monika Dankwa.

Wart wspomnienia jest fakt, że fani serialu "Rodzinka.pl" mogą mieć spokojne głowy w razie ewentualnej kontynuacji słynnego serialu. W rozmowie ze Światem Gwiazd 15-letnia aktorka przekazała, że z wielką przyjemnością przyjęłaby propozycję powrotu na plan i kontynuacji swojej przygody u boku wszystkich pojawiających się tam aktorów. Życzymy spełnienia marzeń i jak najlepszego rozwoju kariery!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka pojawi się gość specjalny

  • "Kuchenne rewolucje" zakończone porażką. Bolesne słowa Magdy Gessler

  • Zrozpaczony Michał Wiśniewski wyszedł od lekarza

Źródło: Świat Gwiazd, instagram.com

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Agnieszka Kobus-Zawojska

Wywiady

Tylko u nas: Agnieszka Kobus-Zawojska o dbaniu o swoją kondycję psychiczną

Czytaj więcej >

Wywiady

Piękne i niezwykle zdolne. Kinga i Pamela Posturzyńskie o tym, jak założyły markę odzieżową

Czytaj więcej >
TVN - Bartek Jędrzejak

Wywiady

Tylko u nas: Prowadzący „Dzień Dobry TVN” Bartek Jędrzejak o sprawie koncesji dla TVN

Czytaj więcej >
Zosia Zborowska

Wywiady

Zofia Zborowska opowiedziała o swoim połogu. Zapytaliśmy ginekologa, czy faktycznie jest to najcięższy czas w życiu kobiety

Czytaj więcej >
Sylwia Bomba

Wywiady

Sylwia Bomba opowiedziała nam o swoim dzieciństwie. Była wyśmiewana z powodu wyglądu

Czytaj więcej >
Monika Chabel

Wywiady

TYLKO U NAS: Monika Chabel chwilę po awansie do finału Igrzysk Olimpijskich 2021 w Tokio

Czytaj więcej >