Magda Gessler poddała się w Kuchennych rewolucjach Żródło: kadr z programu "Kuchenne rewolucje"/player.pl

„Kuchenne rewolucje” w Zambrowie zakończyły się porażką

9 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Najnowszy odcinek „Kuchennych rewolucji” przerósł nawet Magdę Gessler. Słynna restauratorka odwiedziła restaurację w Zambrowie, której specjałami były dania kuchni włoskiej. Nie obyło się bez przykrych komentarzy, rzucania talerzami i zdumiewającego wpisu na Instagramie. Jak nieudaną rewolucję podsumowała Magda Gessler?

  • W czwartkowym odcinku „Kuchennych rewolucji” Magda Gessler odwiedziła zambrowską restaurację „Mąka i Magia”
  • Serwowane w lokalu dania kuchni włoskiej nie zachwyciły gospodyni programu
  • Restauratorka porównała pizzę do naleśnika, a talerzem rzuciła nawet we właściciela restauracji
  • „Nie jestem w stanie polecić tego miejsca – powiedziała po zakończonej rewolucji w lokalu o nowej nazwie „Croccante. Pizza. Mia”
  • Przed premierą odcinka w telewizji Magda Gessler opublikowała post na Instagramie. Nie przebierała w słowach

„Kuchenne rewolucje” Magdy Gessler od lat dostarczają widzom mnóstwa emocji. Takich, które wywołał najnowszy odcinek programu, nie było jednak dawno. Gospodyni kulinarnego show ogłosiła porażkę w Zambrowie.

Magda Gessler znów rzucała talerzami

Czwartkowy odcinek „Kuchennych rewolucji” przybliżył widzom historię pana Sylwestra – właściciela zambrowskiej restauracji „Mąka i Magia”, który w przeszłości zbierał doświadczenie w drink-barach i lokalach typu fast food. Tajników kuchni włoskiej uczył się natomiast pod Kraśnikiem.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że obroty w restauracji pana Sylwestra spadły, a on zaczął poważnie obawiać się o dalszą przyszłość swojego biznesu. To właśnie wtedy do lokalu wkroczyła Magda Gessler. Podczas jej wizyty okazało się jednak, że problemem jest nie tylko lockdown. Znana restauratorka dopatrzyła się go także w załodze, która kompletnie nie znała się na kuchni włoskiej.

Braku odpowiedniej wiedzy na temat włoskich specjałów nie dało się ukryć. Gdy Magda Gessler otrzymała zamówione potrawy, była załamana. W akcie desperacji rzuciła talerzem z makaronem w kierunku właściciela, a podstawka z pizzą szybko wylądowała na podłodze. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” nie miała litości.

Fani krytykują Kasię Cichopek za jazdę na koniuFani krytykują Kasię Cichopek za jazdę na koniuCzytaj dalej

- To jest naleśnik, proszę państwa. Naleśnik jest równie gruby co ciasto na tę pizzę – grzmiała, trzymając w ręku kawałek pizzy szefa.

Porażka w Zambrowie

Mimo złego początku Magda Gessler podjęła się rewolucji i z całych sił starała się znaleźć wspólny język z właścicielem zambrowskiego lokalu. Szybko doszła jednak do wniosku, że pan Sylwester i jego załoga nie znają się nie tylko na daniach włoskich, ale także na kuchni swojego regionu. W końcu przedstawiła im swój autorski pomysł na restaurację.

Lokal zmienił nazwę na „Croccante. Pizza. Mia” i od dziś słynie z nieco innego menu. Po dokonaniu zmian przez Magdę Gessler pracownicy serwują w nim między innymi pierogi z kiełbasą, żółtą zupę z pomidorów, marchewki i buraka oraz regionalną pizzę „zabrowską”. Zdaniem gospodyni „Kuchennych rewolucji” wciąż daleko im jednak do dobrej kuchni.

Do takiego wniosku Magda Gessler doszła po dwóch miesiącach od zakończonej rewolucji. Gdy ponownie odwiedziła lokal w Zambrowie, na jej stoliku pojawiła się pizza, która szybko spotkała się z krytyką restauratorki. Problemem okazała się między innymi sucha i zbyt cienko pokrojona kiełbasa.

- Cała nauka poszła w las. (…) Wy nie umiecie gotować w dalszym ciągu. To nie jest restauracja, którą jestem w stanie polecić. Przykro mi – powiedziała Gessler na odchodne.

Zdumiewający wpis Magdy Gessler

Odcinek z Zambrowa został wyemitowany w czwartek. Niedługo przed premierą historię przemiany lokalu krótko opisała sama Magda Gessler. Restauratorka, która na wizji otwarcie przyznała się do porażki, nie przebierała w słowach. Sami zobaczcie, co napisała:

Post Magdy GesslerŹródło: Instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Player, Instagram, Plejada

Następny artykuł